סקר שבועי

מהי הסאגה האהובה עליכם (סיכום של כל הסקרים)?

צפה בתוצאות

המדריך המלא לפוקימון גו: צוותים, מכונים וקרבות

אחת האטרקציות המשמעותיות במשחק היא מכוני הפוקימונים. המכונים וקרבות המכון עובדים בצורה שונה מהצורה המוכרת לנו מהמשחקים הראשיים, ובעמוד זה יוסבר לכם על כל הנושא.
 
צוותים

לפני שתכנסו למכון, תצטרכו להצטרף לאחד מבין שלושה צוותים:

צוות אינסטינקט – הצוות הצהוב, שהמנהיג שלו הוא ספארק, והסמל הוא זאפדוס.
צוות מיסטיק – הצוות הכחול, שהמנהיגה שלו היא בלאנש, והסמל הוא ארטיקונו.
צוות ואלור – הצוות האדום, שהמנהיגה שלו היא קאנדלה, והסמל הוא מולטרס.
בחירת צוות תקבע מה יהיה הצבע שלכם ועם אילו שחקנים אחרים תוכלו לשתף פעולה.
 

מכונים

המכונים בפוקימון גו עובדים אחרת מהמכונים המוכרים. המכונים במשחק ניתנים לשליטה על ידי כל אחד מהצוותים. בכל מיני נקודות בעולם ישנם מכונים קבועים שכולם רואים. במידה והמכון בצבע כסף אז הוא ללא שליטה של אף צוות, וניתן לשלוט עליו במידה ואתם משאירים פוקימון במכון. לכל מכון שנשלט על ידי צוות יש רמת יוקרה, וככל שרמת היוקרה עולה כך יותר מאמנים יכולים להשאיר פוקימונים במכון שילחמו נגד המאתגרים את המכון. כדי להשיג שליטה על מכון שנשלט על ידי צוות אחר, צריך להוריד את רמת היוקרה ל-0 וזה נעשה על ידי ניצחון של כל אחד מהפוקימונים הנמצאים במכון. במידה ומכון נשלט על ידי הצוות אליו אתם שייכים, תוכלו להשאיר פוקימונים כדי שיהיו חלק מהמכון, וגם לאמן את אחד מהפוקימונים שלכם. כמו כן, פעם ב-21 שעות תוכלו לקבל בונוס בחנות, תלוי בכמה פוקימונים שלכם נמצאים במכונים.
 

קרבות מכון

ממשק הקרבות במשחק הוא פשוט מאוד. לכל פוקימון יש מתקפות, שהשימוש בהן בקרב הוא אוטומטי. על מנת שהפוקימון שלכם יתקוף, תצטרכו ללחוץ על הפוקימון היריב. לאחר שתתקפו, המתקפה השנייה של הפוקימון תהיה בטעינה, ורק לאחר שהפוקימון יטען במלואו תוכלו להשתמש במתקפה הבאה. תוכלו להתחמק מהמתקפות של הפוקימון היריב אם תזיזו את הפוקימון שלכם ימינה או שמאלה. בקרבות המכון תוכלו להביא עד 6 פוקימונים איתם תלחמו.
0 0 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות