באגסי
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
באגסי / Bugsy טסוקושי / ツクシ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
העיירה אזליה, ג'וטו EP144

 

 מידע


באגסי הוא מנהיג מכון החרק של העיר אזליה בג'וטו. המכון שלו מעוצב בצורת יער על מנת שפוקימוני החרק שלו ירגישו כמו בבית שלהם. הפוקימון המסמל אותו, הוא סייטר שלו אשר אומן במיוחד להלחם נגד פוקימוני אש. אש הגיע למכון אזליה, שם הוא פגש את באגסי. תוך זמן קצר, הם התחילו בקרב המכון. לאחר מאבק קשה אש הצליח לנצח את הפוקימונים של באגסי באמצעות צ'יקוריטה, סינדקוויל ופיקאצ'ו שלו וכך הוא זכה בתג הכוורת.

 פוקימונים בצוות


  ספינראק  נלכד לפני פרק: הקרב במכון אזליה

ספינראק הוא הפוקימון הראשון שבאגסי השתמש בו בקרב נגד אש. ספינראק נלחם נגד סינדקוויל וניצח אותו לאחר שהשתמש במתקפת החוט שלו ובמתקפת עוקץ רעל אשר שיתקה את הלהבות של סינדקוויל. לאחר מכן אש ומוציא את צ'יקוריטה. ספינראק וצ'יקוריטה ממשיכים להתחמק מההתקפות של כל אחד, עד שאש אומר לצ'יקוריטה להשתמש במתקפת ניחוח מתוק ואז בדחיפה שגורמת לספינראק להתעלף.

       
  מטפוד  נלכד לפני פרק: הקרב במכון אזליה

הפוקימון השני בו השתמש באגסי בקרב נגד אש הוא מטפוד. מטפוד, שהשתמש בהתקשחות כדי לחסום את המתקפות של צ'יקוריטה, הפתיע את אש כשראה שמטפוד מסוגל לקפוץ ולדחוף את צ'יקוריטה. אש החליט להשתמש בפיקאצ'ו אשר השתמש במכת ברק שהביסה את מטפוד.

       
  סייטר  נלכד לפני פרק: הקרב במכון אזליה

סייטר הוא הפוקימון האחרון שבו באגסי השתמש בקרב שלו נגד אש. סייטר הוא הפוקימון הכי חזק של באגסי, והוא הביס את פיקאצ'ו בקלות ע"י שימוש במתקפות שיסוע וחבטות זעם. סייטר אומן במיוחד להלחם נגד פוקימוני אש ולכן, כאשר אש השתמש בסינדקוויל, סייטר השתמש במתקפה ריקוד חרבות כדי להתחמק ממתקפות האש שלו. הודות לאסטרטגיה של אש, סינדקוויל בסוף הצליח להביס את סייטר באמצעות מתקפת להביור, מה שהביא לאש ניצחון בקרב.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz