אריקה
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
אריקה / Erika אריקה / エリカ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
העיר סלדון, קנטו EP026

 

 מידע


אריקה היא מנהיגת מכון העיר סלדון שבקנטו. אריקה גם מנהלת חנות בשמים, שאותם היא מכינה בעזרת הפוקימון שלה, גלום, שהציל אותה כשהייתה ילדה קטנה. אש והחבורה פוגשים באריקה בחנות שלה. מיסטי ברוק ופיקאצ'ו התאהבו בריח המתוק של השמים, אך אש העליב אותם ואריקה אוסרת עליו להיכנס לחנות ולמכון. אש מחליט להתחפש לנערה שלומדת במכון, בשם אשלי. אך לאחר שפיקאצ'ו חושף אותו, מסכימה אריקה לקרב המכון שלהם. אך באמצע הקרב, פצצה שהטמינו צוות רוקט במכון, גרמה לשריפה גדולה במכון. בעוד שכולם ברחו, הגלום של אריקה נשאר בפנים. אש החליט לסכן את חייו, ונכנס למכון על מנת להציל את גלום. לאחר שהשריפה נכבית, וגלום ניצל,  אריקה מעניקה לו את תג הקשת כאות תודה.

 פוקימונים בצוות


  גלום  נלכד לפני פרק: על ריח אין להתווכח

גלום הציל את אריקה, כשהייתה ילדה, מגראימר פראי, ומאז, הם הפכו לידידים. בקרב המכון, גלום הביס את צ'ארמנדר עם הריח האיום שלו, אבל לפני שאש הספיק להשתמש בפיקאצ'ו, צוות רוקט פוצצו פצצה במכון, שהביאה לשריפתו. בעוד שכולם ברחו, גלום נשאר בתוך המכון השרוף. אש הציל את גלום מהשריפה, וכאות תודה, נתנה לו אריקה את תג הקשת.

       
  טאנגלה  נלכד לפני פרק: על ריח אין להתווכח

אריקה השתמשה בטאנגלה נגד הבלבאזור של אש. האסטרטגיה של טאנגלה היא להשתמש בגפנים שלו ובעזרת אבקת שיתוק, לשתק את היריב ולהביא להפסדו בקרב. טאנגלה שיתק את בלבאזור, למרות שהוא תפס בו, ובלבאזור הפסיד בקרב. כאשר אש קרא לצ'ארמנדר, אריקה החזירה את טאנגלה.

       
  וויפינבל  נלכד לפני פרק: על ריח אין להתווכח

וויפינבל היה הפוקימון השני שאריקה השתמשה בו בקרב המכון. וויפינבל השתמש בעלי תער, אבל צ'ארמנדר שרף אותם. בעוד שוויפינבל חמק מהעלים הבוערים, צ'ארמנדר הביס אותו באמצעות מהלומת גולגולת.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz