בוטץ'
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
בוטץ' / Butch קוסאבורו / コサブロウ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
לא ידוע EP057

 

 מידע


בוטץ' הוא חבר בצוות רוקט. במבחני הקבלה לצוות רוקט הוא צוות לקאסידי, ולרטיקייט שהם קיבלו כשותף. מאז המבחנים, קאסידי ובוטץ' הם יריבים של ג'סי וג'יימס. אך בניגוד לג'סי וג'יימס, קאסידי ובוטץ' מצליחים יותר, מקבלים משימות ברמה גבוהה ומקבלים יותר מתנות. בוטץ' הופיע עם קאסידי לראשונה כשהם זייפו מכון לגידול פוקימונים. אש וחבריו הצליחו לעצור את התוכנית שלהם. הם הופיעו בג'וטו, ובקנטו שוב. מאוחר יותר, התגלה כי גם קאסידי ובוטץ' נשלחו לסינו, שם נכשלו במשימה. בנוסף לכך, בוטץ' הופיע עם קאסידי מספר פעמים בסדרה הצדדית, "דברי הימים", שם תמיד פגשו בריצ'י, שהצליח להרוס את התוכנית שלהם. בכל פעם שבוטץ' מופיע, אף אחד לא זוכר את שמו; תמיד אומרים שמות אחרים, מה שמעצבן את בוטץ'.

 פוקימונים ברוטציה


  רטיקייט  נלכד לפני פרק: מחליפים צוות

רטיקייט, בדומה למיאו של ג'סי וג'יימס, מופיע לאחר שקאסידי ובוטץ' מסיימים את המוטו שלהם. הוא ליווה אותם מאז מבחני הקבלה לצוות רוקט. בעוד שבג'וטו השתמשה קאסידי ברטיקייט, בוטץ' השתמש בו בקנטו. כאשר הוא וקאסידי פתחו תחרות פוקימונים מזויפת, כדי לגנוב פוקימונים, אש גילה זאת, ומאמנים החלו לתקוף את צוות רוקט. בוטץ' השתמש ברטיקייט שלו כדי להילחם בהם, אך הוא הובס.

       
  דראוזי  נלכד לפני פרק: פיקאצ'ו מכה בוולט

דראוזי, ששייך גם לקאסידי וגם לבוטץ', עשה למספר פוקימונים "שטיפת מוח". הוא גרם לפוקימונים לא לציית למאמנים שלהם, ולתקוף אותם. לאחר שהמכונה בה השתמש דראוזי נהרסה, הוא החל לתקוף את אש וחבריו. אך לפני שתקף, השתמש הטוגפי של מיסטי במטרונום, שיצר פיצוץ גדול, והעיף אותו ביחד עם קאסידי ובוטץ'.

       
  פריימיפ  נלכד לפני פרק: איזה מזל!

כשקאסידי ובוטץ' הגיעו לג'וטו עם תוכנית חדשה, הם נתקלו באש ובחבריו, שניסו לעצור אותם. בוטץ' השתמש בפריימיפ כנגד הסטאריו של מיסטי. פריימיפ הצליח להביס את סטאריו. אבל לאחר מכן, חשמל פיקאצ'ו את רטיקייט, ביחד עם קאסידי ובוטץ', במכת ברק.

       
  היטמונטופ  נלכד לפני פרק: התעלומה נפתרת

בוטץ' השתמש לראשונה בהיטמונטופ, כאשר הוא והיא, ביחד עם דוקטור נאנמבה ניסו ללכוד לוגיה תינוק. הוא השתמש בו מספר פעמים כדי לעצור את אש וחבריו מלהרוס את התוכנית שלהם. הוא השתמש בו מאוחר יותר, כאשר הוא וקאסידי ניסו לגנוב פוקימונים מהמעבדה של פרופסור אוק, ומאוחר יותר, כשניסו לתפוס את הארודאקטיל שגרי חקר.

       
  מייטיינה  נלכד לפני פרק: !Oaknapped

כאשר קאסידי ובוטץ' חטפו את פרופסור אוק, ריצ'י, ביחד עם טרייסי, ניסו לעצור אותם, ובוטץ' השתמש במייטיינה. בקרב נגד טרייסי, הוא הביס את סייטר, אך הובס ע"י הפיקאצ'ו של ריצ'י. כשניסו לגנוב את הדלקטי של מאמן בשם ג'ורג'יו, השתמש בוטץ' במייטיינה, שהובס ע"י המגניום של קייסי. כשקאסידי ובוטץ' ניסו לגנוב את הלאבדיסק של מיסטי ודייזי, הם היו צריכים להילחם בלאבדיסק כדי לתפוס אותם. מייטיינה, ביחד עם הסייבלאיי של קאסידי, הובסו ע"י כדור קרח שיצרו שני הלאבדיסק.

       
  קלויסטר  נלכד לפני פרק: החיפוש אחר האגדה

קאסידי ובוטץ' תיכננו ללכוד מולטרס פראי, ולכן, התחזו לתיירים, כדי שסילבר וריצ'י יעזרו להם למצוא אותו. לאחר שפגשו בו, השתמש בוטץ' בקלויסטר, וקאסידי בטנטקרול, כדי לפגוע ולהחליש את מולטרס. זמן קצר לאחר מכן, הפיקאצ'ו של ריצ'י חיסל את שניהם במכת ברק אחת.

       
  שאקל  נלכד לפני פרק: להטוטי חול

בוטץ' השתמש בשאקל כאשר הוא, ביחד עם קאסידי רבו עם ג'סי וג'יימס לגבי מי יתפוס את ההיפאודון הפראי. הקארניביין של ג'יימס הצליח לפגוע בשאקל. אחר כך, היפאודון תקף את שניהם, והעיף אותם לעבר מאמנם. לבסוף, ההיפופוטאס הפראי שאש פגש בו, הרדים את שאקל ואת שאר הפוקימונים בעזרת פיהוק.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz