ארון
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
ארון / Aaron ריו / リョウ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
מחוז סינו DP099

 

 מידע


ארון הוא חבר ברביעיית העלית של סינו. כשהיה ילד קטן, ארון היה אוהב לרוץ ליער, ולטפס על העצים. פעם אחת, הירידה מהעץ הייתה גבוהה מדי, ופחד לרדת. וורמפל פראי עזר לו לרדת למטה, ומאז הם היו חברים טובים. אך לאחר קרב בו הפסידו, האשים ארון את וורמפל בהפסד, ועזב אותו שם. כשחזר מאוחר יותר, וורמפל לא היה שם. אש וחבריו פגשו את ארון באימון ציבורי שהוא ארגן. לאחר שסיפרו לו כי הם מכירים את סינתיה, וארון החליט להראות להם את מרכז האימונים שלו. אחר כך, צוות רוקט גנבו את הפוקימונים שלו, כשלפתע, ביוטיפליי הגיע והציל אותם, וארון גילה שזהו הוורמפל שלו. מאוחר יותר, ארון נראה נלחם בקרב נגד סינתיה, בו הוא הפסיד.

 פוקימונים בצוות


  דראפיון  נלכד לפני פרק: המאמן והבן האובד מתאחדים

ארון השתמש לראשונה בדראפיון באימון ציבורי שאותו הוא אירגן. ביחד עם וספיקווין, השניים הציגו את כוחם והתאמנו. מאוחר יותר, דראפיון, ביחד עם שאר הפוקימונים של ארון, נגנבו על ידי צוות רוקט. אך לאחר שהצליח להימלט נפגע מהסוייפר של ג'סי. לאחר מכן, הוא הצליח להביס אותו.

       
  סקורופי  נלכד לפני פרק: המאמן והבן האובד מתאחדים

הסקורופי של ארון תמיד מסתובב חופשי, מחוץ לפוכדור. הוא מדי פעם גם עולה על כתפו של ארון. הוא, ביחד עם שאר הפוקימונים של ארון, נגנבו על ידי צוות רוקט, אך לאחר מכן, אש וחבריו עזרו לארון להחזיר אותם.

       
  וספיקווין  נלכדה לפני פרק: המאמן והבן האובד מתאחדים

ארון השתמש לראשונה בווספיקווין באימון הציבורי שהוא ארגן, שם היא התאמנה ביחד עם דראפיון, והשניים הציגו את כוחם. היא מאוחר יותר נגנבה על ידי צוות רוקט, ביחד עם שאר פוקימוניו של ארון. כשהצליחה להימלט, היא נפגעה על ידי הקארניביין של ג'יימס, אך לאחר מכן, הצליחה להביס אותו.

       
  ביוטיפליי  התפתח מוורמפל לפני פרק: המאמן והבן האובד מתאחדים

שנים לאחר שעזב את וורמפל, צוות רוקט גנבו לארון את הפוקימונים. ארון לא הצליח לעצור בעדם. לפתע, ביוטיפליי הגיע, והשמיד את המכונה של צוות רוקט. ארון זיהה שזהו הוורמפל שהיה לו בעבר, שכעת הוא ביוטיפליי. ארון הבין שוורמפל רצה להתחזק יותר בשביל ארון, ולכן הוא התפתח. מאז, ביוטיפליי נשאר עם ארון. מאוחר יותר, ביוטיפליי נראה נלחם בקרב נגד הגאסטרודון של סינתיה, אך הוא הפסיד לגאסטרודון.

 

 פוקימונים שכבר אין לו


  וורמפל  נלכד לפני פרק: המאמן והבן האובד מתאחדים  התפתח לביוטיפליי לפני פרק: המאמן והבן האובד מתאחדים

כשארון היה ילד קטן, הוא היה אוהב לרוץ ליער. כשטיפס פעם אחת על העץ, הירידה למטה הייתה גבוהה מדי. וורמפל פראי עזר לו לרדת למטה, ומאז הם היו חברים טובים. בקרב אחד בו וורמפל הפסיד, ארון האשים אותו שהוא חלש מדי, ועזב אותו. מאוחר יותר, ארון חזר לאותו מקום, כדי להתנצל בפני וורמפל, אך הוא לא היה שם. שנים לאחר מכן, צוות רוקט גנבו לארון את הפוקימונים, ונראה שלא היה לארון איך להציל אותם. לפתע, ביוטיפליי הגיע, והצליח להילחם בהם. ארון זיהה שזהו הוורמפל שהיה לו אז, שהתפתח לביוטיפליי.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz