המדריך למאמן המתקדם – חלק 17

בדור הרביעי רוזליה קיבלה התפתחות מעניינת- רוזרייד. רוזרייד אמנם היא עוד אחת מפוקימוני העשב-רעל, אבל בסופו של דבר זה שילוב סוגים שמוכיח את עצמו ורוזרייד היא פוקימון לא רע בכלל.

tumblr 43f89521b15d3b5760508fff1be2987a d89f88a1 500

רוזרייד מתמחה בהתקפה מיוחדת, הגנה מיוחדת ומהירות. אני אישית אוהבת לאמן את ההתקפה המיוחדת ואת המהירות ולהתמקד בהם. יש כאלו שאוהבים לשים לפריט focus sash כדי לוודא שרוזרייד תשרוד את התור הראשון, אבל אני מעדיפה להשתמש ב-life orb כדי לחזק את ההתקפה שלה, שגם ככה יחסית קטלנית.

wabqxdjxdughslbg 1610611713 e1619355807595

למהלכים אני מאוד ממליצה על sleep powder ועל עוד 3 מתקפות מיוחדות. אני אוהבת את shadow ball, giga drain ו-sludge bomb. המהלך sleep powder מרדים את היריב ויכול מאוד לעזור. בנוסף, giga drain זו מתקפה שגם תחזיר לכם חיים ולכן מאוד מומלצת.

Cher Roserade e1619355865439

הקרב עצמו יחסית פשוט- אם אתם רוצים אפשר בתור הראשון לנסות להרדים את היריב, ואחר כך ישר לתקוף. רוזרייד לא פוקימון הגנתי ואל תצפו ממנה להחזיק מעמד הרבה זמן, אבל היא לא לגמרי חסרת אונים מול התקפה מיוחדת והיא יכול להחזיר חיים בזמן הקרב. אם את מול תוקף פיזי, במיוחד אם מסוג שחזק עליה יכול להיות ששווה כן להחליף אותה החוצה ושלמור אותה לנקודה אחרת בקרב.

images 1 8

מקווה שנהניתם מהטור היום! לא חשבתי בהתחלה על רוזרייד לטור אבל תגובה מהטור הקודם גרמה לי לבדוק את הנושא.

הודעה חשובה בקשר לטורים: החל מעכשיו יתפרסמו טורים רק בימי ראשון, ורובם יהיו מהסוג הזה (ולא על תיאוריות). אני נכנסת לתקופה קצת יותר עמוסה כרגע ולכן זה יהיה ככה, כשהיא תגמר אודיע על כך והטורים יחזרו למתכונת הרגילה.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 3 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
10 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
עומרי בר

אני אימנתי את הרוזרייד שלי למתקפות נגד והוא (יש לי רוזרייד זכר) קיבל מהלך סופר חזק מסוג רגיל של העתקת מהלכים ופעם מישהו נלחם נגדי עם גיראטינה!!!!!!

מגה קרווקנייט

מעולה, מת אליה

super mega z

יאאייייי יש אחד על רוזרייד, אישית זה הפוקימון השני שהיה לי בטים בסורד (תפסתי את ההתפתחות הראשונה) ואני כל כך אהבתי להשתמש בה

חחחחחחח

יפה מאוד

מישהו

תודה שהקשבת לי