אנאבל
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
אנאבל / Anabel לילה / リラ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
העיר סוטופוליס, הואן AG169

 

 מידע


אנאבל היא מוח החזית של סלון הקרב שבחזית הקרב שבקנטו. אנאבל פגשה לראשונה את אש לאחר שהגנה עליו מפני בידריל וגרידוס פראיים. לאנאבל יש כוחות טלפתיים, בעזרתם היא מתקשרת עם הפוקימונים. אש בהתחלה חשב שאנאבל היא בן, אך אחר כך היא הסבירה לו שהיא בת. היא התחברה מאוד עם אש, ועם הפיקאצ'ו שלו. לאחר מכן, הוא איתגר את אנאבל לקרב, בו הפסיד בקלות. לאחר הקרב, הוא התאמן עם הפוקימונים שלו, כשבידריל שוב תקף את אש. אנאבל ההגנה מפניו שוב. אז, הם רחצו את הטורוס של אש שהתלכלך, ונהנו מאוד כשהשפריצו מים אחד על השני. בקרב החוזר, הצליח אש לנצח את אנאבל עם אסטרטגיה מחוכמת. לאחר שניצח בקרב, היא העניקה לו את סמל היכולת.

 פוקימונים בצוות


  אלקאזם  נלכד לפני פרק: מגדל הקרב

אנאבל השתמשה באלקאזם לראשונה כדי להילחם בצוות רוקט, ולהציל את אש. לאחר מכן, היא השתמשה בו בקרב מול אש. בקרבות, היא נותנת לו פקודות בעזרת טלפתיה, מבלי לדבר איתו. בקרב נגד אש, אלקאזם הצליח להביס את הקורפיש של אש, ואת הטורוס שלו. לאחר שהוא כבר היה מותש, הוא הובס על ידי פיקאצ'ו. בקרב החוזר, נלחם אלקאזם שוב נגד קורפיש. הפעם, המתקפות של השניים פגעו זו בזו במהלך הקרב, כשלבסוף, הצליח קורפיש להביס אותו.

       
  מטאגרוס  נלכד לפני פרק: מגדל הקרב

אנאבל השתמשה במטאגרוס בקרב שלה נגד אש. הוא נלחם נגד פיקאצ'ו, לאחר שהוא כבר היה פצוע בגלל הקרב נגד אלקאזם. מטאגרוס הצליח לפגוע בפיקאצ'ו, ולהביס אותו בעזרת קרן על. בקרב החוזר, הוא נלחם נגד קורפיש. הוא הצליח להביס אותו בקלות, היות והוא כבר היה פצוע. הוא נלחם לאחר מכן נגד טורוס. הוא ניסה לפגוע בו בקרן על, אך בעזרת הצוות הכפול, הצליח טורוס לחמוק. לבסוף, השניים התנגשו זה בזה, כשמטאגרוס עם ריסוק המטאור, וטורוס עם מתקפת ההפלה, והקרב ביניהם נגמר בשיוויון.

       
  אספיאון  נלכד לפני פרק: הזדמנות שנייה

אנאבל השתמשה באספיאון בקרב החוזר נגד אש. אספיאון נלחם נגד פיקאצ'ו, והדהים אותו בזכות המהירות הרבה שלו. בגלל זה, הצליח אספיאון לפגוע בפיקאצ'ו, ולהותיר אותו נואש. אך לאחר שפיקאצ'ו כיבה את האורות בעזרת מכת ברק, אספיאון לא ראה כלום. פיקאצ'ו ניצל זאת, ותקף את אספיאון. לאחר שחזר האור, הוא הביס את אספיאון עם מכת וולט, וזיכה את אש בניצחון.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz