בורגאנדי
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
בורגאנדי / Burgundy קאברנט / カベルネ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
מחוז יונובה BW019

 

 מידע


בורגאנדי היא מומחית פוקימונים בדרגה C. בעברה, היא נלחמה במכון סטראיטון נגד סיילן, אך הוא ניצח את האושאוואט שלה. היא החליטה לנקום, ולמדה כיצד להיות מומחית פוקימונים. לאחר שהרגישה מוכנה, היא חזרה לאתגר אותו, אבל שמעה שהוא עזב. כשאש וחבריו נכנסו למכולת, הם פגשו את בורגאנדי שעבדה שם. היא איתגרה את סיילן לקרב חוזר, שבמידה ותנצח בו, אש יצטרך להחליף את כל הפוקימונים שלו, שחשבה שלא מתאימים לו. בקרב החוזר, סיילן ניצח אותה שוב. המטרה שלה היא להפוך למומחית פוקימונים בדרגה גבוהה ולנצח את סיילן. היא נוטה להתרגז בקלות, במיוחד כאשר היא ליד סיילן. היא גם מנסה להתעלות עליו בכל הקשור למומחיות פוקימונים. מאוחר יותר, סיילן נקרא על ידי אדון האטרלי לאחוזתו לעזור למצוא את הפוקימון המתאים לבתו. בורגאנדי, שקינאה שסיילן נבחר והיא לא, התחזתה למומחה פוקימונים בדרגה S, אך מהר מאוד היא נחשפה, והוצאה מהאחוזה. בורגאנדי השתתפה בכל התחרויות בהם השתתפו אש וחבריו, בקרב המועדון, בקלאבספלוז'ן ובגביע הצעירים, אך בכולם היא הפסידה בסיבוב הראשון.

 פוקימונים בצוות


  דוואט  התפתח מאושאוואט לפני פרק: !A Connoisseur's Revenge

דוואט התפתח מאושאוואט לפני הקרב החוזר של בורגאנדי נגד סיילן. למרות שהוא ניסה להשיג נקמה בקרב, הפסיד דואט לדוובל של סיילן. בורגאנדי השתמשה בדוואט גם בטורניר הקלאבספלוז'ן, שם נלחם נגד האקסקדריל של אייריס. השניים היו שווים בכוחותם, אך לבסוף היה זה אקסקדריל שגבר על דוואט והביס אותו.

       

 

סוסבאק  נלכד לפני פרק: !A Connoisseur's Revenge

בורגאנדי השתמשה בסוסבאק בקרב החוזר שערכה נגד סיילן. בורגאנדי מכנה את הסוסבאק שלה כזן המובחר שלה. הוא נלחם נגד הפנסייג' של סיילן, שהשתמש באסטרטגיה בה התחמק מהמתקפות של סוסבאק עם חפירה, ותקף עם קליע זרעים. לבסוף, הביס פנסייג' את סוסבאק תוך זמן קצר עם קרן סולארית.

       
  סטאוטלנד  נלכד לפני פרק: !Reunion Battles in Nimbasa

סטאוטלנד הופיע בסיבוב הראשון של טורניר קרב המועדון, בו נלחם נגד הפלפיטוד של אש. בורגאנדי מכנה את הסטאוטלנד שלה כזן המובחר החדש. בקרב נגד פלפיטוד, סטאוטלנד השתמש בניב קרח כדי להקפיא את פלפיטוד, אך לאחר ששבר את הקרח, פלפיטוד ירה יריית בוץ לפיו של סטאוטלנד וניצח אותו עם משאבת הידרו.

       
  דארמניטאן  נלכד לפני פרק: !Jostling for the Junior Cup

דארמניטאן הופיע לראשונה בטורניר גביע הצעירים בו השתתפה בורגאנדי. הוא נלחם נגד הסרפיריור של טריפ. בתחילה, סרפיריור השתמש במבט ואז הביס אותו בקלות עם קרן סולארית, מבלי שדארמניטאן הספיק לתקוף.

 

 פוקימונים שכבר אין לה


  אושאוואט נלכד לפני פרק: !A Connoisseur's Revenge התפתח לדוואט לפני פרק: !A Connoisseur's Revenge

בורגאנדי השתמשה באושאוואט שלה בקרב המכון שלה נגד סיילן. אושאוואט הובס על ידי הפנסייג' של סיילן, אך מאוחר יותר, לפני הקרב החוזר שלה נגד סיילן, התפתח אושאוואט לדוואט.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz