בריסן
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
בריסן / Brycen האצ'יקו / ハチク
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
העיר אייסירוס, יונובה BW078

 

 מידע


בריסן הוא מנהיג מכון העיר אייסירוס שביונובה. בעברו, היה בריסן שחקן קולנוע מפורסם, אך הוא פרש מקריירת המשחק שלו, והפך למנהיג המכון של העיר אייסירוס. בריסן פגש את אש וחבריו לראשונה בהר של וולקארונה. סיילן, שמכיר אותו מסרטיו הרבים, התרגש מאוד לראות את בריסן והברטיק שלו מתאמנים ביחד. אש החליט גם הוא להצטרף לאימונים של השניים, אך לא הצליח לעמוד בקצב של בריסן. לאחר מכן, בריסן סיפר להם על וולקארונה המתגורר בהר, ושישנו צייד שרוצה להשיגו. ביחד עם אש וחבריו, הצליח בריסן לעצור את הצייד ולהגן על וולקארונה. לאחר שהצילו אותו, גילה אש שבריסן הוא מנהיג המכון, ואז איתגר אותו לקרב מכון. בקרב המכון, בו השתמשו בשלושה פוקימונים כל אחד, הצליח אש לנצח את הפוקימונים של בריסן, והוא זכה בתג הקיפאון.

 פוקימונים בצוות


  ברטיק  נלכד לפני פרק: !Guarding the Guardian of the Mountain

ברטיק הוא הפוקימון השותף של בראיסן, שהופיע איתו בסרטים רבים. ברטיק ובראיסן נוהגים להתאמן ביחד. כשאש וחבריו פגשו את בראיסן, ברטיק סייע להם להילחם בצייד הפוקימונים ריזו. בקרב המכון, ברטיק נלחם בפיגנייט של אש. למרות החיסרון נגדו, ברטיק הביס אותו עם אס אווירי. אז, הוא נלחם בקרוקורוק. השניים היו שווים בלחימתם, אבל לבסוף קרוקורוק הביס אותו עם אבנים חדות. 

       
  וניליש  נלכד לפני פרק: !Caution: Icy Battle Conditions

וניליש הופיע בקרב המכון של בראיסן נגד אש, בו נלחם בקרוקורוק. וניליש הקפיא את קרוקורוק, ולפני שהספיק לתקוף, קרוקורוק הוחזר והוחלף בסקרגי. וניליש חמק מסקרגי ותקף אותו עם רוח קפואה. כשסקרגי תקף עם פיצוץ ממוקד, המתקפה עברה מאחורי וניליש, ופגעה בו מאחורה. אז, סקרגי תקף עם חבטת ראש והביס את וניליש.

       
  קראיוגונול  נלכד לפני פרק: !Caution: Icy Battle Conditions

קראיוגונול נלחם בקרב המכון של בראיסן נגד אש, נגד סקרגי. קראיוגונאל מהיר מאוד, ומשתמש בסחרור מהיר כדי להתחמק ממתקפות ולפגוע באויב. את סקרגי הוא הביס במהירות עם קרן זוהר צפוני. קראיוגונול ניסה להשתמש באותה אסטרטגיה נגד פיגנייט, ולמרות שהצליח לפגוע בו, פיגנייט השתמש בערבון אש, וניצח את קראיוגונול.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz