ביירון
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
ביירון / Byron טוגאן / トウガン
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
העיר קאנאלייב, סינו DP107

 

 מידע


ביירון הוא מנהיג מכון קאנאלייב ואביו של רורק, מנהיג מכון אורבורג. כאשר מאמן מנצח את ביירון, הוא מעניק לו את תג המכרה. גם ביירון אוהב פוקימונים עתיקים ומאובנים. פעם, ביירון היה מנהיג מכון אורבורג, אך עזב את משפחתו בכדי לנהל את מכון קאנאלייב, ורורק תפס את מקומו. כשאש וחבריו פגשו את ביירון לראשונה, ביירון הראה לרורק כי הוא שומר על מאובן שמצא רורק, כשהיה ילד. אחר כך, הוא ערך קרב נגד רורק, אך הוא נקטע על ידי צוות רוקט. מאוחר יותר, ביירון נלחם נגד אש בקרב מכון, ואש ניצח אותו, וזכה בתג המכרה.

 פוקימונים בצוות


  באסטיאודון  נלכד לפני פרק: ענייני משפחה קדומים

באסטיאודון נלחם לראשונה נגד הרמפארדוס של רורק, אך הקרב הופסק באמצע. לאחר מכן, נלחם באסטיאודון נגד צ'ימצ'אר בקרב המכון, והביס אותו תוך זמן קצר. לבסוף, נלחם נגד גלייסקור. בסופו של הקרב הצמוד והמתוח, היה נראה כי באסטיאודון עומד לנצח, אך לבסוף, גלייסקור ניצח.

       
  סטיליקס  נלכד לפני פרק: מגן עם תפנית

סטיליקס היה הפוקימון השני שביירון השתמש בקרב המכון. סטיליקס נלחם נגד בוויזל של אש. לאחר קרב קצר, הצליח סטיליקס להביס את בוויזל. לאחר מכן, נלחם נגד צ'ימצ'אר. לאחר ניסיונות רבים ללא הצלחה לפגוע בצ'ימצ'אר, הובס סטיליקס ע"י צ'ימצ'אר.

       
  ברונזור  נלכד לפני פרק: הטיפוס המתגונן

ברונזור היה הפוקימון הראשון שביירון השתמש בו בקרב המכון. הוא נלחם נגד צ'ימצ'אר של אש. בתחילת הקרב הוא הצליח להשיג יתרון, אך לאחר מכן, הצליח צ'ימצ'אר לגבור על ברונזור ולהביס אותו.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz