האתר חוזר במתכונת מצומצמת!

שלום לכולם, אחרי הרבה התלבטויות האתר חוזר לפעילות בצורה מצומצמת!

המשמעות היא שיהיו עדכונים שבועיים על הפרקים שיוצאים כל שבוע ביפן, עדכון של מדריך הדמויות, הפרקים והפוקידע ועוד..

כעת הנה הדברים שהולכים לקרות בזמן הקרוב:

1. הפוקידע המלא

הפוקידע שלנו מכיל כרגע כ-800 פוקימונים אך חלק גדול מהמידע לא מעודכן או מופיע בעיצוב ישן, הדבר הזה הולך להשתנות, כרגע 10 הפוקימונים הראשונים של הדור הראשון כבר עודכנו בעיצוב מחודש אשר תואם גם לניידים, בעמודים יהיה פחות מידע ממה שהיה אבל המידע יהיה עדכני עד למשחקים החדשים שיצאו לפני כמה חודשים. הצפי הוא עדכון של כ10-20 עמודי דמויות כל יום, אנחנו נעדכן כשיהיה משהו חדש בהקשר לזה.

בנוסף – עמודי הדורות שלנו עודכנו גם הם בעיצוב מחודש אשר תואם גם לניידים (עד לדור שש כרגע, בעתיד גם 2 הדורות החסרים יושלמו).

וגם- עמודי הסוגים שביקשתם הרבה מאוד זמן שנעדכן אותם כעת מתחילים להתעדכן, העמודים של סוגי החרק והאופל עודכנו בעיצוב חדש אשר מציג פוקימונים מהדור הראשון עד השישי (2 הדורות החסרים יושלמו בהמשך) ביחס לסוג שלהם, שאר העמודים יועדכנו בימים הקרובים.

לסיום – עמוד הפוקידע עודכן בעיצוב יותר מתאים וכמו שרשמתי מותאם לניידים, המטרה הסופית שלנו בהקשר הפוקידע זה שהוא יהיה מעודכן ושהוא יהיה תואם ב100% לניידים.

2. מדריך הדמויות

לפי שפספס – דמויות שעודכנו – במהלך השבועות האחרונים עודכנו 25 דמויות, חלקם עדכון של הדמויות הראשיות וחלקן דמויות חדשות. אנחנו נמשיך לעדכן את העמודים ביחס לסדרה, וגם נוסיף פה ושם דמויות משניות שלא הוספנו עד עכשיו, כרגע יש לנו 281 דמויות במדריך הדמויות שלנו, מספר גדול אבל המספר הזה ימשיך לגדול עם העונה החדשה ועם דמויות שלא פרסמנו עד כה.

3. מדריך פרקים

אחרי שהפסקנו ב2018 עם עדכון האתר, העמוד של העונה ה21 עודכן והושלם, כמו כן נוצר עמוד לעונה ה22, יש לנו תכנון בעתיד גם לפרסם לכל פרק איזשהו תקציר אבל זה בשלב רחוק כרגע (בכל זאת יש מעל 1000 פרקים – יותר מהפוקידע). גם העמודים האלו הותאמו לניידים, והעמוד של העונה ה23 כרגע בהכנות, והוא יתווסף בימים הקרובים.

4. עמודי המשחקים

עמודי המשחקים שלנו גם לא עודכנו מאז 2018 והמשחק האחרון שפרסמנו לו סיקור היה שמש וירח, כמובן שיצאו עוד הרבה משחקים מאז, גם משחקי המשך כמו אולטרה שמש ואולטרה ירח וכמובן המשחקים החדשים חרב ומגן אבל יצאו גם משחקים נוספים שאין לנו עליהם הסבר- כמו המשחק Pokemon Masters שעליו נפתח פינה שתתעדכן עם כל הפרטים והאירועים שיצאו בעתיד והוכרזו בעבר. הכיוון שלנו בתור התחלה הוא להשלים עמודי משחקים שלא פורסמו ובהמשך גם לפרסם עמודים ספציפיים על המשחקים, כמו מדריכים וכדומה.

5. עמודי הסרטים

כרגע יש לנו 21 דפים של סרטים, כאשר הסרט ה22 יצא בתרגום לאנגלית לפני זמן מה, העמוד עליו גם יתווסף (למרות שהוא מאוד מאוד קרוב בתוכן שלו למה שהיה בסרט הראשון), בנוסף עמודי סרטים שלא היה להם תקציר יקבלו תקציר.

6. קלפים & מנגה

כרגע העמודים בשני התחומים האלה נמצאים די רחוק בחשיבה שלנו, כאשר המשמעות היא שדפים שקשורים לקטגוריות האלו יועלו רק בעתיד הרחוק נכון לעכשיו.

7. הורדות

כרגע רוב המשחקים שנמצאים במשחקים להורדה תקינים אך התצוגה תותאם יותר לניידים, תהיה נוחה יותר לניווט, וגם יתווספו הורדות למשחקים היותר חדשים – כולל חרב ומגן (רק לזכור שצריך מחשבים חזקים כדי לשחק במשחקים האחרונים שיצאו). בנוסף עמוד האימולטורים יתעדכן עם אימולטור שיכול להריץ כמה מהמשחקים החדשים שיצאו בשנים האחרונות.

8. צפייה ישירה

החלק שכנראה יעניין את רוב האנשים, כרגע יש לנו תכנון לחזור לתרגום אחרי הפסקה מאוד ארוכה, כאשר אנחנו הולכים לתרגם את העונה החדשה שיצאה, כרגע יש 7 פרקים, אנחנו ננסה לתרגם אותם בשבועות הקרובים עד שנגיע למצב שבו נוכל לשחרר לכם פרקים עם תרגום בעברית יום-יומיים אחרי שהפרקים יוצאים ביפן! זה הכיוון שלנו כרגע, אם הצוות שלנו יתרחב נוכל לחזור גם לעונות קודמות.

וזהו לבינתיים, אנחנו מקווים שההחלטה שלנו לפתוח שוב את האתר משמחת אתכם ונשמח שתישארו פה, אנחנו נשתדל לעדכן כל יום-יומיים בזמן הקרוב עם עדכונים שקשורים לאתר עצמו וגם שקשורים לעולם הפוקימון.

שיהיה לכם שבוע נעים !

0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

2 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
yarin

יאיייייייייייייי

יניב

תודה