המדריך למאמן המתקדם – חלק 14

בישארפ הוא לא אחד הפוקימונים הכי מוכרים או אהובים, אבל הוא עדיין פוקימון מגניב שכיף להשתמש בו. הוא יכול להיות קצת טריקי לפעמים, אבל אם אתם יודעים מה אתם עושים העבודה איתו דיי נוחה ומעניינת.

 

 

בישארפ לא פוקימון מהיר, למרות שגם לא איטי בצורה נוראית, וההגנה הפיזית שלו אמנם טובה אבל המיוחדת לא במיוחד. כעקרון זה אומר שאפשר לשחק אותו בשתי צורות- דגש על מהירות או דגש על התקפה, בשתיהן תצטרכו לבנות על זה שהוא ישרוד את התור הראשון לפחות ויעלה בו סטטים באמצעות מהלך. בכל מקרה ממליצה לאמן את בישארפ להתקפה פיזית, ואז למהירות או להגנה מיוחדת לפי בחירתכם.

 

 

אם אימנתי אותו למהירות, תלמדו את בישארפ rock polish, אם אימנתי אותו להגנה, מומלץ ללכת על swords dance. בעקרון המהלך הראשון יכפיל את המהירות והשני את ההתקפה. אם הלכתם על מהירות חשוב מאוד להכפיל אותה כדי באמת להתגבר על החיסרון שלו, ואם אימנתי להגנה הוא יוכל לשרוד יותר ולכן עדיף לעבוד על ההתקפה שלו. מכאן יש המון מהלכים חזקים ומכניסים שהוא יכול ללמוד, אני אוהבת ללכת על night slash, psycho cut ו-iron head.

 

 

בקרב חשוב מאוד לא להוציא את בישארפ אף פעם מול פוקימון עם מתקפה לחימה. תזכרו, בתור הראשון אנחנו בונים על זה שישרוד בלי לתקוף ויקבל בוסט, הוא לא ישרוד מתקפת לחימה טובה גם אם אימנתם אותו להגנה. משם זה כבר פשוט- תור ראשון את המהלך שבחרתם בשביל הבוסט, ואז לתקוף. אם הלכתם בסוף על הגנה ולא על מהירות שווה אולי ללמד אותו במקום אחד המהלכים את sucker punch, שתוקף ראשון בתנאי שהפוקימון ממול השתמש גם בהתקפה. כך תוכלו לגרום לנזק מטורף גם בתור האחרון בו בישארפ עומד להתעלף, או לנצח פוקימון בלי שיגרום לבישארפ שלכם לעוד נזק.

 

 

מקווה שנהנתם מהטור של היום! מוזמנים להציע עוד פוקימונים כרגיל, אני משתדלת כמה שיותר לרצות את כולם אבל תזכרו שאני בכוונה לא מדברת יותר מידי על פוקימונים שפופולרים מאוד או על אגדיים, אז קחו בחשבון!

5 5 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

16 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
עידו
עידו
6 באפריל 2021 07:30

אפשר לעשות על אש גרנינגה

רוהירו
רוהירו
29 במרץ 2021 23:04

וואו היה טור ממש טוב הפעם גם פוקימון שאני אוהב וגם אחלה של דברים

Shuni
Shuni
29 במרץ 2021 19:02

תוכלי בבקשה לעשות על וולרין/גאסטרודון?

וינוזאור
וינוזאור
29 במרץ 2021 07:56

אפשר על ראמפארדוס

מישהו
מישהו
28 במרץ 2021 23:37

תעשי על דראגפלאט המון אנשים משתמשים בו…