ג'ובאני
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
ג'ובאני / Giovanni סאקאקי / サカキ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
העיר וירידיאן, קנטו EP015

 

 מידע


ג'ובאני הוא הבוס של צוות רוקט, ולשעבר גם מנהיג מכון העיר וירידיאן. ג'ובאני נראה לראשונה, מוסתר, כאשר הוא נותן הוראות לג'סי, ג'יימס ומיאו. הוא נראה שוב כאשר הוא שלח את ג'סי, ג'יימס ומיאו לאי הפוקימונים הענקיים שלו. אחר כך, הוא התקשר אל השלושה וסיפר להם שהוא מאוד לא מרוצה שהאי שלו נהרס. מאוחר יותר, הוא הופיע שוב, כאשר התגלה שהוא המנהיג הנוכחי של מכון וירידיאן. מי שאתגר אותו לקרב המכון היה גרי אוק, אבל גרי הובס בקלות ע"י הפוקימון החדש והאולטימטיבי של ג'ובאני, מיוטו. לאחר המהומות שמיוטו עשה, הוא בורח, וג'ובאני יוצא לחפש אחריו ומשאיר את מנהיגות המכון לג'סי ג'יימס ומיאו. אש מגיע למכון וירידיאן נחוש לנצח בכל מחיר את צוות רוקט כדי להשיג את התג האחרון שלו לכניסה לליגה, תג האדמה. אש לבסוף מנצח את צוות רוקט ומכון וירידיאן נהרס. לג'ובאני לא אכפת מהפוקימונים שלו, ולכן, הוא משאיר אותם כלואים בכלובים בתחתית המכון, חוץ מפרסיאן, החתול האהוב עליו, שנמצא לצידו כל הזמן. לג'ובאני יש תוכניות רבות במטרה לכבוש מחוזות וללכוד פוקימונים נדירים, ובזכות זה הוא נחשב לגאון מרושע. הוא שולח מידי פעם צוותים מהצוות שלו, כדוגמת ג'סי, ג'יימס ומיאו, וקאסידי ובוטץ'. אך רוב התוכניות שלו נהרסות, במיוחד ע"י אש וחבריו, שעוצרים את עושי הצרות. לאחר ששלח את ג'סי, ג'יימס ומיאו, הרציניים והמאומנים יותר, למחוז יונובה, ג'ובאני הפך להיות דומיננטי יותר, כאשר הוא עוקב אחר התוכניות של ג'סי, ג'יימס ומיאו ונותן להם פקודות מדי פעם. כשצוות רוקט התקדמו לקראת השיא של התוכנית שלהם לשלוט על מחוז יונובה, ג'ובאני הגיע ליונובה, כשהוא נפגש לראשונה עם אש. הוא הצליח לזמן את טורנאדוס, תאנדורוס ולאנדורוס ולשלוט בהם, אך אש וחבריו הצליחו לעצור אותו ואת התוכנית שלו. לאחר שהתוכנית נכשלה, ג'ובאני חזר עם צוות רוקט לקנטו.

 פוקימונים בצוות


  פרסיאן  נלכד לפני פרק: הקרב על הסיפון

פרסיאן הוא הפוקימון האהוב ביותר על ג'ובאני, והוא נמצא כל הזמן לצידו, כשג'ובאני מלטף אותו, ולרוב הוא לא נלחם. מיאו של צוות רוקט שונא מאוד את פרסיאן, היות וג'ובאני מעדיף את פרסיאן מאשר אותו. פרסיאן נלחם לראשונה ביונובה נגד הפיקאצ'ו של אש. פרסיאן הוכיח שהוא פוקימון חזק לאחר שניצח את פיקאצ'ו במהירות.

       
  קינגלר (שניים)  נלכדו לפני פרק: הקרב על התג

קינגלר הוא פוקימון שג'ובאני משתמש בקרבות מכון. הוא נלחם נגד הארקניין של גרי וניצח אותו. בנוסף, ג'סי נלחמה עם הקינגלר הזה נגד הבלבאזור של אש, אך הוא הפסיד לבלבאזור. לג'ובאני יש עוד קינגלר שנמצא במרתף, שם הוא כלוא בכלוב.

       
  ריידון נלכד לפני פרק: הקרב על התג

ג'ובאני השאיל את הריידון שלו לג'סי לקרב המכון שלה. הוא נלחם נגד הפידג'יוט של אש, והפסיד נגדו, לאחר שפידג'יוט תקף אותו בקצה כפול.

       
  גולם  נלכד לפני פרק: הקרב על התג

גולם היה הפוקימון הראשון שבו ג'ובאני השתמש בקרב המכון שלו נגד גרי. הוא נלחם נגד הנידוקינג של גרי, אך נידוקינג הצליח לגבור עליו ולנצח אותו.

       
  מאצ'מפ  נלכד לפני פרק: הקרב על התג

ג'ובאני השאיל לג'סי את המאצ'מפ שלו לקרב שלה נגד אש. הוא נלחם נגד הסקווירטל של אש, אבל הפסיד לו בקרב.

       
  קלויסטר  נלכד לפני פרק: הקרב על התג

לא ידוע הרבה על הקלויסטר של ג'ובאני. הוא נראה במהלך הסיור של ג'ובאני במרתף שלו.

 

 

 פוקימונים שכבר אין לו


  מיוטו  נלכד בסרט: מיוטו משיב מלחמה
 ברח בסרט:
מיוטו משיב מלחמה
 נלכד שוב בספיישל: שובו של מיוטו
 ברח שוב בספיישל: שובו של מיוטו

ג'ובאני הצליח לשלוט על מיוטו, אותו שיבטו המדענים שלו. הוא השתמש בו כדי להשיג פוקימונים חזקים לצוות רוקט, והשתמש בו גם נגד גרי בקרב המכון. אך לאחר שמיוטו הבין שג'ובאני מנצל אותו למטרות רעות ומתייחס אליו כעבד, הוא ברח ממנו. ג'ובאני, מאוחר יותר, הצליח למצוא את מקום מחבואו. אך אש וחבריו לא נתנו לו להתקרב אליו, ובעזרתם, מיוטו הצליח לברוח שוב מידיו של ג'ובאני.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz