המדריך למאמן המתקדם – חלק 13

אני מניחה שידעתם שזה יגיע בשלב זה או אחר, אבל היום בטור נדבר על מיסמגיוס. לא רק שמיסמגיוס היא פוקימון מגניב עם עיצוב מעולה (לא סתם בחרתי בה בתור האייקון שלי), היא יכולה להיות לא רעה בכלל בזמן קרב. יש המון דרכים לשחק את מיסמגיוס, אני אציג את איך שאני בדרך כלל משתמשת בה.

Mismagius e1616157168145

בניגוד לפוקימונים שמתמחים בהגנה, התקפה או מהירות המצב אצל מיסמגיוס קצת שונה- היא מתמחה הגנה והתקפה מיוחדת אבל בעלת הגנה והתקפה פיזית נמוכות. לדעתי הדרך הכי טובה להשתמש בה היא לאמן אותה להתקפה מיוחדת ומהירות שיהיו שימושיים בכל מצב, ואת ההגנה המיוחדת לטפח דרך מהלך (אסביר בהמשך). לפריט אני אוהבת להשתמש ב-leftovers, במקרים מסוימים הוא יכול מאוד לעזור. אם אתם רוצים ללכת רק על התקפה בלי אופציה להגנה אז שווה להשתמש בכל פריט אחר שמחזק התקפה כמו life orb.

images 3 2

שלושת ההתקפות שאני הכי אוהבת לתת למיסמגיוס הן thunderbolt, shadow ball ו-dazzling gleam. שלושתן מתפקות פיזיות מעולות והשילוב ייתן לכם כיסוי מול לא מעט סוגים בלא מעט סיטואציות. המהלך האחרון ששווה לשלב הוא calm mind. הזכרתי קודם שלא נזנח את ההגנה המיוחדת לגמרי אלא נטפח אותה דרך המהלכים, calm mind יחזק את ההגנה וההתקפה המיוחדת באותו הזמן, ולמעשה המהלך מתאים לנתונים של מיסמגיוס בצורה מושלמת.

d28lyfw 062767fe b7c0 4621 a832 937bfb44a9a8 e1616157222625

בקרב עצמו הכי כדאי להוציא את מיסמגיוס מול פוקימון עם התקפה מיוחדת. כך תוכלו בעזרת calm mind גם לחזק את עצמכם וגם להקטין משמעותית את הפגיעה של היריב. המהירות של מיסמגיוס תעזור לכם לסיים את הקרב כשהיא תתחזק מספיק וכנראה לא תתקלו במצב שבו לא יהיה לכם מהלך שעושה מספיק נזק.

images 2 2

מקווה שנהנתם מהטור של היום, מיסמגיוס היא פוקימון שמאוד חשוב לי, שיחקתי איתה בלא מעט משחקים, היא השותפה של מנהיגת המכון האהובה עליי ובכללי דמות מעניינת שאני מאוד אוהבת. מוזמנים כמובן לספר לי בתגובות על איזה פוקימון תרצו לשמוע בפעם הבאה!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.7 3 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
16 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
רוהירו

בישארפ דיי מעניין

רוהירו

תעשי על זורוארק


Boltand

כןןןןןןןןןןןןןן

אייוי

לדעתי כדי לעשות על אינסינררור

מישהו

בפסקה של התקפות כתוב שהם פיזיות אבל הם מיוחדות
ואשמח לרוזרייד (היא הפוקימון האהוב עלי)

מגה קרווקנייט

היא טובה אני שיחקתי איתה. תוכלי לעשות על סנורלקס?