פוקימון קריסטל

שם המשחק תאריכי יציאה קונסולה

פוקימון קריסטל
Pokemon Crystal

יפן;
ארה"ב;
אירופה
;

14.12.2000
29.07.2001
02.11.2001

Gameboy Color

 

 

על המשחק

קריסטל הוא המשחק השלישי של הדור השני, והוא נוצר כגירסא שלישית ומשופרת של זהב וכסף. כגירסא משופרת וחדשה יותר, קריסטל מציג אפשרויות חדשות, אך גם הרבה דברים שלא השתנו מהמשחקים הקודמים.

 

עלילת המשחק

אתם מאמני פוקימונים שהתחילו את מסעם במחוז ג'וטו. מטרתכם היא ליצור את צוות הפוקימונים הטוב ביותר, ובעזרתו, לנצח את שמונת מנהיגי המכון שבג'וטו, ולהגיע לרביעיית העלית, ולהביס שם את האלוף ולהפוך למאסטר פוקימון. לאחר מכן, עליכם יהיה להביס גם את שמונת מנהיגי מחוז קנטו. אך בדרך, אתם תיתקלו גם בצוות הרשע, צוות רוקט, שמתכנן לשלוט במחוז.

 

אפשרויות וחידושים

היות והמשחק הוא אינו משחק חדש לגמרי, אלא גירסא שלישית, קריסטל דומה ברובו לזהב ולכסף. אך הוא גם מציג כמה חידושים.
לראשונה, ניתן לבחור את מין הדמות בה אתם משחקים – בן או בת, למרות שהחלטה זו אינה משפיעה כלל על המשך המשחק. חידוש נוסף הוא אנימציית הפוקימונים. בפעם הראשונה, כאשר הפוקימון מופיע בקרב, הוא זז בהתחלה, בניגוד למשחקים הקודמים, בהם רק נראתה תמונת הפוקימון הקבועה.
המשחק שם דגש גדול יותר על סוויקון, אחד משלישיית החיות, שאחריו רודף גם דמות חדשה שמוצגת במשחק, יוסיין. כמו כן, ניתן ללכוד במשחק גם את הו-או וגם את לוגיה. ישנם גם פוקימונים שלא היה ניתן ללכוד בזהב או בכסף, וכעת ניתן ללכוד אותם בקריסטל.
ישנם מספר מקומות ששונו מעט מבחינה גרפית, ופוקימונים שכעת מופיעים במקומות אחרים מאלו שהופיעו במשחקים הקודמים.

 

תמונות


בתאריך: 3 באוגוסט 2011 מחבר: Noctowl
1 כוכב2 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים 7 הצבעות
9 תגובות 4,965 צפיות

 1. venustrong

  במשחק הזה יש לי: מגניום 81,אנטיי 81,פוליווירל 81,גראבלר 77,פידגיוט 75 וקינגלר 33

 2. zorua zoroark

  מי ההתחלתי שלך? שלי טוטודייל(עכשיו בהתפתחותו השלישית ברמה 60 לפני הליגה)מי השישיה הכי טובה לליגה ואיפה משיגים אותם?????? נ.ב המקום שאני מוצא בו המון את הכלבים האגדיים הוא בעשב של העיר עם הפוקימון החולה הזה של מאמנת המכון.

 3. venustrong

  קודם כל, לא צריך להיות חכם גדול כדי להבין שבחרתי בצ'יקוריטה. העיר שדיברת עליה היא העיר אוליביין ואין שם פוקימון פראיים למעט בדייג ובגלישה. יכול להיות שדיברת על דרך 39 הקרובה ביותר לאוליביין שיש בה פוקימונים פראיים בעשבים.

 4. המישחק פועל גם בקנסולה: GAMEBOY ADVENUR ST?

 5. guy

  תגידו אתם יכולים לעשות עמודה על הרכבת בין המחוזות?

השאר תגובה