סקרים שבועיים

מה תעדיפו שנוסיף יותר לאתר?

צפו בתוצאות

Loading ... Loading ...

הסקר יישאר זמין עד יום שבת הקרוב!

האם לדעתכם אש או גו יתפסו את זפדוס (PM040)?

צפו בתוצאות

Loading ... Loading ...

הסקר יישאר זמין עד שידור הפרק – יום שישי הבא!

אומגה רובי ואלפא ספיר: בסיס סופר סודי

הבסיס הסודי, שהופיע לראשונה ברובי ובספיר, מופיעים גם בחידושים שלהם. הבסיס הסודי הוא שטח סודי ומיוחד שלכם, אותו תוכלו לעצב. כדי ליצור בסיס סודי, עליכם למצוא את הנקודות הסודיות הנמצאות ברחבי הואן ולפתוח אותן באמצעות המתקפה Secret Power. החידוש בבסיס הסודי במשחקים האלו, הוא שתוכלו לשתף אותו עם שחקנים אחרים.
SB

חברים סודיים
SBFriend
כאשר אתם חברים של מישהו, אתם תוכלו לבקר בבסיס הסודי שלו, ואתם תהפכו לחברים סודיים. ברגע שהפכתם לחברים סודיים, אתם תוכלו לבקר בבסיס הסודי האחד של השני, להילחם אחד נגד השני וגם לקבל עזרה. לחבר הסודי יש כישורים מיוחדים, שמתבטאים בכך שהם יכולים לתת לכם ריהוטים, לאמן את הפוקימונים שלכם ולדאוג לביצת פוקימון שלכם. את הבסיס הסודי שלכם תוכלו לשתף באמצעות ה-StreetPass או באמצעות קוד QR מיוחד.
ריהוט וחוקים
SBGym
את הבסיס הסודי תוכלו לעצב עם ריהוטים שונים שתשיגו במהלך המשחק, ואת חלקם תוכלו גם לקנות. כמו כן, תוכלו לקבוע בבסיס הסודי חוקים לגבי הקרבות המורשים בבסיס שלכם, ולהפוך אותו למעין המכון שלכם.
דגלים
SBFlag
כאשר יש לכם חברים סודיים, אתם יכולים ליצור קבוצה, ולכל קבוצה יש דרגה. לכל חבר יש בבסיס הסודי דגל, אותו תוכלו לאסוף (ניתן לאסוף דגל אחד ביום). ככל שתיקחו יותר דגלים, כך דרגת הקבוצה תעלה, והכישורים של החברים של יגדלו ויאפשרו להם לתת לכם עזרה גדולה יותר. צבע הדגל משתנה בהתאם לדרגת הקבוצה.