בליין
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
בליין / Blaine קאטסורה / カツラ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
האי סינבר, קנטו EP058

 

 מידע


בליין הוא מנהיג מכון האי סינבר שבקנטו. באחד מן הימים, האי סינבר החל להתמלא בתיירים, במקום במאמנים. בליין החליט לסגור את המכון ופתח מלון לתיירים שמגיעים לאי, ובאו לנפוש במעיינות החמים של האי סינבר.בנוסף, בליין כל הזמן הסתובב עם פאה ומשקפי שמש, כדי שלא יזהו אותו מאמנים צעירים שבאים לקרב מכון. כאשר אש, מיסטי וברוק הגיעו לאי סינבר, הם פגשו בבליין המחופש, שהביא אותם למלון שלו. לבסוף, החבורה מגלה שמתחת למלון יש מערה גדולה ובתוכה נמצא מכון האי סינבר. אש מאתגר את בליין לקרב מכון, אבל מפסיד לבליין בקרב. לאחר מכן, צוות רוקט פרץ למכון והקפיא את המגמר של בליין וחלק מהקירות במערה, מה שעלול להוביל להתפרצות הר הגעש שבאי. החבורה ובליין משתמשים בכל פוקימוני האש, מים והאבן שלהם כדי לתקן את הסדקים במהרה. במהלך העבודה, צ'אריזארד ומגמר מתעניינים בכוחו האחד של השני, ואש ובליין מחליטים לערוך בין השניים קרב. הקרב נערך על ראש הר הגעש. מפני שצ'אריזארד יודע לעוף, יש לו יתרון על מגמר. השניים נלחמים האחד בשני, עד שלבסוף, תוקף צ'אריזארד את מגמר בהטלה ססמית ומביס אותו, מה שמזכה את אש בתג הר הגעש.

 פוקימונים בצוות


  ניינטיילס  נלכד לפני פרק: אי החידות

ניינטיילס היה הפוקימון הראשון שבו בליין השתמש בקרב נגד אש. אש השתמש בסקווירטל שלו. הוא הצליח לגבור על אקדח המים שלו עם סחרור אש, ולהביס אותו. לאחר שאש קרא לצ'אריזארד שלו, בליין החזיר את ניינטיילס לפוכדור שלו.

       
  ריידון  נלכד לפני פרק: אי החידות

לאחר שאש בחר בצ'אריזארד, בליין בחר בריידון, אבל באמצע הקרב צ'אריזארד ברח ואש נאלץ להשתמש בפיקאצ'ו. בליין חשב שלאש אין סיכוי לנצח את ריידון שלו. פיקאצ'ו ניסה בהתחלה לפגוע בו במכת ברק, אך ריידון לא הושפע ממנה. אחר כך, הוא תקף במכת ברק את הקרן של ריידון, שהפכה למטען חשמלי, והביאה לתבוסתו של ריידון.

       
  מגמר  נלכד לפני פרק: אי החידות

לאחר שריידון הובס, בליין בחר במגמר שלו. מגמר הצליח להביס בקלות רבה את פיקאצ'ו, והביא לניצחונו של בליין בקרב. מגמר נלחם מאוחר יותר נגד הצ'אריזארד של אש, היות והשניים רצו לבחון את כוחם אחד של השני. בקרב, נאבקו השניים זה בזה. אך לבסוף, היה זה צ'אריזארד שניצח בקרב, לאחר שהביס את מגמר עם הטלה ססמית.


תגובות

1 תגובה ב "בליין"

התרע על
avatar
סדר לפי:   הכי חדש | הכי ישן | הכי הרבה הצבעות
TJHV12
משתמש

מיהב

wpDiscuz