אליסה
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
אליסה / Elesa קאמיטשור / カミツレ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
העיר ניבמאסה, יונובה BW049

 

 מידע


אליסה היא מנהיגת מכון העיר נימבאסה שביונובה. כשאש וחבריו הגיעו אל מכון העיר נימבאסה, הם גילו שאליסה לא במכון, אלא בתצוגת אופנה. כשהגיעו לתצוגת האופנה, אליסה הבחינה בפיקאצ'ו של אש, והתלהבה ממנו מאוד. שם, אש ביקש ממנה לערוך קרב מכון נגדה. כשהגיעו למכון עם ביאנקה, הם פגשו באביה של ביאנקה, שביקש ממנה להפסיק את מסע הפוקימונים. כדי להוכיח שהוא טועה, ביאנקה איתגרה את אליסה לקרב, אך אליסה ניצחה אותה בקלות רבה. לאחר הקרב בין אש לאביה של ביאנקה, אש איתגר את אליסה לקרב המכון. בקרב המכון, הצליח בהתחלה אש להוביל עם פלפיטוד, אך בעזרת האימולגה שלה, אליסה הצליחה להוביל בקרב, כשלבסוף, הפיקאצ'ו של אש הביא לו את הניצחון בקרב המכון, ואש קיבל את התג הרביעי שלו מאליסה.

 פוקימונים בצוות


  זבסטראיקה  נלכד לפני פרק: !Enter Elesa, Electrifying Gym Leader

אליסה השתמשה בזבסטראיקה לראשונה נגד ביאנקה. הוא נלחם נגד שלמט, מינצ'ינו ופיגנייט, והצליח להביס את שלושתם ללא כל מאמץ. בקרב המכון של אש, הוא היה הראשון בו אליסה השתמשה, והוא נלחם נגד הפלפיטוד של אש. למרות שלא יכל להשתמש במתקפות חשמל, הוא פגע בו עם בעיטה כפולה, מתקפה מהירה ומטען להבה. אחר כך, פלפיטוד השיג את היתרון, והביס אותו עם יריית בוץ ומשאבת הידרו.

       
  אימולגה  נלכד לפני פרק: !Enter Elesa, Electrifying Gym Leader

אליסה בחרה באימולגה כפוקימון השני בקרב המכון נגד אש. אימולגה הצליחה להביס בקלות את פלפיטוד, לאחר שהשתמשה במשיכה, שעבדה עליו, ותקפה אותו עם אס אווירי. לאחר מכן, נלחמה נגד סנאיבי. היות ושתיהן נקבות, מתקפת המשיכה לא עבדה. אך למרות זאת, אימולגה הצליחה להביס את סנאיבי עם אקרובטיקה ואס אווירי. לבסוף, היא נלחמה נגד פיקאצ'ו, שהצליח לנצח אותה במהירות עם מתקפה מהירה.

       
  טאינאמו  נלכדה לפני פרק: !Dazzling the Nimbasa Gym

אליסה השתמשה בטאינאמו כפוקימון השלישי בקרב נגד אש. למרות המראה שלה, אליסה מכנה אותה מלכת החשמל, ולמרות שאין לה מתקפות רבות, היא עדיין חזקה. כשנלחמה נגד פיקאצ'ו, היא הצליחה לפגוע בו עם הבלימה החזקה שלה, ולהטיח אותו בזירה. אך בעזרת מכת ברק, פיקאצ'ו הרס את הזירה, מה שהרס את האסטרטגיה של טאינאמו. לאחר מכן, הוא הביס אותה עם זנב ברזל.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz