ארצ'י
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
ארצ'י / Archie אאוגירי / アオギリ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
מחוז הואן AG097

 

 מידע


ארצ'י הוא מנהיג צוות אקווה. כמנהיג צוות אקווה, המטרה שלו היא לשלוט בים במחוז הואן, ולהרחיב אותו. לשם כך, הוא צריך את קאיוגר. ארצ'י, ביחד עם צוותו, הצליח ללכוד את גראודון, ולהשיג את הכדור האדום. לאחר שקאיוגר ברח מצוות מגמה, ארצ'י ניסה לשלוט בו בעזרת הכדור האדום. אך הכדור האדום נספג לתוכו, והוא יכל לשלוט בקאיוגר, כשהוא חסר שליטה על עצמו. ארצ'י נלחם עם קאיוגר נגד גראודון, שנשלט על ידי פיקאצ'ו של אש. בקרב, השניים תקפו זה לזה, וגרמו להשפעה של הכדורים להיתבטל. לאחר שההשפעה נעלמה, שני הפוקימונים האגדיים חזרו למיקומם הסודי, וארצ'י לא נראה יותר.

 פוקימונים שכבר אין לו


  גראודון  נתפס לפני פרק: קרב קדומים  ברח בפרק: ההיסטוריה חוזרת

גראודון נתפס ע"י צוות אקווה, ונכלא בכלוב בצוללת של צוות אקווה. אך ההשפעה של הכדור הכחול שנספג אל תוך גופו של פיקאצ'ו, גרמה לגראודון להתעורר, ולהשתחרר מהכלוב. לאחר שהשתחרר, הוא ברח מהצוללת, ויצא לעבר קאיוגר. לאחר שנלחם נגד קאיוגר, והשניים תקפו זה את זה, כל אחד חזר למיקומם הסודי.

       
  קאיוגר  נשלט בפרק: ההיסטוריה חוזרת  השתחרר מהשליטה בפרק: ההיסטוריה חוזרת

לאחר שברח מהמתקן שבספינת צוות מגמה, קאיוגר גרם לגשם עז וגרם לים לסעור. ארצ'י, שהכדור האדום נספג לתוכו, נתן לו את הכוח לשלוט בקאיוגר. בעוד שהוא נלחם נגד גראודון, שנשלט ע"י פיקאצ'ו, השניים תקפו זה את זה. לבסוף, ההשפעה של הכדורים בוטלה, לאחר ששני הפוקימונים האגדיים תקפו אחד את השני, וגראודון וקאיוגר חזרו למיקומם הסודי.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz