בראולי
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
בראולי / Brawly טוקי / トウキ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
העיירה דיופורד, הואן AG020

 

 מידע


בראולי הוא מנהיג מכון העיירה דיופורד. הוא הופיע לראשונה כאשר אש מאתגר אותו לקרב מכון, אך בראולי דוחה את קרב המכון שלו עם אש, על מנת ללכת לגלוש בים עם המקוהיטה שלו. בראולי מאמן את הפוקימונים שלו לגלוש בים, על מנת שיוכלו להשתפר בקרבות המכון מבחינת איזון, כוח ואפילו ניסיון בזירות קרב. אש חשב שמה שבראולי עושה אינו יעיל, ולכן הוא הפסיד לו בקרב המכון הראשון. לאחר מכן, בראולי מסביר לאש את השיטה שלו, ואש הולך להתאמן עם הפוקימונים שלו למשך זמן מה בגלישה כמו בראולי עצמו, על מנת להשתפר ולהתחזק לקראת קרב המכון הבא. בראולי מופיע שוב, כאשר אש נלחם עם אחת מתלמידיו של בראולי באמצע סופה חזקה. בראולי מפסיק את הקרב באמצע, ולוקח את השניים למערה קרובה על מנת לתפוס מחסה מהסופה. לאחר שבראולי רואה שאש השתפר המון מאז הקרב האחרון, הוא מסכים לקרב חוזר במכון. לאחר קרב ארוך במכון, אש מנצח באמצעות הפוקימון החדש שלכד לפני הקרב, קורפיש, וזוכה בתג פרק האצבע. בראולי לאחר הקרב מספר לאש, שהוא היה אחד מתלמידיו של צ'אק, מנהיג מכון העיר סינווד, ממנו למד את רוב שיטות הקרב שלו.

 פוקימונים בצוות


  האריאמה  התפתח ממקוהיטה בפרק: להתייצב מול הגל

האריאמה התפתח ממקוהיטה בקרב נגד אש, בו נלחם נגד טריקו. לאחר שהתפתח, הוא הביס את טריקו. בקרב החוזר של אש, הצליח האריאמה להביס את הקורפיש שלו. לאחר מכן, אש משתמש בטריקו שהצליח להביס את האריאמה.

       
  מאצ'ופ  נלכד לפני פרק: להתייצב מול הגל

מאצ'ופ הופיע לראשונה בקרב המכון נגד אש, בו הוא נלחם נגד טיילו. לאחר קרב קשה, הוא מצליח לנצח לבסוף את טיילו. אחר כך, אש מוציא את טריקו, אשר מביס את מאצ'ופ לאחר זמן קצר. בקרב החוזר, מאצ'ופ הצליח להביס את טריקו, אך הובס לאחר מכן ע"י הקורפיש של אש.

 

פוקימונים שכבר אין לו


  מקוהיטה נלכד לפני פרק: להתייצב מול הגל התפתח להאריאמה בפרק: להתייצב מול הגל

מקוהיטה הופיע לראשונה כשהוא נראה שוחה על גלשן ביחד עם בראולי. בראולי השתמש בו בקרב המכון נגד אש, בו הוא נלחם נגד הטריקו שלו. במהלך הקרב נגד טריקו, התפתח מקוהיטה להאריאמה, ולאחר שהתפתח הוא הביס את טריקו.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz