המדריך למאמן המתקדם – חלק 12

היום בטור נדבר על פוקימון שאני אישית מאוד אוהבת, ולדעתי לא מקבל מספיק אהבה. וינאזור הוא התחלתי העשב של הדור הראשון והוא לרוב נבחר הכי פחות. עם זאת, לדעתי הוא פוקימון מגניב ממש שכיף להשתמש בו.

images 1 5

וינאזור הוא לא פוקימון מהיר, אבל הוא מחפה על כך בהגנה מיוחדת טובה והגנה פיזית סבירה, כל שהוא יוכל לשרוד מספר מתקפות ולהשאר בקרב לאורך לא מעט זמן. אני ממליצה לאמן אותו להתקפה מיוחדת, ולבחור בין הגנה מיוחדת כדי לחזק אותה אפילו יותר, או מהירות על מנת לחפות על הבסיס הלא גבוה במיוחד. לפריט leftovers או black sludge יהיו בחירה מצוינת (וינאזור סוג רעל אז הם יעשו את אותה העבודה).

Trainer Venusaur

מבחינת מהלכים ממליצה מאוד ללמד sleep powder, זה מהלך שיכול להרדים את היריב ולהוציא אתכם מסיטואציות קשות. ממליצה להוסיף את solar beam, sludge bomb ו-giga drain. אלה יתנו לוינאזור אופציות התקפה טובות ואת היכולת להחזיר קצת חיים באמצע הקרב.

בקרב עצמו יש המון דרכים לפעול וחשוב להפעיל שיקול דעת. במצב לא מסוכן במיוחד או מאוד נואש כדאי לקחת את הסיכון ולהתחיל ישר עם sleep powder, אותו הדבר עם וינאזור בלי הרבה חיים.  ברגע שהפוקימון השני ישן אפשר להחזיר חיים בעזרת giga drain כך שתסיימו את הקרב במצב מצויין.

מקווה שנהניתם מהטור היום! אני משתדלת לבחור פוקימונים שאתם מציעים לי, אבל כן חשוב לי להדגיש שאני כנראה לא אבחר יותר מידי בפוקימונים שמקבלים המון תשומת לב או באגדיים. מוזמנים להמשיך להציע וסופ"ש נעים לכולם!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
26 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
וינוזאור

אפשר על אובסטאגון

וינוזאור

עם שינוטיק אני ממליץ על Spure מהלך שירדים ותמיד יתקוף ראשון

רוהירו

אפשר על אקספלאוד בקושי רואים אותו במשחקים ובסדרה
וגם מאצ'מפ

רוהירו

את יכולה לעשות על Archeops\ארקיאופס זה הפוקימון האהוב עלי
וגם לא כל כך הבנתי איך עובד הקטע של זורוארק את יכולה להסביר עליו?

נערך לאחרונה 1 שנה על ידי רוהירו
EVYATAR

את יכולה לעשות על צאריזארד?