המדריך למאמן המתקדם – חלק 15

היום נדבר על וספיקוון. אמנם וספיקוון היא לא הפוקימון הכי טוב במשחק, אבל אני אישית מאוד אוהבת לשחק איתה, ומדובר בפוקימון מאוד מיוחד שכיף להשתמש בו.

לוספיקוון אין כמעט מהירות, וההתקפה שלה ממוצעת. נקודת החוזק שלה היא ההגנות הגבוהות במיוחד שיש לה. לכן אנחנו נאמן אותה גם להגנה מיוחדת וגם להגנה רגילה. אם אתם רוצים אפשר במקום אחד סוגי ההגנות לאמן אותה לחיים, במקרה שלה אני מעדיפה פשוט לאמן להגנה והגנה מיוחדת. לפריט אני פשוט ממליצה על leftovers.

אנחנו נלמד את שני המהלכים המיוחדים של וספיקוון- attack order ו-defend order. הראשון הוא מתקפת חרק חזקה עם סיכוי ל-critical hit, והשני הוא מהלך שיעלה גם את ההגנה הרגילה וגם את ההגנה המיוחדת. אנחנו נלמד גם roost, מהלך שמחזיר חיים ואת toxic, שירעיל את היריב.

אז כמו שבטח הבנתם האסטרטגיה כאן די פשוטה- להרעיל את היריב ואז להשתמש ב-defend order וב-roost כדי להחזיק מעמד מספיק זמן. אם אתם במצב טוב (הגנה גבוהה ואין בעיית חיים) אז אפשר להשתמש ב-attack order ולנסות להפיל את היריב מהר יותר. בעזרת attack order כן אפשר להביס לפעמים גם יריבים חסינים לרעל, אבל פוקימונים שמשתמשים באסטרטגיה דומה הם הבעיה העיקרית, וספיקוון לא תתמודד טוב עם רעל או כל פעולה אחרת שתגרום לה לאבד חיים בכל תור בלי קשר להגנה שלה.

מקווה שנהניתם וששוקלים אולי להשתמש בפוקימון הזה, וספיקוון היא אחד הפוקימונים האהובים עליי ואני חושבת ששווה לפחות לנסות אותה. מוזמנים לכתוב בתגובות מה אתם חושבים ועל איזה פוקימון תרצו לשמוע בפעם הבאה!

5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

17 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
נבו הפינסיר
נבו הפינסיר
12 באפריל 2021 09:18

היא דומה לדמות מקירבי בשם קווין סקטוניה

סרפריאור וסירפדג׳
סרפריאור וסירפדג׳
11 באפריל 2021 21:12

רק הקומבי הנקבות יכולות להפתח אליה

סרפריאור וסירפדג׳
סרפריאור וסירפדג׳
11 באפריל 2021 21:11

יש לה התקפה טובה ומהירות גרועה

נתנאל
נתנאל
11 באפריל 2021 14:56

מפציץ האתר של פוקידע

חחחחחחח
חחחחחחח
10 באפריל 2021 20:32

אף פעם לא שמתי לב אליה יותר מדי
אנסה