סקר שבועי

מהי הסאגה האהובה עליכם (סיכום של כל הסקרים)?

צפה בתוצאות

אומגה רובי ואלפא ספיר: תחרויות פוקימונים

תחרויות פוקימונים, שהוצגו לראשונה ברובי ובספיר, מופיעות שוב באומגה רובי ובאלפא ספיר. בתחרות פוקימונים תוכלו להשתתף עם אחד מהפוקימונים שלכם במטרה לזכות בסרט. ישנם חמישה סוגים של תחרויות אליהן תוכלו להיכנס: מגניבות, יופי, מתיקות, חוכמה וקשיחות. לכל סוג תחרות ישנן ארבע דרגות בסדר עולה: דרגה רגילה, דרגת סופר, דרגת היפר ודרגת מאסטר. כמו כן, אתם תפגשו מומחית בתחרויות פוקימונים, ליסיה, שתעזור לכם.
Contest

פוקיבלוקים
ContestPokeblock
הפוקיבלוקים מופיעים בחידושים גם כן. הפוקיבלוקים, שהם חטיפים מיוחדים, מיוצרים מגרגרים. ישנם סוגים שונים של פוקיבלוקים, כשכל סוג יגדיל את אחד מחמשת נתוני התחרות של הפוקימון שלכם. את הפוקיבלוקים אתם שומרים בקופסת פוקיבלוקים שניתנת לכם על ידי ליסיה.
שלבי התחרות
ContestAppeal
השלב הראשון של התחרות הוא שלב התצוגה, בו אתם מציגים את הפוקימון שלכם. הפוקימון ישפט לפי נתוני התחרות שלו (חוכמה, קשיחות, מגניבות, מתיקות ויופי), בהתאם לסוג התחרות בה אתם משתתפים. ככל שהנתונים שלו גבוהים יותר, כך הפוקימון יהיה פופולארי יותר.
ContestTalent
השלב השני והאחרון של התחרות הוא שלב הכישרון. בשלב הזה, הפוקימון שלכם יבצע, בתורות, מתקפה, לפי בחירתכם, כשלכל מתקפה יש סוג תחרות כלשהו. הפוקימון שלכם יתחרה במקביל לפוקימונים המתמודדים. ישנן כמה אפשרויות בשלב זה; תוכלו להשתמש בקומבינציות – שימוש בשתי מתקפות מסוימות אחת אחרי השנייה, מה שירשים יותר את הקהל. תוכלו להשתמש במתקפות שישפיעו על הפוקימונים היריבים – שיגרמו להם להילחץ ולא להשתמש במתקפה, או לאבד חלק מכוכבי ההופעה שלהם. עוד אפשרות היא לתזמן את המתקפות שלכם, כך שהריגוש של הקהל יהיה גבוה כאשר הפוקימון שלכם מופיע. החידוש בתחרויות הוא שכאשר הריגוש של הקהל מגיע למקסימום, פוקימון בעל מגה התפתחות, יבצע את ההתפתחות הזו במהלך התחרות, מה שיעניק לכם בונוס בניקוד.
חידושים
ContestFan
באומגה רובי ובאלפא ספיר יש מספר חידושים בתחרויות פוקימונים. ראשית, תוכלו להתחרות נגד חברים שלכם. כמו כן, תוכלו להצטלם עם הפוקימונים שלכם, ולהופיע ברקע בזמן ההופעה שלו. עוד חידוש בתחרויות הוא מעריצים. בתחילת הדרך שלכם בתחרויות, יהיו לכם מעט מעריצים. אך כאשר תתקדמו ותשיגו סרטים, מספר המעריצים שלכם יגדל. המעריצים שלכם יריעו לכם ויתנו לכם מתנות כמו גרגרים.
5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות