סקר שבועי

מי הדמות האהובה עליכם בסאגת מסעות? (הסקר יהיה עד שבת)

צפה בתוצאות

אומגה רובי ואלפא ספיר: פוקינאב פלוס

הפוקינאב פלוס, הגרסה המשודרגת של מכשיר הפוקינאב הקודם, הוא מכשיר שתקבלו במהלך המסע ותוכלו להשתמש בו כל הזמן, כשהוא מופיע במסך התחתון. לפוקינאב פלוס יש ארבע אפשרויות עיקריות, שמפורטות בעמוד הזה.

DexNav
הדקס-נאב נותן לכם מידע על פוקימונים שמופיעים באזור בו אתם נמצאים. במהלך המשחק, אתם תוכלו להבחין בחלק מגופו של פוקימון שמתחבא בדשא. באמצעות הדקס-נאב תוכלו לגלות מידע על הפוקימון: מי הפוקימון, מה הרמה, היכולת ואפילו המתקפה. לאחר שתלכדו זן מסוים של פוקימון, תוכלו להשתמש בדקס-נאב כדי לחפש אחר הפוקימון באופן ספציפי. ככל שתשדרגו את רמת החיפוש, תוכלו למצוא פוקימונים נדירים ופוקימונים
עם יכולות חבויות. כשתמצאו את הפוקימון, עליכם לגשת אליו בזהירות אחרת הוא תבהילו אותו והוא יברח. הדקס-נאב גם מאפשר לכם לעקוב אחר הפוקימונים שלכדתם או פגשתם באזור מסוים. כאשר תלכדו פוקימון מסוים, הוא יהיה בצבע, בעוד שפוקימון שרק פגשתם יופיע בתור צללית. כאשר תפגשו את כל הפוקימונים באזור, יהיה סימן שיודיע על כך. אופציה נוספת של הדקס-נאב היא רישום של פוקימונים ללא צורך בקרב. במהלך המסע, אתם תמצאו פוקימונים שונים מחוץ לקרב, בשמיים, במים ולצד מאמנים. באמצעות הדקס-נאב תוכלו לרשום אותם בפוקידע מבלי להילחם.
AreaNav
AreaNav
האריא-נאב נותן לכם מידע על המקומות. תוכלו לראות את מפת מחוז הואן, ולקבל מידע על המקומות השונים במחוז. כמו כן, תוכלו להשתמש בפוקימון שלכם שיודע את המתקפה Fly כדי לעוף ישירות מהמפה. אתם תוכלו למצוא אילו פוקימונים מופיעים בכל אזור. אופציה נוספת היא ה-Trainer's Eye, שהייתה קיימת בעבר בפוקינאב. אתם תוכלו לקבל מידע על מאמנים באזור מסוים ולהזמין אותם לקרב חוזר.
עוד אפשרות היא לראות מידע על הבסיסים הסודיים שגיליתם. תוכלו גם לבדוק את עצי הגרגרים הגדלים ולראות באיזה מצב הם.
BuzzNav
BuzzNav
אפליקציית הבאז-נאב מאפשרת לכם לקבל מידע חדש במחוז הואן ומשחקנים אחרים שפגשתם באמצעות ה-StreetPass. האפליקציה הזו תציג לכם תוכניות טלוויזיה שיתנו לכם חדשות על מאמנים ובסיסים סודיים, ראיונות עם אנשים וחדשות על פוקימונים. ככל שאתם פוגשים יותר אנשים, כך תקבלו יותר מידע.
PlayNav
PlayNav
אפליקציית הפליי-נאב מאפשרת לכם להחליף פוקימונים, להילחם עם אחרים, להשתמש בסופר אימונים ובפוקימון-אמי.
האופציה הראשונה של הפליי-נאב היא ה-PSS. המערכת הזו, שהופיעה לראשונה בפוקימון X ובפוקימון Y, מאפשרת לכם למצוא שחקנים אחרים שלידכם ולאתגר אותם לאתגרים שונים, כמו גם קרבות והחלפות. ב-PSS נמצא גם ה-Battle Spot, ה-GTS, ה-Wonder Trade וה-Holo Caster, שיתן לכם מידע על המשחקים.
האופציה השנייה היא הפוקימון-אמי, שהופיע לראשונה בפוקימון X ובפוקימון Y. בפוקימון-אמי תוכלו ללטף ולשחק עם אחד מהפוקימונים שלכם, וגם להאכיל אותו. זה ישפר את החברות והאהבה ביניכם.
בסופר אימונים תוכלו לחזק את הפוקימונים שלכם בסטאטים מסוימים, ולעקוב אחר ה-EV שלהם.
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות