אלכסה
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
אלכסה / Alexa פנסי / パンジー
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
מחוז קאלוס BW134

 

 מידע


אלכסה היא עיתונאית ממחוז קאלוס. אש וחבריו פגשו לראשונה את היליופטייל, אותו אש ניסה ללכוד, אך אז הגיעה אלכסה והסבירה להם שהיליופטייל שייך לה. היא הציגה את עצמה וסיפרה שהיא עיתונאית ממחוז קאלוס, שם נמצאים פוקימונים שאש עדיין לא מכיר. היא סיפרה להם שהיא מכינה כתבה על פסטיבל מיוחד שמתקיים באי הארבסט, בו אש וחבריו החליטו להשתתף. בסיום הטורניר, אלכסה החליטה להתלוות אל אש וחבריו. היא ליוותה אותם במסע שלהם באיי דקולור, ובסיומו, היא חזרה עם אש למחוז קנטו. אחרי שהכינה כתבה על פרופסור אוק, אש התלווה אליה למחוז קאלוס. כשהגיעו למחוז, השניים נפרדו. אלכסה פגשה שוב את אש בקרב המכון שלו נגד ויולה, אחותה של אלכסה. לאחר שהפסיד לויולה, אלכסה התאמנה עם אש לקראת הקרב החוזר, בו הוא ניצח.

 פוקימונים בצוות


  היליופטייל  נלכד לפני פרק: !The Journalist from Another Region

היליופטייל הופיע לבדו מול אש וחבריו בפעם הראשונה, ואש ניסה ללכוד אותו. היליופטייל נבהל ותקף אותם, וכשאלכסה הגיעה היא הסבירה להם שהוא שייך לה. היליופטייל ביישן ולכן הוא נוהג לפחד מאנשים זרים. אך לאחר שהכיר את אש וחבריו, היליופטייל התיידד עם פיקאצ'ו ואקסיו.

       
  גוגוט  נלכד לפני פרק: !The Journalist from Another Region

הגוגוט של אלכסה הוא הפוקימון השני שלה שנראה. אלכסה משתמשת בגוגוט בכדי לרכב עליו והוא גם סוחב את ציוד הצילום שלה בו היא משתמשת. לגוגוט יש את היכולת לקרוא את הרצונות של מי שנוגע בקרניים שלו.

       
  נויברן  נלכד לפני פרק: !Celebrating the Hero's Comet

אלכסה השתמשה לראשונה בנויברן בכדי להגן עליה ועל אש וחבריו מפני פוקימוני הרוחות שתקפו אותם בחורבות באי הארבסט. לאחר מכן, היא השתמשה בנויברן בכדי להילחם בצוות רוקט. מאוחר יותר, אלכסה השתמשה בנויברן כדי לאמן את אש לקראת הקרב החוזר נגד ויולה.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz