XY079: בראיקסן ופנצ'ם! הופעה מקסימה לוהטת!!
תאריך: 02.07.2015

התחברות

הרשמה | שכחת סיסמא?שחור ולבן

שם המשחק תאריכי יציאה קונסולה

פוקימון שחור ולבן
Pokemon Black and White

יפן;
ארה"ב;
אירופה;

18.09.2010
06.03.2011
04.03.2011

Nintendo DS

 

עמודים ומדריכים

מנהיגי מכון מתקפות מעודכנות מתקפות חדשות מתנות ממועדון המעריצים הורדות מהגלובאל לינק
צוות פלזמה רביעיית העלית יכולות מעודכנות יכולות חדשות דרכי התפתחות חדשים
מעביר הפוקימונים החלפות במשחקים פוקימונים בלעדיים לגירסאות רשימת TM ו-HM  
מתנות מהחלפות שילובי מתקפות פוקימונים אגדיים קרב הרכבת התחתית  
הבדלי מינים מלמדי מתקפות סינתיה ומורימוטו רויאל יונובה  

 

על המשחקים

פוקימון שחור ולבן הם משחקי הדור החמישי הראשונים של פוקימון. בדומה למשחקי הדור הרביעי, גם שחור ולבן יצאו לקונסולת ה-DS. במשחקים הללו כמה שיפורים ושינויים מהמשחקים הקודמים; גראפיקה תלת מימדית משופרת, מערכת קרב משופרת ועוד דברים נוספים.

 

עלילת המשחקים

אתם מתחילים את מסעכם במחוז יונובה, במטרה להיות מאסטר פוקימון. אך תצטרכו להילחם בשמונת מנהיגי המכון שביונובה, ברביעיית העלית ובאלוף. בנוסף, אתם תפגשו גם בצוות רשע, צוות פלזמה, שיש לו תוכניות משלו, ואתם תצטרכו לעצור את צוות פלזמה מלהגשים את תוכניותיהם. ביחד אתכם, יוצאים למסע שני חברי ילדות שלכם, צ'רן וביאנקה, שאותם תפגשו מדי פעם במסע, ותלחמו נגדם.

 

אפשרויות וחידושים

בדומה לכל משחק ראשון של דור חדש, גם בשחור ולבן ישנן אופציות רבות וחדשות.
מחוז יונובה הוא מחוז מרוחק ביותר משאר המחוזות הקיימים (קנטו, ג'וטו, הואן וסינו), ורק פוקימונים מהדור החמישי נמצאים בו. פוקימונים מהדורות האחרים לא נמצאים שם, וניתן יהיה להשיגם רק לאחר סיום המשחק. מבחינת גראפיקה, המשחק שופר בצורה רבה. גראפיקת התלת מימד שופרה גם היא מאוד, ודוגמא לכך היא בעיר קאסטיליה. במהלך הקרב, ניתן לראות כעת את כל גופו של הפוקימון בו אתם משתמשים, וגם אנימציות של מתקפות ישנות חודשו. כעת, הפוקימונים זזים במהלך כל הקרב, שלא כמו במשחקי הדורות הקודמים. כמו כן, התווספו אופציות קרב חדשות; קרב משולש, בו משתמשים בשלושה פוקימונים, וקרב סיבוב, בו ישנם גם שלושה פוקימונים ואותם מסובבים במהלך הקרב בעזרת אסטרטגיה שונה.
דבר חדש שיש במשחק הוא העונות. במשחקים ישנן ארבע עונות; סתיו, חורף, אביב וקיץ. כל חודש הוא עונה, ולאחר חודש שלם, מתחלפת העונה. אך העונות הן לא רק ליופי, אלא הן גם חלק מהמשחקים. לדוגמא, דירלינג וסוסבאק משנים את צורתם לפי העונה. בנוסף, ישנם פוקימונים מסוימים שיותר מצויים בחורף מאשר שאר העונות. תוכלו גם להגיע למקומות מסוימים רק בעונה מסוימת.
אופציה חדשה, שהיא מחליפה את תחרויות הפוקימונים מהדור השלישי והרביעי, היא מחזמר פוקימונים. באולם גדול שבעיר נימבאסה, מתקיים מחזמר פוקימונים, שזהו מעין תחרות בין ארבעה פוקימונים. אתם יכולים להלביש את הפוקימון שלכם באביזרים שונים, ואז, הוא עולה לבמה עם פוקימונים אחרים והם רוקדים על הבמה.
בנוסף לכל האופציות שבתוך המשחקים, ישנן גם אופציות שקשורות ל-WIFI. במקום GTS, שהיה בדור הרביעי, כעת ישנו אתר חדש, הנקרא גלובאל לינק. בגלובאל לינק ישנן אותן אופציות כמו שהיו ב-GTS, עם כמה תוספות חדשות. תוכלו להוריד משם תוספות מיוחדות למשחקים, כמו רקעים ל-C-Gear, לפוקידע ושירים למחזמר הפוקימונים. כמו כן, ישנו גם את עולם החלום, מקום אליו ניתן להגיע בעזרת ערפל החלום של מושארנה. עולם החלום נמצא באתר הגלובאל לינק, ולשם תוכלו לשלוח את אחד מהפוקימונים שלכם. תוכלו שם לעצב בית משלכם, לגדל גרגירים, להחליף חפצים, וללכוד פוקימונים עם יכולות מיוחדות שאין במשחקים הרגילים. כמו כן, במהלך המשחק ניתן להשיג את ה-C-Gear, תוסף במשחק שמאפשר לכם להתחבר בעזרת Wi-Fi, חיבור אלחוטי ואינפרא אדום. כמו כן, ישנה תוספת של 156 פוקימונים חדשים, שאלו הם הפוקימונים של הדור החמישי. אל המשחקים מתווספות גם מתקפות ויכולות חדשות רבות.

 

תמונות


בתאריך: 2 בפברואר 2011 מחבר: Noctowl
1 כוכב2 כוכבים3 כוכבים4 כוכבים5 כוכבים 10 הצבעות
145 תגובות 13,763 צפיות

  1. Noctowlתגובה לפוסט ע"י: Noctowlפורסם בתאריך

   יש כל מיני דרכים להעלות את השמחה של פוקימון. דרך נפוצה היא שהוא יהיה הראשון בשישייה. כמו כן, אפשר להעלות אותו הרבה רמות, וישנם חפצים שונים שמחזקים את השמחה כמו Soothe Bell.

  1. Noctowlתגובה לפוסט ע"י: Noctowlפורסם בתאריך

   זה אמור להעלות את השמחה בהרבה יותר, ויעזור לך לפתח את איוי. צריך לוודא שהשמחה (באופן רשמי, נקראת חברות) תגיעה לשיאה בלילה, כדי שאז יתפתח איוי לאמבריאון. וזה יקח קצת זמן, זה לא יהיה מיידי.

 1. venustrongתגובה לפוסט ע"י: venustrongפורסם בתאריך

  יש לי בעיה בשחור: הפוקימונים שלי לא מקבלים EXP בכלל. כשנלחמתי בפעם הראשונה ב-N הוא ניצח אותי פעמיים. בפעם השלישית פורלואין הצליח להביס לי את טפיג. אח"כ ליליפאפ שלי שהיה ברמה 2 הצליח איכשהו את N ולא קיבל שום EXP! מה נסגר עם זה?

השאר תגובה


צוות האתר פירסם 758 עדכונים ויצר 2,374 עמודים | ישנם 4028 משתמשים שפירסמו 8,242 תגובות

58 שאילתות ב 0.423 שניות | קודד והותאם ע"י: Dipisx | עוצב ע"י: מתן וקנין

eXTReMe Tracker
תמונת המעצב