אוטושי
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
אוטושי / Otoshi סאיזו / サイゾウ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
מחוז קנטו EP073

 

 מידע


אוטושי הוא מאמן פוקימונים ממחוז קנטו. אש פגש באוטושי בדרכו לליגת אינדיגו. אוטושי איתגר אותו לקרב נגד המרוואק שלו, שבו המנצח יזכה בתגים של השני. אש השתמש בבלבאזור, והפסיד, אך ניצח עם פיקאצ'ו. לאחר הקרב, אוטושי סיפר לאש כי אין לו אף תג, היות והתגים שלו נלקחו על ידי שני אנשים ומיאו מדבר. אש וחבריו הבינו שצוות רוקט אחראי לכך, והלכו לחפשם. הם מצאו את ג'יימס ומיאו, אך הם לא ידעו היכן ג'סי. אז, מרוואק החליט לברוח מאוטושי, לאחר שהבין שהוא מאמן חסר אחריות. לאחר שמצאו ג'סי, היא איתגרה את אוטושי לקרב, בו המנצח יזכה בתגים. אוטושי השתמש בדודואו שלו נגד הארבוק של ג'סי, אך שני הראשים של דודואו רבו זה עם זה. כשג'סי החליטה ללכוד את הדודואו, מרוואק לפתע הגיע, והביס את צוות רוקט, והחזיר לאוטושי את התגים. לאחר מכן, הם נפרדו מאש וחבריו, כשהם בדרך לליגת אינדיגו.

 פוקימונים בצוות


מרוואק ואוטושי הם חברים טובים, שנלחמו בקרבות רבים. כשמרוואק נלחם בבלבאזור של אש, הוא הצליח להביס אותו עם מתקפה אחת, אך אחר כך, הובס על ידי מתקפת הלם רעם של פיקאצ'ו. לאחר שחיפשו אחר צוות רוקט כדי להשיב את התגים של אוטושי, מרוואק החליט לעזוב את אוטושי, היות והוא חסר אחריות על כך שאיבד את התגים. בעוד שאוטושי ממשיך לחפש את התגים, מרוואק נזכר בכל הרגעים שלו עם אוטושי. כשג'סי נלחמת בדודואו של אוטושי, ומתכוננת ללכוד אותו, מרוואק מגיע, ומביס את הארבוק שלה, ואת צוות רוקט. אז, הוא מחזיר את התגים לאוטושי, ולאחר שהם נפרדים מאש ומחבריו, הם ממשיכים לליגה.
מרוואק  נלכד לפני פרק: פרשיית התגים
אוטושי השתמש בדודואו נגד הארבוק של ג'סי כדי להשיב את התגים שלו. אך שני הראשים של דודואו החלו לריב, וארבוק תקף אותו. ג'סי החליטה לנצל זאת, וניסתה ללכוד אותו, אך מרוואק הדף את הפוכדור, ואוטושי מיהר להחזיר את דודואו.
דודואו  נלכד לפני פרק: פרשיית התגים

תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz