ברנדון
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
ברנדון / Brandon ג'ינדאי / ジンダイ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
מחוז קנטו AG178

 

 מידע


ברנדון הוא מוח החזית של פירמידת הקרב שבמחוז קנטו. מכיוון שצריך להשיג שישה סמלים ממוחות החזית כדי להגיע לברנדון, מניחים שברנדון הוא הכי חזק וקשוח מכולם. בקרב הראשון של אש עם ברנדון, בו אש היה תחת שליטתו של מלך קדום שדבק בו. אש השתמש בספטייל נגד רג'ירוק, אבל ספטייל הובס במהירות על ידי הרג'ירוק שלו. מאוחר יותר, הוא מצא שוב את ברנדון, ואיתגר אותו שוב לקרב. בקרב, הוא נלחם נגד הרג'יסטיל שלו עם טורקול, אך טורקול הפסיד גם הוא, בדומה לספטייל. לאחר זמן-מה, הוא שוב פגש בברנדון, ואיתגר אותו לקרב של ארבעה נגד ארבעה. בקרב, בו השתמש אש בצ'אריזארד, סקווירטל, בלבאזור ופיקאצ'ו, הצליח אש לנצח את ברנדון, ולזכות בסמל האומץ. ברנדון פגש את אש וחבריו שוב במקדש סנופוינט בסינו, כדי לחקור על המקדש. לפני שחקר, הוא נלחם נגד פול, אותו הביס בקלות רבה. אחר כך, הוא הלך למקדש, שם ראה את רג'יגיגאס, שקם בגלל הציידת ג'יי. אש וחבריו עזרו לו כדי להרגיע את רג'יגיגאס, ולהביס את ג'יי. לאחר שכל זה קרה, ברנדון התיידד עם רג'יגיגאס והחליט להשאר במקדש ולהגן עליו ולבנות אותו מחדש.

 פוקימונים בצוות


  רג'ירוק  נלכד לפני פרק: האויב מבפנים

רג'ירוק נראה לראשונה ביחד עם ברנדון בחורבות ליד פירמידת הקרב. רג'ירוק נלחם בקרב הראשון של אש נגד ברנדון נגד הספטייל של אש. למרות היתרון והמהירות של ספטייל, רג'ירוק הצליח לפגוע בו עם קרן על ולהביס אותו. בקרב נגד פול, רג'ירוק הביס בקלות רבה את המגמר, האלקטאבאז, האורסרינג וההאריאמה של פול. לאחר מכן, רג'ירוק, רג'אייס ורג'יסטיל, נלחמו נגד הציידת ג'יי בכדי להגן על רג'יגיגאס במקדש שלו.

       
  רג'יסטיל  נלכד לפני פרק: הקרב החוזר

רג'יסטיל הופיע לראשונה בקרב השני של אש נגד ברנדון. אש בחר בטורקול, שיש לו יתרון. טורקול הצליח לעמוד על רג'יסטיל ולהשתמש בגל חום, בזמן שהוא השתמש בסופת חול. רג'יסטיל ניצל זאת, ותקף את טורקול עם תותח חשמל והביס אותו. בקרב נגד פול, רג'יסטיל הביס בקלות את הנידוקינג של פול. לאחר מכן, רג'יסטיל, רג'אייס ורג'ירוק, נלחמו נגד הציידת ג'יי בכדי להגן על רג'יגיגאס במקדש שלו.

       
  רג'אייס  נלכד לפני פרק: החזית האחרונה

בקרב נגד אש, ברנדון הציג את הפוקימון הכי חדש שלו, רג'אייס. אש נלחם נגדו עם פיקאצ'ו. בהתחלה, פיקאצ'ו ניסה לפגוע בו, אך רג'אייס הצליח להקפיא אותו. בעזרת מכת ברק, פיקאצ'ו השתחרר, תקף אותו עם זנב ברזל, ואז הביס אותו עם מכת וולט. בקרב נגד פול, רג'אייס הביס את הלאירון שלו בקלות. לאחר מכן, רג'אייס, רג'יסטיל ורג'ירוק, נלחמו נגד הציידת ג'יי בכדי להגן על רג'יגיגאס במקדש שלו.

       
  דאסקלופס  נלכד לפני פרק: ארבעה יצאו לדרך

ברנדון השתמש בו בקרב החוזר שלו נגד אש. דאסקלופס נלחם נגד הצ'אריזארד של אש. השניים נאבקו זה בזה, אך היה זה דאסקלופס בסופו של דבר שהצליח לגבור עליו עם מתקפת זוהר הרפאים, ואגרוף צל, שהביסו אותו. הוא נלחם אחר כך נגד בלבאזור. למרות שהיה מושפע מזוהר הרפאים, בלבאזור הביס אותו עם קרן סולארית.

       
  נינג'אסק  נלכד לפני פרק: החזית האחרונה

ברנדון השתמש בנינג'אסק נגד הסקווריטל של אש בקרב החוזר שלהם. נינג'אסק ניצל את המהירות שלו, והצליח לפגוע בסקווירטל, אך סקווירטל הצליח לגבור עליו ולהביס אותו עם חבטת גולגולת.

       
  סולארק  נלכד לפני פרק: החזית האחרונה

ברנדון השתמש בסולרוק בקרב החוזר שלו נגד אש. סולרוק הצליח להביס את סקווירטל עם קרן סולארית. לאחר מכן, אש בחר בבלבאזור. בהתחלה, סולרוק הצליח לפגוע בו עם מתקפות על חושיות. אך בסוף, שניהם פגעו זה בזה, והביסו אחד את השני, והקרב הסתיים בתיקו.

 

 פוקימונים שהתיידד איתם


  רג'יגיגאס  התיידד איתו בפרק: עמודי התווך של חברות

כאשר ציידת הפוקימונים ג'יי הרסה את העמודים של מקדש סנופוינט, רג'יגיגאס התעורר, וגרם להרס רב. ברנדון הגיע לשם ונלחם נגד רג'יגיגאס עם שלושת הרג'ים שלו לפני שהוא ישמיד את המקום. לאחר שאש וחבריו הביסו את ג'יי, ורג'יגיגאס ראה שלברנדון אכפת ממנו, רג'יגיגאס נרגע. ברנדון השאיר את שלושת הרג'ים שלו איתו על מנת שיגנו עליו, והוא נשאר איתם כדי לבנות מחדש את המקדש.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz