ברתה
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
ברתה / Bertha קיקונו / キクノ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
מחוז סינו DP170

 

 מידע


ברתה היא חברה ברביעיית העלית של סינו. לפני שפגשה באש ובחבריו, הוזכרה ברתה מספר פעמים ע"י סינתיה וע"י השוטרת ג'ני. מאוחר יותר, פגשו אש וחבריו בברתה, אך לא ידעו שהיא אחת מחברי רביעיית העלית. רק ברוק זיהה אותה, אך היא ביקשה ממנו לא לספר. ברתה הצטרפה אל אש, ברוק ודון כדי לעזור לרולאנד, שהמגבי שלו נגנב על ידי צוות רוקט. לאחר שהוחזר לרולאנד המגבי, איתגר אש את ברתה לקרב. בקרב, שבו השתמשה בהיפאודון נגד הטורטרה של אש, ניצחה ברתה, ואמרה לאש כי הוא צריך ללמוד להיות יותר פיקח בקרב.

 פוקימונים בצוות


  היפאודון  נלכד לפני פרק: !An Elite Coverup

בקרב שערכה ברתה נגד אש, היא השתמשה בהיפאודון. הוא נלחם נגד הטורטרה של אש. היפאודון הצליח לחמוק ממתקפת סופת העלים של טורטרה, ולפגוע בו במתקפת חפירה. לאחר שנלחמו ראש בראש, השתמש היפאודון בחפירה שנית, אך הפעם טורטרה פגע בו בסופת עלים. היפאודון שוב השתמש בחפירה, וכשיצא החוצה, הוא פגע בטורטרה בראש ברזל ובניב אש, אשר הובילו להפסדו של אש בקרב.

       
  גלאיסקור  נלכד לפני פרק: !An Elite Coverup

ברתה השתמשה בגלאיסקור כדי לעצור את צוות רוקט. הוא רדף אחרי הכדור הפורח שלהם. צוות רוקט שלחו אליו כתגובה מכונת גלאיסקור, אך הוא השמיד אותה במתקפת גיליוטינה. לאחר מכן, הוא קרע את הכדור הפורח שלהם.

       
  גולם  נלכד לפני פרק: !An Elite Coverup

ברתה השתמשה בגולם כשראתה שצוות רוקט מצליח לגבור על אש ודון. היא הוציאה אותו, והוא הצליח להביס את הקארניביין של ג'יימס והסוייפר של ג'סי בפיצוץ אבנים.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz