בורג
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
בורג / Burgh ארטי / アーティ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
העיר קאסטיליה, יונובה BW018

 

 מידע


בורג הוא מנהיג מכון העיר קאסטיליה שביונובה. הוא פגש באש ובחבריו לראשונה ביער פינוויל, לאחר שאש ואייריס מצאו אותו כשהוא התחבא. הוא סיפר להם שהוא טייל ביער, וסוואדל פראי הלך איתו. הוא הראה להם גם איך להתיידד עם סוואדל. ביום שלמחרת, בורג ראה פטראט חולה, והוא טיפל בו בעזרת תרופה שהכין. לאחר מכן, הסוואדל נקלע לצרה, ואש הציל אותו. בורג עזר להם עם הליבני שלו. אחרי שעזר להם, נפרד בורג מהחבורה. הוא פגש באש ובחבריו שוב כשהם הגיעו לעיר קאסטיליה. שם, הוא, ביחד עם אש וחבריו, ניסו לעצור את הוניפיד שתקפו את העיר. בעוד שכולם ניסו לפגוע בהם עם מתקפות אש, בורג האמין שצריך לטפלם בדרך אחרת. הוא השתמש בחליל שלו, ובעזרתו כל הוניפיד עקבו אחריו, והוא הוציא אותם אל מחוץ לעיר. אחר כך, אש איתגר את בורג לקרב מכון. אש הצליח להביס את הפוקימונים של בורג בקרב, וזכה בתג החרק.

 פוקימונים בצוות


  ליבני  נלכד לפני פרק: !Sewaddle and Burgh in Pinwheel Forest

בורג השתמש בליבני לראשונה כדי לעזור לאש ולסוואדל, כשהשניים נתקעו בנהר. הוא השתמש ביריית חוט כדי להציל אותם. בקרב המכון, הוא נלחם נגד הסוואדלון של אש, אותו הביס בעזרת קרן על. כשנלחם נגד פיקאצ'ו, הוא השתמש באסטרטגיה בה קשר את פיקאצ'ו עם יריית חוט, אך הוא הצליח להשתחרר. מהירותו של פיקאצ'ו גדלה, והוא פגע בליבני במהירות עם זנב ברזל, והביס אותו עם כדור אלקטרו.

       
  דוובל  נלכד לפני פרק: !Battling For The Love of Bug-Types

דוובל היה הפוקימון הראשון בו בורג השתמש בקרב נגד אש. הוא נלחם נגד הטפיג של אש, שלא הצליח לפגוע בדוובל. הוא הצליח לחמוק ולהגן על עצמו מפני טפיג, וזמן קצר אחר כך לפגוע בו. לבסוף, הוא הביס את טפיג לאחר מספר מתקפות. הוא נלחם אחר כך נגד סוואדל. גם נגדו הוא הגן רוב הזמן. אך לאחר שסוואדל העיף את השיריון שלו, הוא נשאר חסר הגנה, וסוואדל ניצל זאת, תקף אותו ברציפות, והביס אותו.

       
  ווירליפיד  נלכד לפני פרק: !Battling For The Love of Bug-Types

ווירליפיד היה הפוקימון השני בו השתמש בורג בקרב המכון. הוא נלחם נגד סוואדל, שהיה מעט מותש. ווירליפיד השתמש בעיקר במכבש קיטור על מנת לפגוע בסוואדל. הוא אחר כך פגע בו בקרן סולארית עוצמתית, שבמהלכה התפתח סוואדל לסוואדלון. סוואדלון, בעזרת מתקפות חדשות, תקף את ווירליפיד, והצליח להביס אותו.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz