אורסולה
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
אורסולה / Ursula אורארה / ウララ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
מחוז סינו DP114

 

 מידע


אורסולה היא מתאמת ממחוז סינו. היא נפגשה לראשונה עם דון בתחרות צ'וקוביין, אך היא טענה שהשתתפה גם בטורניר וואלאס. אורסולה אוהבת להזיק ולפגוע באחרים, וכך גם הגאבאיט שלה, שהציקה לפאצ'יריסו. למרות השחצנות והתכונות הרעות של אורסולה, היא הפסידה לדון בתחרות הראשונה בהן הן התחרו. מאוחר יותר, אורסולה השתתפה בתחרות דייברייק, עם פלאסל ומיינון, שמהם דון מפחדת, ואת זה אורסולה ניצלה לרעה. אך למרות זאת, אורסולה הפסידה שוב לדון. לאחר מכן, אורסולה השתתפה בפסטיבל הגדול, ועברה את השלב הראשון. בשלב השני, נלחמה נגד דון, והפסידה נגדה, ומקומה הוא בין 32 המתאמים הטובים ביותר במחוז סינו.

 פוקימונים ברוטציה


  גאבאיט  נלכדה לפני פרק: זהירות! גאביט

גאבאיט מסתובבת לצד אורסולה פעמים רבות, ובדומה לה, גם גאבאיט אוהבת להזיק לאחרים. בתחרות הראשונה בה השתתפה, הפסידה גאבאיט לפאצ'יריסו של דון. גאבאיט השתתפה גם בטורניר דייברייק, ביחד עם ג'יגליפאף, והם עברו לשלב הבא. גאבאיט נלחם ביחד עם פלריאון נגד דון בסיבוב השני בפסטיבל הגדול, אך הוא הפסיד למאמוסוויין ופאצ'יריסו.

       
  וורמאדאם  נלכדה לפני פרק: זהירות! גאביט

וורמאדאם, במעטה החולי, הופיעה פעם אחת בתחרות צ'וקוביין, כאשר היא השתמשה בחול ובשליטה על-חושית כדי להרשים את הקהל והשופטים.

       
  פלאסל  נלכד לפני פרק: !Yes in Dee Dee, It's Dawn

פלאסל מסתובב תמיד עם המיינון של אורסולה. הוא משתעשע איתו במתקפה יד עוזרת, וגם מחשמלים את שיערה של דון, כשאורסולה אומרת להם. פלאסל נלחם בקרב כפול ביחד עם מיינון בטורניר דייברייק, בו הפסידו לדון.

       
  מיינון  נלכד לפני פרק: !Yes in Dee Dee, It's Dawn

המיינון של אורסולה תמיד מופיע עם חברו, פלאסל. השניים אוהבים להשתעשע, במיוחד עם המתקפה יד עוזרת. אורסולה גרמה להם לחשמל את שיערה של דון, מפני שהיא פוחדת מהם. מיינון נלחם ביחד עם פלאסל בקרב כפול בטורניר דייברייק, בו הפסידו לדון.

       
  ג'יגליפאף  נלכד לפני פרק: !Yes in Dee Dee, It's Dawn

ג'יגליפאף של אורסולה הופיע בתחרות ההופעה הכפולה של העיירה דייברייק, ביחד עם גאבאיט. הוא שימש ככדור אותו הקפיצה גאבאיט.

       
  ופוריאון  התפתח מאיוי בפרק: !Last Call, First Round

במהלך הסיבוב הראשון של הפסטיבל הגדול, פיתחה אורסולה את שני האיוי שלה. היא זרקה לאיוי אחד אבן מים, ובכך הוא התפתח לופוריאון, ויצר הופעה מרשימה מאוד.

       
  פלריאון  התפתח מאיוי בפרק: !Last Call, First Round

במהלך הסיבוב הראשון של הפסטיבל הגדול, פיתחה אורסולה את שני האיוי שלה. היא זרקה לאחד מהם אבן אש, ובכך פיתחה אותו לפלריאון. מאוחר יותר, הוא נלחם בסיבוב השני עם גאבאיט נגד מאמוסווין ופאצ'יריסו של דון, אך הפסידו.

 

 פוקימונים שכבר אין לה


  איוי (שניים)  נלכדו לפני פרק: !Last Call, First Round  התפתחו לופוריאון ולפלריאון בפרק: !Last Call, First Round

אורסולה השתמשה בשני איוי במהלך הסיבוב הראשון של הפסטיבל הגדול. במהלך ההופעה שלהם, אורסולה זרקה אליהם אבן מים ואבן אש, שגרמו להם להתפתח לופוריאון ולפריאון, וליצור הופעה מרשימה ביותר.


תגובות

3 תגובות ב "אורסולה"

התרע על
avatar
סדר לפי:   הכי חדש | הכי ישן | הכי הרבה הצבעות
venustrong
משתמש

עוד מישהו שם לב לאירוניה של השם של אורסולה באנגלית וביפנית?

Noctowl
בעלים

מהי האירוניה?

venustrong
משתמש

רמז- דיסני.

wpDiscuz