תזכורת למי ששכח – הסדרה חוזרת מהפגרה ביום שישי, והפרק יתפרסם בתרגום לעברית בשבת!

ג'נט פישר

Jeanette  שם בעברית / אנגלית  שם ביפנית
ג'נט פישר / Jeanette Fisher קאורוקו / カオルコ
 מקום מגורים  הופעה ראשונה
העיר קרימסון, קנטו EP077

 מידע


ג'נט פישר היא מאמנת פוקימונים מהעיר קרימסון שבקנטו. ג'נט היא מאמנת מפורסמת ואהודה מאוד, שהשתתפה בליגת אינדיגו. כשהיא נכנסה לזירת הקרב, שטיח אדום היה פרוס בכניסה, ומעליה התנופפו עלי כותרות. היא נלחמה נגד אש בסיבוב הרביעי בליגת אינדיגו. בקרב, אש השתמש בבלבאזור שלו כדי לנצח את הבידריל והסייטר של ג'נט. אך אז השתמשה ג'נט בבלספראוט שלה, שלמרות מראהו, הצליח להביס את בלבאזור ופיקאצ'ו. לאחר מכן, הוא הפסיד למאק של אש, מה שהביא להפסדה של ג'נט בקרב. אך ג'נט קיבלה את ההפסד בכבוד, ועזבה את הזירה כשהיא מחזיקה בידיה את בלספראוט.

 פוקימונים בצוות


Jeanette Beedrill בידריל היה הפוקימון הראשון בו השתמשה ג'נט. בידריל נלחם בבלבאזור, והשניים חמקו זה מזה כל הזמן, עד אשר בלבאזור השתמש בזרע עלוקה, ששאב את האנרגיה של בידריל. בלבאזור אז הביס את בידריל עם בלימה.
בידריל  נתפס לפני פרק: הסיבוב הרביעי
Jeanette Scyther סייטר היה הפוקימון השני בו השתמשה ג'נט. סייטר הצליח לפגוע בבלבאזור בעזרת שיסוע כמה פעמים, לאחר שהקיף אותו עם צוות כפול. למרות שהותקף כמה פעמים, בלבאזור פגע בסייטר עם גפן מצליפה, והביס אותו בקרב.
סייטר  נתפס לפני פרק: הסיבוב הרביעי
Jeanette Bellsprout בלספראוט היה הפוקימון האחרון בו השתמשה ג'נט. למרות מראהו החלש, הוא הוכיח את עצמו כחזק מאוד. הוא נלחם בבלבאזור, ובעזרת המהירות שלו, חמק ממתקפותיו, והביס אותו עם חבטה. אחר כך, נלחם בפיקאצ'ו של אש. הוא הצליח להתחמק ממנו, וכשנפגע ממכת הברק, הוא השתמש ברגליו כמוליכי חשמל לקרקע, ומנע את הנזק. הוא הביס את פיקאצ'ו כשבעט לראש שלו. אז, הוא נלחם בפוקימון האחרון של אש, מאק. כשבלספראוט ניסה לתקוף אותו, המתקפות שלו החליקו דרך מאק, בגלל גופו החלקלק. מאק ניצל זאת, והביס אותו עם חבטת גוף. לאחר שהובס, ג'נט הרימה את בלספראוט בידיה, ולקחה אותו.
בלספראוט  נתפס לפני פרק: הסיבוב הרביעי
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות