תזכורת למי ששכח – הסדרה חוזרת מהפגרה ביום שישי, והפרק יתפרסם בתרגום לעברית בשבת!

אגדות: ארקיאוס: מתקפות חדשות

כמו בכל משחק פוקימון חדש, פוקימון אגדות: ארקיאוס מציג מגוון של מהלכים חדשים.

רשימת מתקפות חדשות
שם סוג קטגוריה PP כוח בסיסי דיוק אפקט
Barb Barrage poison physical 15 60 100 הפוקימון יורה אינספור קוצים רעילים הגורמים לנזק. למתקפה יש סיכוי להרעיל את המטרה, ואם למטרה יש אפקט שלילי כוח המתקפה מוכפל.
Bitter Malice ghost special 15 60 100 הפוקימון משתמש בטינה המצמררת שלו על מנת לתקוף את המטרה, ועשוי גם להשאיר את המטרה עם כוויות קור. אם למטרה יש אפקט שלילי כוח המתקפה מוכפל.
Bleakwind Storm flying special 5 95 80 הפוקימון תוקף את המטרה באמצעות רוחות קרות במיוחד הפוגעות בגוף ובנפש המטרה. המתקפה עשויה לגרום לכוויות קור אצל המטרה.
Ceaseless Edge dark physical 15 65 90 הפוקימון משסף להב העשוי מצדפה במטרה, בניסיון לגרום למכה קריטית. לאחר המתקפה יישארו אצל המטרה שברי צדפות שייגמרו לנזק נוסף בתורות הבאים.
Chloroblast grass special 5 120 95 הפוקימון יורה את הכלורופיל מגופו לעבר המטרה. המתקפה פוגעת גם בפוקימון ומורידה את המהירות שלו.
Dire Claw poison physical 15 60 100 הפוקימון משסף במטרה את הציפורניים ההרסניות שלו, בניסיון לגרום למכה קריטית. המתקפה עשויה להשאיר את המטרה מורעלת, משותקת או ישנונית.
Esper Wing psychic special 10 75 90 הפוקימון משתמש בכנפיים שלו על מנת לתקוף את המטרה. המהלך מעלה את המהירות של הפוקימון ויש לו סיכוי גבוה יותר למכה קריטית.
Headlong Rush ground physical 5 100 100 הפוקימון מתנפץ ותוקף את המטרה בכל גופו, המהלך מוריד את ההגנות של הפוקימון.
Infernal Parade ghost special 15 60 100 הפוקימון יורה כדורי אש לעבר המטרה, ועשוי לשרוף את המטרה. אם המטרה סובלת מאפקט שלילי כוח המתקפה מוכפל.
Lunar Blessing psychic other 10 101 הפוקימון מרפא את האפקטים השליליים שלו ומחזיר לעצמו חיים. למתקפות באותו התור יש סיכוי גבוה להחמיץ את הפוקימון.
Mountain Gale ice physical 5 100 85 הפוקימון זורק גוש קרח עצום לעבר המטרה על מנת לגרום לנזק.
Mystical Power psychic special 10 70 90 הפוקימון מחזק את עצמו בעזרת כוח מסתורי. אם ההתקפה של הפוקימון יותר חזקה, הוא יקבל יותר התקפה ואם ההגנה שלו יותר חזקה, הוא יקבל יותר הגנה.
Power Shift normal other 10 101 הפוקימון מחליף את ההגנה וההתקפה שלו.
Psyshield Bash psychic physical 10 70 90 הפוקימון מסווה את עצמו באנרגיה על חושית, ואז תוקף את המטרה. המהלך עשוי להעלות את ההגנה של הפוקימון.
Raging Fury fire physical 10 90 85 הפוקימון משתולל ויורה להבות לעבר המטרה, אבל לאחר מכן מתקבע על המהלך ומחויב להשתמש בו לתורות הבאים.
Sandsear Storm ground special 5 95 80 הפוקימון תוקף בעזרת רוח עזה וחול חם ושורף, המתקפה עשויה לשרוף את המטרה.
Shelter steel other 10 101 הפוקימון מקשה את העור שלו וגורם לו להיות דומה למגן ברזל, ובכך מעלה את ההגנות שלו. למתקפות באותו התור יש סיכוי יותר גבוה להחמיץ.
Springtide Storm fairy special 5 95 80 הפוקימון עוטף את המטרה ברוחות חזקות מלאות באהבה ושנאה. למתקפה יש אפקט נוסף שתלוי בצורה של הפוקימון.
Stone Axe rock physical 15 65 90 הפוקימון מניף את גרזני האבן שלו לעבר המטרה, בניסיון לגרום למכה קריטית. שברי אבן יישארו לאחר ההתקפה ויגמרו לנזק נוסף במהלך התורות הבאים.
Take Heart psychic other 10 101 הפוקימון מרים את רוחו, מרפא את האפקטים השליליים שלו ומעלה את ההגנה וההתקפה.
Triple Arrows fighting physical 15 50 100 הפוקימון בועט ביחד עם הגרזן שלו, ולאחר מכן יורה 3 חצים במטרה. המתקפה מעלה את הסיכוי למכה קריטית בתורות הבאים ומורידה את ההגנות של היריב.
Victory Dance fighting other 10 101 הפוקימון מבצע ריקוד ניצחון מיוחד. הריקוד מעלה את ההתקפה וההגנה של הפוקימון ומעלה את הכוח של המהלכים ב-50%.
Wave Crash water physical 10 75 100 הפוקימון מקיף את עצמו במים ומתנגש במטרה בכל גופו. המהלך מעלה את המהירות של הפוקימון אבל גם פוגע בו.
Wildbolt Storm electric special 5 95 80 הפוקימון מזמן סערת ברקים ותוקף בפראיות עם ברקים ורוח. המהלך עשוי לשתק את המטרה.
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות