המדריך למאמן המתקדם – חלק 14

בישארפ הוא לא אחד הפוקימונים הכי מוכרים או אהובים, אבל הוא עדיין פוקימון מגניב שכיף להשתמש בו. הוא יכול להיות קצת טריקי לפעמים, אבל אם אתם יודעים מה אתם עושים העבודה איתו דיי נוחה ומעניינת.

 

8FBA6729 CFB1 4629 848C 7C01E626B826

 

בישארפ לא פוקימון מהיר, למרות שגם לא איטי בצורה נוראית, וההגנה הפיזית שלו אמנם טובה אבל המיוחדת לא במיוחד. כעקרון זה אומר שאפשר לשחק אותו בשתי צורות- דגש על מהירות או דגש על התקפה, בשתיהן תצטרכו לבנות על זה שהוא ישרוד את התור הראשון לפחות ויעלה בו סטטים באמצעות מהלך. בכל מקרה ממליצה לאמן את בישארפ להתקפה פיזית, ואז למהירות או להגנה מיוחדת לפי בחירתכם.

 

C196664D B5DB 4941 A7B5 F7C19D891E19

 

אם אימנתי אותו למהירות, תלמדו את בישארפ rock polish, אם אימנתי אותו להגנה, מומלץ ללכת על swords dance. בעקרון המהלך הראשון יכפיל את המהירות והשני את ההתקפה. אם הלכתם על מהירות חשוב מאוד להכפיל אותה כדי באמת להתגבר על החיסרון שלו, ואם אימנתי להגנה הוא יוכל לשרוד יותר ולכן עדיף לעבוד על ההתקפה שלו. מכאן יש המון מהלכים חזקים ומכניסים שהוא יכול ללמוד, אני אוהבת ללכת על night slash, psycho cut ו-iron head.

 

8FF6DAA1 F6B0 45DF A39C 755702DB7BEA

 

בקרב חשוב מאוד לא להוציא את בישארפ אף פעם מול פוקימון עם מתקפה לחימה. תזכרו, בתור הראשון אנחנו בונים על זה שישרוד בלי לתקוף ויקבל בוסט, הוא לא ישרוד מתקפת לחימה טובה גם אם אימנתם אותו להגנה. משם זה כבר פשוט- תור ראשון את המהלך שבחרתם בשביל הבוסט, ואז לתקוף. אם הלכתם בסוף על הגנה ולא על מהירות שווה אולי ללמד אותו במקום אחד המהלכים את sucker punch, שתוקף ראשון בתנאי שהפוקימון ממול השתמש גם בהתקפה. כך תוכלו לגרום לנזק מטורף גם בתור האחרון בו בישארפ עומד להתעלף, או לנצח פוקימון בלי שיגרום לבישארפ שלכם לעוד נזק.

 

148DF1BB 982B 430D 97F4 1CBE37951B7D

 

מקווה שנהנתם מהטור של היום! מוזמנים להציע עוד פוקימונים כרגיל, אני משתדלת כמה שיותר לרצות את כולם אבל תזכרו שאני בכוונה לא מדברת יותר מידי על פוקימונים שפופולרים מאוד או על אגדיים, אז קחו בחשבון!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 5 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
16 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
עידו

אפשר לעשות על אש גרנינגה

רוהירו

וואו היה טור ממש טוב הפעם גם פוקימון שאני אוהב וגם אחלה של דברים

Shuni

תוכלי בבקשה לעשות על וולרין/גאסטרודון?

וינוזאור

אפשר על ראמפארדוס

מישהו

תעשי על דראגפלאט המון אנשים משתמשים בו…