ברי
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
ברי / Barry ג'ון / ジュン
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
העיירה טווינליף, סינו DP101

 

 מידע


ברי הוא מאמן פוקימונים מהעיירה טווינליף. זוהי העיירה שממנה דון הגיעה, אך בכל זאת הוא לא מכיר את דון. הוא מעריץ של פול, ולכן, סגנון הקרב שלו דומה מאוד. למרות זאת, ברי דואג מאוד לפוקימוניו. אש אומנם לא מחבב את סגנון הקרב של ברי, אך ברי עצמו הוא אדם נחמד וחברותי מאוד.בפעם הראשונה שברי פגש באש, השניים ערכו קרב בו ניצח אש. ברי סיפר לאש על ביירון, שאותו כבר הביס. לאחר שנשאר זמן-מה עם אש, דון וברוק, נפרד ברי מהחבורה והלך לאי איירון. זמן מועט לאחר מכן, פגשו אש, דון וברוק את ברי באי איירון. ברי גם נרשם לתחרות פינג-פונג, בה הפסיד. מאוחר יותר, בפסטיבל טווינליף, התגלה כי פאלמר, מוח החזית בסינו, הוא אביו. ברי, ביחד עם אש, השתתף בטורניר שקיים אביו, אך הפסיד נגד אש. לאחר מכן, ברי פגש באש ונלחם נגד הגיבל החדש של אש, ולראשונה, ניצח ברי בקרב. מאוחר יותר הוא פגש שוב באש, ונתגלה שלברי ישנם שמונה תגים, לאחר שקיבל תג מוולקנר. ברי הופיע מאוחר יותר בליגת סינו. הוא הצליח לנצח בשני הסיבובים הראשונים. בסיבוב השלישי הוא נלחם נגד פול, אך הפסיד לו, ובכך יצא מליגת סינו. ברי נשאר לצפות בשאר הקרבות של אש בליגה, ולאחר שאש הפסיד, הוא נפרד ממנו לשלום.

 פוקימונים בצוות


  אמפוליאון  נלכד לפני פרק: היריב החדש – ברי

האמפוליאון של ברי הוא הפוקימון המתחיל שלו. מלבד קרבות, הוא השתתף גם בתחרות פינג-פונג, אבל הפסיד בה. מאוחר יותר, הוא נלחם נגד אש, שהשתמש בגיבל פראי. אמפוליאון הצליח לנצח אותו, והביא לברי את הניצחון הראשון שלו נגד אש. אמפוליאון נלחם לאחר מכן נגד פול בליגת סינו. בקרב, נגד אלקטיבייר, השניים נאבקו זה בזה, עד שהיכולת של אמפוליאון הופעלה, אך אמפוליאון לבסוף הפסיד.

       

 

סטאראפטור  נלכד לפני פרק: היריב החדש – ברי

סטראפטור נראה לראשונה בקרב הראשון של ברי נגד אש, בו הוא נלחם נגד הצ'ימצ'אר של אש. בקרב זה הוא הפסיד לצ'ימצ'אר.

       
  רוזרייד  נלכד לפני פרק: היריב החדש – ברי

רוזרייד נראה לראשונה בקרב הראשון של ברי נגד אש. בקרב הוא נלחם נגד הצ'ימצ'אר והגלייסקור של אש. בקרב נגד צ'ימצ'אר, רוזרייד ניצח, אך הובס לאחר מכן על ידי גלייסקור.

       
  הראקרוס  נלכד לפני פרק: עצבים מברזל

ההראקרוס של ברי נראה לראשונה באי איירון. הוא עזר לאמפוליאון של ברי, כאשר אמפוליאון היה נתון לשליטה בידי צוות גלקטיק. ידוע שברי מרח דבש מתוק על אחד העצים כדי למשוך את תשומת לבו של הראקרוס, בכדי ללכוד אותו.

       
  סקארמורי  נלכד לפני פרק: !Casting a Paul on Barry

סקארמורי נראה לראשונה כאשר ברי נלחם נגד פול בסיבוב השלישי בליגת סינו. סקארמורי נלחם נגד המגמורטאר של פול. הוא השתמש במתקפת יתדות, אך לאחר מכן, מגמורטאר תקף את סקארמורי במתקפה מסוג אש, אשר חיסלה אותו בקלות רבה.

       
  היטמונלי  נלכד לפני פרק: !Casting a Paul on Barry

היטמונלי נראה לראשונה כאשר ברי נלחם נגד פול בסיבוב השלישי בליגת סינו. הוא נלחם נגד האורסרינג של פול. בתחילה, הצליח היטמונלי לפגוע מספר פעמים באורסרינג ולפצוע אותו. אך לאחר מכן, היכולת של אורסרינג פעלה, וכחו גבר. אורסרינג תקף את היטמונלי בשסע, והיטמונלי הובס.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz