ביאנקה
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
ביאנקה / Bianca בל / ベル
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
העיירה ניובמה, יונובה BW013

 

 מידע


ביאנקה היא מאמנת פוקימונים ממחוז יונובה. היא התאמנה בביתה כדי להיות מאמנת, אך אביה לא הסכים לכך שהיא תצא למסע, כי הוא דאג לה. בסופו של דבר, היא יצאה למסע. ביאנקה היא נערה פעלתנית ונרגשת מאוד, והיא אוהבת פוקימונים חמודים. היא מצטרפת אל אש וחבריו מדי פעם. היא פגשה את אש וחבריו לראשונה בדרכם לעיר נאקרין, שם, לאחר שנתבקשה ע"י פרופסור ג'וניפר, היא נתנה לו את קופסת התגים. לאחר שהוציאה את הקופסה המלוכלכת מתיקה, היא נגנבה על ידי מינצ'ינו פראי. ביאנקה ראתה את מינצ'ינו, ורצתה ללכוד אותו, ולבסוף, היא הצליחה. אחר כך, היא נלחמה באש, עם הפיגנייט שלה, אך הפסידה לפיקאצ'ו שלו. היא גם השתתפה מאוחר יותר בטורניר קרב המועדון, אך הפסידה בסיבוב הראשון. אחר כך, היא פגשה את אש בנימבאסה, שם, אביה ביקש ממנה להפסיק את המסע שלה ולחזור לביתה. כדי להוכיח שהוא טועה, היא איתגרה את אליסה לקרב מכון, אבל הפסידה. אז, אש איתגר את אבא של ביאנקה לקרב, שבו, במידה ואש ינצח, אביה יצטרך לתת לה לעשות כרצונה. אך בקרב, אש הפסיד, אבל למרות זאת, אבא של ביאנקה, שנהנה מהקרב, הרשה לה להמשיך במסעה. מאוחר יותר, ביאנקה התחרתה בטורניר הקלאבספלוז'ן, בו הגיעה עד לשלב חצי הגמר. היא נפגשה שוב עם אש וחבריו בליגת יונובה, בה השתתפה. ביאנקה הצליחה להגיע לסיבוב השני, בו נלחמה נגד קמרון בקרב של שניים נגד שניים. למרות הקרב הצמוד, קמרון הצליח לנצח את ביאנקה. לאחר ההפסד, ביאנקה נשארה לצפות בקרבות של חבריה. בסיום הטורניר, היא קנתה לאש ולחבריו גלידות ונפרדה מהם.

 פוקימונים בצוות


  אמבור  התפתח מפיגנייט לפני פרק: !Searching for the Clubultimate

אמבור התפתח מפיגנייט לפני טורניר הקלאבספלוז'ן, בו ביאנקה השתמשה לראשונה באמבור. הוא נלחם נגד הקונקדלור של טריפ, ובתחילת הקרב הצליח קונקלדור ללכוד אותו עם קבר אבן. למרות הקושי בהתחלה, הצליח אמבור לגבור על קונקלדור ולנצח אותו. לאחר מכן, הוא גם ניצח בקלות את הבישארפ של ג'ורג'יה, אבל אז הוא הפסיד לסוק של סטפן בחצי הגמר.

       

 

מינצ'ינו  נלכד בפרק: !Minccino-Neat and Tidy

לאחר שביאנקה נתנה לאש את קופסת התגים המלוכלכת, מינצ'ינו פראי לקח אותה מאש. הם ניסו לקחת אותה ממנו, אך הוא הצליח להביס כמה מהפוקימונים שלהם. לאחר שאש החליש אותו, ביאנקה הוציאה פוכדור מלוכלך. לאחר שראה את הפוכדור, הוא מהר ניקה אותו, ואז נלכד בפוכדור. מאז, ביאנקה השתמשה במינצ'ינו מספר פעמים, ביניהם, בקרב המועדון, בו נלחם נגד הזבסטראיקה של סטפן, אבל הפסיד.

       
  אסקאבליר  התפתח מקראבלסט בפרק: !Evolution Exchange Excitement

אסקאבליר התפתח לאחר שהוחלף תמורת השלמט של ביאנקה. אסקאבליר, ביציאתו מהפוכדור, ניסה לתקוף את ביאנקה ולא אהב אותה כל כך. לאחר מכן, נלחם בקרב נגד הקראסטל של סיילן והבולדור של אש ביחד עם אקסלגור של ג'וניפר, ולמרות כוחו הרב, הפסיד אסקאבליר ביחד עם אקסלגור. לאחר הקרב, ביאנקה החליטה לשמור אותו.

 

 פוקימונים שכבר אין לה


  פיגנייט  נלכד לפני פרק: !Minccino-Neat and Tidy  התפתח לאמבור לפני פרק: !Searching for the Clubultimate

פיגנייט הוא הפוקימון ההתחלתי של ביאנקה. היא השתמשה בו לראשונה כדי להילחם במינצ'ינו הפראי. אך מינצ'ינו הצליח להתעלות על פיגנייט, והוא הביס אותו. לאחר מכן, הוא נלחם נגד הפיקאצ'ו של אש בקרב. למרות שהצליח לפגוע בו כמה פעמים, השניים התנגשו זה בזה עם מתקפותיהם, אבל היה זה פיקאצ'ו ששרד את התנגשות. לפני טורניר הקלאבספלוז'ן, התפתח פיגנייט לאמבור.

       
  קראבלסט  התקבל בהחלפה עם פרופסור ג'וניפר בפרק: !Evolution Exchange Excitement  התפתח לאסקאבליר בפרק: !Evolution Exchange Excitement

ביאנקה קיבלה את קראבלסט כחלק מההחלפה של השלמט שלה תמורתו. לאחר שקיבלה אותו בהחלפה, היא הוציאה אותו מהפוכדור והוא התפתח לאסקאבליר.

       
  שלמט  נלכד לפני פרק: !Enter Elesa, Electrifying Gym Leader הוחלף עם פרופסור ג'וניפר בפרק: !Evolution Exchange Excitement

ביאנקה השתמשה בשלמט בקרב המכון שלה נגד אליסה, והוא נלחם נגד זבסטראיקה. למרות שהוא ניסה לתקוף את זבסטראיקה, זבסטראיקה התחמק, והצליח להביס אותו בקלות. מאוחר יותר, החליפה ביאנקה את השלמט הביישן שלה תמורת הקראבלסט של פרופסור ג'וניפר כך שהשניים יתפתחו.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz