המדריך למאמן המתקדם – חלק 11

אמנם זובאט הוא לא פוקימון אהוב או נדיר במיוחד, אבל הוא לא רע בכלל. ההתפתחות שלו, קרובאט, הוצגה בדור השני והפכה מיד לאחד הפוקימונים האהובים עליי. קרובאט אמנם יחסית בסיסי, אבל מציע התקפה ומהירות טובים ועבודה נוחה סך הכל.

 

Brock Crobat e1614945318637

 

אז כמו שאמרתי קודם, קרובאט מתמחה במהירות והתקפה פיזית, ולכן נאמן אותו אליהם. אתם תוכלו כבר עכשיו לשים לב שההגנה שלו לא ממש גבוהה, אבל המהירות תחפה על זה ותאפשר לכם לתקוף ראשונים ברוב המקרים. לפריט, life orb הוא כנראה הבחירה הכי מתאימה. ההתקפה החזקה יותר תעזור לכם מאוד בקרבות. אני אציין כבר עכשיו שיש לא מעט שמעדיפים להשתמש בקרובאט להתקפה מיוחדת, אני אישית לא אכסה את זה פה בטור.

 

6c5426c00744f1c753d04003f12f7134

 

מבחינת מהלכים, brave bird ו-cross poison הם מהלכים פיזיים חזקים מסוגי מעופף ורעל שתמיד טוב לשים עליו. שימו לב רק ש-brave bird יפגע גם בקרובאט עצמו. שני המהלכים הנוספים שאני ממליצה עליהם הם u-turn ו-roost. roost יעזור לכם להחזיר חיים בעוד u-turn זו מתקפה מסוג חרק שתגרום לקרובאט לחזור לפוכדור שלו.

 

images 4 1

 

בקרב עצמו חשוב לשים לב לעובדה שקרובאט לא יכול לשרוד הרבה זמן, הוא מצטיין במהירות ולא בהתקפה. לכן גם לימדנו אותו את שני המהלכים האחרונים- הפעילו שיקול דעת ואל תפחדו להחזיר לו חיים או להחליף אותו באמצע הקרב.

 

זה הכל להיום, מקווה מאוד שנהניתם! מצטערת על האיחור בטור השבוע, אבל בשבוע הבא הטורים יחזרו להתפרסם כרגיל ומוזמנים כבר מעכשיו לשלוח לי פוקימונים שתרצו לשמוע עליהם!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
24 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
עגגכע

את/ה יכול לכתוב על מאדברי

רוהירו

וואו לא ידעתי שקרבות פוקימונים כאלה מורכבים זה ככה גם במשחקים הישנים יותר?

רוהירו

מה זה מהלך פיזי כאילו מהלך מסוג רגיל?

גרנינג'ה

תעשי אל אינטליון

Shuni

וואו קרובט נפלא! תודה פרק מעולה כרגיל! תוכלי לעשות על פוקימונים אגדיים מדור 3?
.