המדריך למאמן המתקדם – חלק 12

היום בטור נדבר על פוקימון שאני אישית מאוד אוהבת, ולדעתי לא מקבל מספיק אהבה. וינאזור הוא התחלתי העשב של הדור הראשון והוא לרוב נבחר הכי פחות. עם זאת, לדעתי הוא פוקימון מגניב ממש שכיף להשתמש בו.

 

images 1 5

 

וינאזור הוא לא פוקימון מהיר, אבל הוא מחפה על כך בהגנה מיוחדת טובה והגנה פיזית סבירה, כל שהוא יוכל לשרוד מספר מתקפות ולהשאר בקרב לאורך לא מעט זמן. אני ממליצה לאמן אותו להתקפה מיוחדת, ולבחור בין הגנה מיוחדת כדי לחזק אותה אפילו יותר, או מהירות על מנת לחפות על הבסיס הלא גבוה במיוחד. לפריט leftovers או black sludge יהיו בחירה מצוינת (וינאזור סוג רעל אז הם יעשו את אותה העבודה).

 

images 6

 

מבחינת מהלכים ממליצה מאוד ללמד sleep powder, זה מהלך שיכול להרדים את היריב ולהוציא אתכם מסיטואציות קשות. ממליצה להוסיף את solar beam, sludge bomb ו-giga drain. אלה יתנו לוינאזור אופציות התקפה טובות ואת היכולת להחזיר קצת חיים באמצע הקרב.

 

הורדה 1 1

 

בקרב עצמו יש המון דרכים לפעול וחשוב להפעיל שיקול דעת. במצב לא מסוכן במיוחד או מאוד נואש כדאי לקחת את הסיכון ולהתחיל ישר עם sleep powder, אותו הדבר עם וינאזור בלי הרבה חיים.  ברגע שהפוקימון השני ישן אפשר להחזיר חיים בעזרת giga drain כך שתסיימו את הקרב במצב מצויין.

 

הורדה 4

 

מקווה שנהניתם מהטור היום! אני משתדלת לבחור פוקימונים שאתם מציעים לי, אבל כן חשוב לי להדגיש שאני כנראה לא אבחר יותר מידי בפוקימונים שמקבלים המון תשומת לב או באגדיים. מוזמנים להמשיך להציע וסופ"ש נעים לכולם!

5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

26 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
וינוזאור
וינוזאור
19 במרץ 2021 08:58

אפשר על אובסטאגון

וינוזאור
וינוזאור
18 במרץ 2021 17:02

עם שינוטיק אני ממליץ על Spure מהלך שירדים ותמיד יתקוף ראשון

רוהירו
רוהירו
14 במרץ 2021 20:40

אפשר על אקספלאוד בקושי רואים אותו במשחקים ובסדרה
וגם מאצ'מפ

רוהירו
רוהירו
14 במרץ 2021 20:37

את יכולה לעשות על Archeops\ארקיאופס זה הפוקימון האהוב עלי
וגם לא כל כך הבנתי איך עובד הקטע של זורוארק את יכולה להסביר עליו?

נערך לאחרונה 7 חודשים על ידי רוהירו
EVYATAR
EVYATAR
14 במרץ 2021 15:32

את יכולה לעשות על צאריזארד?