ג'ורג'יה
 
 שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
ג'ורג'יה / Georgia לנגלי / ラングレー
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
מחוז יונובה BW033

 

 מידע


ג'ורג'יה היא מפוצצת דרקונים ממחוז יונובה. ג'ורג'יה החליטה להפוך למאמנת כזו בגלל הפסד למאמן בקרב הדרקונים. מאז, היא החליטה להביס את כל פוקימוני הדרקון שהיא תיתקל בהם, ולנצח מאמנים מכפר הדרקונים. היא פגשה באייריס, אותה היא רצתה לנצח, במהלך מסעה של אייריס וחבריה לעיר נימבאסה. ג'ורג'יה הצליחה לנצח את האקסקדריל של אייריס בקלות עם הברטיק, כי הוא לא ציית לה. בקרב החוזר נגדו, כשאקסקדריל כבר צייתן, התוצאה הסתיימה בתיקו. בין ג'ורג'יה לאייריס נוצרה יריבות, ובכל פעם שהן פוגשות זו את זו, הן נוהגות להעליב אחת את השנייה. ג'ורג'יה מאוד בטוחה בעצמה ובפוקימונים שלה. היא פגשה שוב את אייריס, אש וסיילן בטורניר קרב המועדון, בו היא הפסידה ברבע הגמר לאש, ובקלאבספלוז'ן, בו היא הפסידה לביאנקה בקלות. ג'ורג'יה פגשה את אש וחבריו במסעם לפני ביקורה במכון לחקר פרוסיד. במהלך הביקור, המכון החל להתמלא בטחב. ג'ורג'יה, ביחד עם אש וסיילן השתמשו בפוקימונים שלה כדי להסיר את הטחב, בעוד שהונילאקס של ג'ורג'יה, שנשארה עם אייריס, פעלה ביחד איתה. לאחר שהוסר הטחב, והמצב חזר לקדמותו, אייריס וג'ורג'יה נפרדו שוב זו מזו, אך הפעם, בנימה נחמדה יותר.

 פוקימונים בצוות


  ברטיק נלכד לפני פרק: !Iris and Excadrill Against the Dragon Buster

ג'ורג'יה משתמשת בברטיק שלה כדי להביס פוקימוני דרקון, בגלל מתקפות הקרח שלו. הוא פוקימון מאומן מאוד וצייתן לג'ורג'יה. הוא נלחם נגד האקסקדריל של אייריס, והצליח להביס אותו, היות והוא לא ציית לאייריס. בקרב החוזר, כשאקסקדריל כבר בוטח באייריס, השניים סיימו את הקרב בתיקו.

       
  בישארפ  התפתחה מפוניארד לפני פרק: !Search for the Clubultimate

בישארפ התפתחה מפוניארד לפני טורניר הקלאבספלוז'ן. יכולות הלחימה של בישארפ נשארו דומות לאלו של פוניארד, והיא מהירה מאוד בקרבות. בסיבוב השני של טורניר הקלאבספלוז'ן, נלחמה בישארפ נגד האמבור של ביאנקה. למרות שהצליחה להזיק מעט לאמבור, בישארפ לא הצליחה להחזיק מעמד נגד מתקפת הלהביור של אמבור, שהביאה לתבוסתה בקרב.

       
  ונילאקס  נלכדה לפני פרק: !Crisis at the Ferroseed Research

ג'ורג'יה הופיעה עם הונילאקס שלה לראשונה כשפגשה את אש וחבריו במכון לחקר פרוסיד. ונילאקס שובבה מאוד ואוהבת לשחק עם פוקימונים אחרים. היא נשארה עם אייריס והאושאוואט של אש, שהתאהב בה, בגג המכון, שהתמלא בטחב. בעזרת ונילאקס, אייריס, שלא פחדה ממנה, פקדה עליה, והשלושה הצליחו לעזור בהסרת הטחב ולהיחלץ מהצרה.

 

 פוקימונים שכבר אין לה


  פוניארד נלכדה לפני פרק: !Cilan Versus Trip, Ash Versus Georgia  התפתחה לבישארפ לפני פרק: !Search for the Clubultimate

פוניארד הופיעה לראשונה בטורניר קרב המועדון. ג'ורג'יה השתמשה בה בסיבוב השני נגד הסנאיבי של אש. בגלל היותה נקבה, מתקפת המשיכה של סנאיבי לא עבדה על פוניארד. פוניארד מהירה מאוד, והיא חמקה מהמתקפות של סנאיבי, והשיגה את היתרון בקרב. סנאיבי הצליחה להפוך את המצב, ותקפה בחזרה את פוניארד והביסה אותה עם סופת עלים. לפני טורניר הקלאבספלוז'ן, התפתחה פוניארד לבישארפ.


תגובות

תהיה הראשון להגיב!

התרע על
avatar
wpDiscuz