ג'והאנה
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
ג'והאנה / Johanna אייאקו / アヤコ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
העיירה טווינליף, סינו DP001

 

 מידע


ג'והאנה היא אימה של דון. בעבר היא הייתה מתאמת, והשתתפה במספר רב של תחרויות, ביחד עם הגלמיאו שלה. לאחר שג'והאנה זכתה בפסטיבל הגדול, היא פרשה מתחרויות. לאחר מכן, היא גידלה את בתה, דון, ולימדה אותה את מה שצריך בכדי שתהפוך למתאמת. לפני שדון יצאה לדרכה, ג'והאנה העניקה לה סרט ישן שהיה לה, בתור הסרט הראשון שלה. בהמשך מסעה של דון, ג'והאנה מתקשרת עם דון דרך הטלפונים שבמרכזי הפוקימונים. כאשר דון חזרה לטווינליף, היא נלחמה בקרב נגד ג'והאנה, שם התגלה שיש לה גם אמבריאון. ג'והאנה ניצחה לבסוף בקרב. לאחר מכן, היא הנחתה גם את התחרות של פסטיבל טווינליף. כאשר דון השתתפה בפסטיבל הגדול, ג'והאנה צפתה בכל התחרות.

 פוקימונים בצוות


  גלמיאו  נלכד לפני פרק: בעקבות מסעה של נערה

ג'והאנה השתמשה בגלמיאו כאשר הייתה מתאמת, ובעזרתו ניצחה בפסטיבל הגדול. אך לאחר זכייתה, ג'והאנה פרשה מתחרויות, וגלמיאו הפך לחיית המחמד המשפחתית בביתה של ג'והאנה, וכבר לא משתתף בתחרויות. כאשר דון חזרה לטווינליף, גלמיאו נלחם עם אמבריאון בקרב כפול, בו הם ניצחו. הוא נראה בדרך כלל ליד ג'והאנה.

       
  אמבריאון  נלכד לפני פרק: האסטרטגיה מתחילה בבית

כאשר דון חזרה לטווינליף, היא נלחמה נגד ג'והאנה בקרב כפול, שם לראשונה התגלה כי לג'והאנה יש אמבריאון. ביחד עם גלמיאו, השניים שיתפו פעולה ותקפו באותו זמן ובאותן מתקפות, וניצחו את דון בקרב.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz