אייריס
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
אייריס / Iris אייריס / アイリス
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
כפר הדרקונים, יונובה BW001

 

 מידע


אייריס היא מאמנת פוקימונים מכפר הדרקונים שביונובה. היא פגשה את אש לראשונה כאשר חשב שמדובר באקסיו פראי, וזרק עליה פוכדור. מאז שנפגשו, היא החליטה להתלוות אליו למסע. המטרה של אייריס היא להפוך למאסטרית דרקונים, ולייצג את כפר הדרקונים ממנו הגיעה. במהלך המסע, פגשה אייריס בג'ורג'יה, מפוצצת דרקונים, ובין השתיים נוצרה יריבות. בכל פעם שהשתיים פוגשות זו את זו, הן מעליבות אחת את השנייה. אייריס נוהגת לקרוא לאש ילד קטן בכל פעם שהוא  עושה מעשה שנראה בעיני אייריס ילדותי. היא אוהבת מאוד את הטבע ויודעת להכין צמחי מרפא שמסייעים לפוקימונים. היא גם מתחברת מאוד לפוקימוני דרקון ויודעת איך לתקשר איתם. בדומה לפוקימוני דרקון, אייריס מפחדת מפוקימונים מסוג קרח. לאייריס יש אקסיו שנמצא תמיד בשיער שלה, אותו קיבלה מחכמת הכפר, והיא מתאמנת איתו כדי להגשים את החלום שלו, להתפתח לצורתו האחרונה. כאשר אייריס, ביחד עם אש וסיילן, ביקרה בכפר הדרקונים, היא פגשה את חכמת הכפר וגם את דריידן, שאיתגר אותה לקרב. אייריס סיפרה שבילדותה היא לא התעניינה בלימודים בבית הספר והיא לא הצליחה בקרבות. היא קיבלה אז אישור מחכמת הכפר לצאת למסע עם אקסיו. לאחר שערכה קרב נגד דריידן, בו היא הפסידה, חכמת הכפר סיפרה לאייריס שדריידן מעוניין שהיא תהפוך בעתיד למנהיגת מכון העיר אופלוסיד.

 פוקימונים בצוות


  אקסיו  ניתן כמתנה מחכמת הכפר לפני פרק: !In The Shadow of Zekrom

אייריס קיבלה את אקסיו מחכמת כפר הדרקונים, כמתנה למסע שלה. אקסיו הוא פוקימון צעיר וחסר ניסיון בקרבות, ועל כן, אייריס נוהגת להתאמן איתו. אקסיו אוהב להישאר בשיער של אייריס, וחלומו הוא להתפתח עד לצורתו האחרונה. הוא נהיה חבר טוב מאוד של הסקרגי של אש. אייריס התאמנה על מתקפת זעם הדרקון שלו, ולאחר אימונים רבים, הצליח אקסיו לשלוט במתקפה, ואייריס כבר משתמשת בו בקרבות מדי פעם.

       
  אקסקדריל  התפתח מדרילבור לפני פרק: !The Bloom Is On Axew

אקסקדריל התפתח מדרילבור במהלך טורניר בכפר הדרקונים. אייריס ואקסקדריל הפסידו לדריידן ולהאקסורוס שלו, מה שגרם לאקסקדריל להפסיק לציית לאייריס, כי ההפסד היה באשמתה. אייריס שמרה עליו בסוד, אך לבסוף נאלצה לחשוף אותו. אחרי שהפסיד לברטיק של ג'ורג'יה, אייריס עזרה לו להתאמן, והוא החל להאמין בה שוב. אקסקדריל הוא פוקימון חזק מאוד, ואייריס משתמשת בו בקרבות רבים.

       
  אימולגה  נלכדה בפרק: !Emolga the Irresistible

אייריס לכדה את אימולגה לאחר שנקלעה איתה לצרות ביער בו פגשה אותה. אימולגה נוהגת להשתמש במתקפת המשיכה שלה כדי להשיג את מבוקשה, וכשהיא נקראת לקרב, היא משתמשת בשינוי וולט כדי להימנע מלחימה. ככל שנלחמה יותר, אימולגה החלה להשתמש פחות בשינוי וולט כדי לצאת מהקרב, ובטורניר קרב המועדון, הצליחה לנצח את הסוק של סטפן ללא בריחה מהקרב.

       
  דרגונייט  נלכד בפרק: !Iris and the Rogue Dragonite

אייריס ניסתה להוכיח שדרגונייט, שהיה פראי בתחילה, אינו הגורם להפסקות החשמל בעיירה אנדלה. לבסוף, בעזרת כוחותיה, אייריס הבינה והוכיחה שדרגונייט לא אחראי לכך. לאחר מכן, שאלה אייריס את דרגונייט אם הוא מעוניין להצטרף אליה, והוא הסכים. למרות שנלכד, דרגונייט הוא בעל מזג חם והוא לא מציית לאייריס. עם הזמן, ולאחר מספר אימונים, דרגונייט התחיל לציית לאייריס והוא החל להתקרב אליה.

       
  גיבל  נלכד בספיישל: אייריס נגד קלייר! הדרך להפוך למאסטרית דרקונים!!

אייריס פגשה את גיבל בעיר בלקתורן כשביקרה בג'וטו. גיבל הסתובב ברחובות העיר וגרם נזקים שונים, ותושבי העיר רצו לעצור אותו. אייריס קראה את המחשבות שלו והבינה שהוא הורחק מביתו בטעות והגיע לעיר. היא עזרה לגיבל לחזור לביתו, ולאחר שסיימה את הקרב עם קלייר, גיבל המתין לה וביקש להצטרף אליה. אייריס הסכימה ולכדה אותו.

 

 פוקימונים שכבר אין לה


  דרילבור נלכד לפני פרק: !Iris and Excadrill Against the Dragon Buster  התפתח לאקסקדריל לפני פרק: !Iris and Excadrill Against the Dragon Buster

אייריס נהגה לשחק עם פוקימונים פראיים כשהייתה ילדה, והדרילבור הפראי הציק להם וגנב להם את האוכל. אייריס ניסתה להילחם בו בכל פעם, אך הפסידה. יום אחד, הצליחה להכות אותו, ודרילבור נקלע לצרה. אייריס עזרה לו, ומאז, הם נהיו חברים טובים, ונלחמו בהרבה קרבות. במהלך אחד הקרבות בטורניר בכפר הדרקונים, התפתח דרילבור לאקסקדריל.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz