תזכורת למי ששכח – הסדרה חוזרת מהפגרה ביום שישי, והפרק יתפרסם בתרגום לעברית בשבת!

אנתוני

Anthony  שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
אנתוני / Anthony אנוקי / アノキ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
מחוז קנטו AG010

 מידע


אנתוני הוא מאמן פוקימונים ממחוז קנטו. אש וחבריו פגשו באנתוני כשהוא מתכונן עם ההיטמונצ'ן שלו לקראת טורניר הגראנד פרי. אך אנתוני התאמן זמן רב, עד שלא התייחס למשפחתו, וזה הציק לביתו רבקה. לכן, רבקה ביקשה מאש ומחבריו להיכנס לטורניר רק כדי לנצח את אביה, והם הסכימו. אנתוני נדהם מהפריימיפ שאיתו אש השתתף. אנתוני המשיך עד לחצי הגמר בטורניר, שם נלחם בהיטמונלי בו השתמשו צוות רוקט. אך הם רימו, והדביקו את היטמונצ'ן לזירה, מה שגרם לו להפסיד. לאחר שאש גילה שאלו הם צוות רוקט, ולאחר שהביס אותם עם פריימיפ וניצח בטורניר, ביקש אנתוני מאש לאמן את פריימיפ, ואש הסכים, ונתן לו אותו.

 פוקימונים בצוות


Anthony Hitmonchan כשאש וחבריו ראו את היטמונצ'ן לראשונה, הם חשבו שהוא פראי, ואש רצה ללכוד אותו. אך אז הם פגשו במאמנו, אנתוני, שהסביר להם שהם מתאמנים לקראת טורניר הלחימה. היטמונצ'ן אז ניסה ללמד את פיקאצ'ו אגרוף מיוחד, אך לא הצליח. בטורניר, הצליח היטמונצ'ן להביס כמה יריבים, ולהגיע לחצי הגמר, שם נלחם בהיטמונלי, בו השתמשו צוות רוקט. אך הם הדביקו את היטמונצ'ן לזירה, מה שגרם לו להפסיד מהר מאוד.
היטמונצ'ן  נתפס לפני פרק: הפוקימון המתאגרף

 פוקימונים שהוא מאמן


Anthony Primeape לאחר שראה את כוחו הרב של הפריימיפ של אש בתחרות הגראנד פרי, ביקש אנתוני מאש לאמן את פריימיפ, ואש הסכים, ונתן את פריימיפ לאנתוני.
פריימיפ  ניתן לו לאימונים בפרק: הפוקימון המתאגרף
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות