פוקימון ברקת

שם המשחק תאריכי יציאה קונסולה

פוקימון ברקת
Pokemon Emerald

יפן;
ארה"ב;
אירופה
;

16.09.2004
30.04.2005
21.10.2005

Gameboy Advance

 

עמודים ומדריכים

מנהיגי מכון        

 

על המשחק

לאחר יציאת רובי וספיר, הגיע משחק המשך המשלים את שלישיית משחקי הדור השלישי. המשחק השלישי בשלשיית משחקי הדור השלישי, ברקת, מוסיף אופציות חדשות ושינויים מהמשחקים הקודמים לו. הוא מוסיף עלילת המשך חדשה ומטרה חדשה, גם לאחר ניצחון רביעיית העלית.

 

עלילת המשחק

בדומה לרובי וספיר, המשחק מתרחש בהואן ועוקב אחרי הצוותים של אותו מחוז, צוות אקווה וצוות מאגמה. בשונה מהמשחקים הקודמים, במשחק זה נלחמים בשני הצוותים ופוגשים בשניהם, וכמו כן, גראודון וקאיוגר מתעוררים לקראת סוף המשחק. כדי לגבור עליהם עליך למצוא את ראיקאווזה, פוקימון דרקון אגדי שנועד לאזן בניהם. בנוסף, עליכם להשיג את שמונת תגי מחוז הואן ולנצח את רביעיית העלית. לאחר שאותם מנצחים, נפתח בפניכם אתגר חדש – חזית הקרב.

 

אפשרויות וחידושים

המשחק החדש שונה בהרבה דברים מהמשחקים הישנים. קודם כל, מנהיג המכון השמיני, וואלאס, הוחלף בחואן. ווואלאס הוא אלוף הפוקימונים החדש, בו תלחמו לאחר שתביסו את רביעיית העלית. סטיבן עדיין נמצא במשחק הזה, וניתן עדיין להילחם נגדו במשחק.
בנוסף לזאת, ניתן להילחם בקרב חוזר נגד מאמנים באמצעות הפוקגיר. בעזרת אופציית השיחה, מאמנים יצרו איתכם קשר ויבקשו קרב חוזר. אפילו מאמני המכון, שילחמו נגדכם בקרבות כפולים ויהיו חזקים הרבה יותר. גם נוספו הרבה מלמדי מתקפות שילמדו את הפוקימונים שלכם מתקפות רבות.
אופציה חדשה לחלוטין שנוספה למשחק, במקום מגדל הקרבות, היא חזית הקרב. במהלך המשחק, תפגשו באדם בשם סקוט. לאחר שתנצחו את רביעיית העלית, הוא יזמין אתכם לחזית הקרב. לאחר שיט בספינה, תגיעו לחזית הקרב, שם תוכלו לאתגר את שבעת מוחות החזית ולנסות להשיג את סמליהם בשתי דרגות – סמל הכסף וסמל הזהב. מיד לאחר הליגה ניתן גם לבחור את מי תוכלו למצוא, לטיאס או לטיאוס. את האחר תוכלו לפגוש באי הדרומי, אליו ניתן להגיע רק בעזרת כרטיס אאון שמקבלים באוונט.
כמו כן, ניתן להשיג את אחד מההתחלתיים של הדור השני. פרופסור בירץ' יתן לך אחד מהם במידה ותשלים את כל הפוקדע של הואן. במשחק הזה, דיאוקסיס מופיע בצורת המהירות שלו, שכל תכונותיה ממוצעות מלבד תכונת המהירות הגבוהה מאוד.
בניגוד למשחקים הקודמים, הפעם תפגשו גם בצוות אקווה וגם בצוות מגמה. כל אחד מהם ירצה ללכוד את גראודון וקאיוגר בנפרד.
לאחר הליגה, ניתן לתפוס את גראודון וקיוגר במקומות מיוחדים, אליהם בם ברחו במהלך הקרב. שניהם ברמה 70, כמו ראיקוואזה, שניתן לתפוס לפני הליגה. אופציה שהייתה בעבר במשחק קריסטל הוחזרה לברקת; פוקימונים זזים. בכל פעם שפוקימון יוצא מהפוכדור, הוא יזוז, דבר שלא היה ברובי וספיר.

 

תמונות


בתאריך: 3 ביוני 2011 מחבר: Noctowl
1 כוכב2 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים 13 הצבעות
48 תגובות 5,512 צפיות

 1. איפה אפשר למצוא מדריך טוב לפוקימון אמרלד (ברקת)

 2. אני מכיר אתר יש בו מדריכים למשחק הזה ולעוד מישחקים ועוד הרבה דברים אחרים והכול בעיברית!

 3. יש תחרויות במשחק הזה? ואם כן איפה?

   

 4. sandslash

  נוקטואל ברקת זה אותו דבר כמו אמרלד אבל לא שמת את אמרלד וחוץ מזה בתמונה של הדיסק עם ראיקווזה רשום:

  pokemon emerald version = פוקימון גירסת אמרלד 

 5. Gilad65536

  נוקטאול , תוכל אולי לעשות עוד עמודים לרובי וספיר , ברקת , יהלום ופנינה ופלאטינה ?

 6. Gilad65536

  מתי תעשו למשחקי הדור השלישי והרביעי עוד עמודים?

השאר תגובה