המדריך למאמן המתקדם – חלק 10

סיזור הוא ההתפתחות של סייפר שהוצגה בדור השני, והוא פוקימון ייחודי ומעניין שכיף לשחק איתו. אישית, אני מאוד אוהבת את סיזור אבל המעבר אליו מסייטר יכול להיות טיפה מאתגר לאור העובדה שהם שונים מאוד במהות שלהם. 

 

Mega Scizor anime

 

סיזור הוא פוקימון הגנתי. הוא יכול לגרום להרבה נזק ולשרוד לא מעט זמן, אבל הוא כנראה לא יתקוף ראשון כמעט אף פעם. סיזור מצטיין בהתקפה והגנה פיזית ולכן נאמן אותו לנתונים הספציפיים האלה. מבחינת פריט, life orb יגדיל משמעותית את ההתקפה שלו על חשבון החיים וההשרדות ו-leftovers יתנו לו להחזיר טיפה חיים כל פעם. שני הפריטים מעולים אז תבחרו במה שמתאים לכם יותר, אני אישית מעדיפה ללכת על leftovers.

 

F72EF2C3 5C57 4744 82A2 A5E2E8E77AE6 e1613856336865

 

מבחינת מהלכים, sword dance הוא מהלך חובה לדעתי, שימוש איד במהלך יכפיל את ההתקפה הפיזית שלכם. Bullet punch אמנם מהלך חלש, אבל הוא תמיד יתקוף ראשון ומעולה למקרים מסויימים. חוץ מזה תוכלו לבחור בכל שני מהלכים פיזיים שאתם אוהבים, bug bite ו-superpower לדעתי בחירות מצויינות אבל יש עוד המון אופציות טובות.

 

D37330E2 FD02 48D3 A34D E30D094077D4

 

בקרב עצמו, קודם כל נקודה חשובה- אל תוציאו אותו מול פוקימון אש. אין לסיזור הרבה חולשות, אבל כשזה נוגע לאש כמעט כל פוקימון מסוכן עבור סיזור ועדיף פשוט לא להכנס לתחום הזה. דבר שני, אפ אתם מול תוקף פיזי ומרגישים שסיזור לא בסכנה תמיד טוב להתחיל עם swords dance בשביל בוסט מהיר להתקפה. בנוסף, bullet punch מיועד לשני מקרים שחשוב לדעת לזהות- אם אתם רואים שסיזור עומד לעלף את הפוקימון מולו תוכלו להשתמש במהלך על מנת לא לספוג נזק, ואם סיזור בעצמו עומד להתעלף המהלך יאפשר לכם לגרום לקצת נזק ליריב לפני.

8128F1C0 C106 4E27 9910 EFF49DAE1039

 

זה הכל להיום, מקווה שנהנתם! מוזמנים לשתף בתגובות אילו פוקימונים הייתם רוצים לראות בשבועות הבאים!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.1 7 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
18 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
מארשאדו

אני מאוד אוהב את הפוקימון, הוא בשישיה שלי אבל אין לי בשבילו הרבה אפשרויות טובות, אבל בסך הכל לא מאד קשה להפיק ממנו את המקסימום

אליה חן

אחד הפוקימונים האהובים עלי,יש לציין שבמגה היכולת שלו זה שהתקפות חלשות מתחזקות וזה ממש טוב לbullet p punch,בנוסף לדעתי ההתקפה x-scisor עדיפה על bug bite

פיקאצו

איך משיגים מעיל מתכת בפוקימון קריסטל?

היי

אתם יכולים לעשות על מורפיקו – 877 זה המספר שלו בפוקידע

Shuni

היי, הפוקימון הזה פחות פופולארי, אבל תוכלי לעשות על וולרין (הפוקימון האהוב עליי)?