ברט
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
ברט / Barret בראד / ブラッド
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
מחוז יונובה BW112

 

 מידע


ברט הוא חייל של צוות פלזמה. למרות שברט הוא חייל, הוא מפקד על חיילים נוספים בצוות פלזמה. ברט הופיע לראשונה כשהוא הצליח לאתר את המקום בו שהה N. הוא הגיע לשם ותקף את אש וחבריו, שניסו להגן עליו. לאחר שברט הפסיד בקרב נגד אש, ערפל כבד כיסה את האזור ומנע ממנו למצוא את N. לאחר מכן, ברט הובל, ביחד עם אלדית וחיילים נוספים, על ידי ג'סי וג'יימס, אל יער בו הם נפלו למלכודת של השניים. ברט הופיע גם בחורבות הלבנות, שם הוא לכד את העוזרים של סדריק ג'וניפר, ונלחם נגד אייריס וסיילן בכדי לעצור אותם. לבסוף, לאחר שהמכונה של קולרס נהרסה וגטסיס איבד את השליטה על רשיראם, כל חברי צוות פלזמה, וביניהם ברט, נעצרו.

 פוקימונים בצוות


  מגנזון  נלכד לפני פרק: !Secrets From Out of the Fog

ברט השתמש במגנזון כדי להילחם באש ובחבריו שניסו להגן על N במקום הסודי שלו. מגנזון הצליח להילחם נגד האושאוואט והפיגנייט של אש, אותם הוא הביס בקרב. למרות זאת, מגנזון הובס על ידי הפיקאצ'ו של אש. לאחר מכן, ברט השתמש במגנזון בכדי להשתחרר מהמלכודת שטמנו ג'סי וג'יימס לברט ולחיילים נוספים.

       
  לאיפרד  נלכד לפני פרק: !Ash and N: A Clash of Ideals

ברט השתמש בלאיפרד בחורבות הלבנות, בדומה לשאר חיילי צוות פלזמה. הוא פקד עליו כדי שיתקוף את סיילן, אייריס וסדריק ויאפשר להם לעצור אותם.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz