המדריך למאמן המתקדם – חלק 18

הדור החמישי הציג פוקימון מאוד מיוחד- אג'יסלאש. אג'יסלאש מורכב מצורת הגנה וצורת התקפה, כשהוא יכול לשנות צורה באמצע הקרב, והיום נדבר עליו!

14075 e1617541442291

אז כמו שאמרתי, אג'יסלאש הוא שילוב של פוקימון הגנתי ופוקימון התקפתי, מה שהופך אותו למאוד מבלבל מבחינת אימון. אתם כנראה תשתמשו בשתי הצורות שלו ביחד כך שלאמן רק למהירות או רק להגנה לא יהיה נכון, אני ממליצה לאמן אותו להתקפה פיזית שכמעט תמיד תהיה שימושית איתו, ולהגנה, אפשר לסוג אחד ואפשר לחלק את ה-ev בין שני הסוגים. הצורה ההתקפתית שלו מאוד מהירה ולא צריכה שדרוג נוסף, ונחזק את ההתקפה שלו עוד יותר באמצע הקרב.

Sawyer Aegislash e1617541532450

המהלכים שאנחנו נלמד הם shadow sneak, king's shield, swords dance ו-scared swords. את שני המהלכים ההתקפתיים אפשר לשנות למה שמעדיפים והאסטרטגיה עדיין תעבוד. king's shield הוא מהלך שמונע מפוקימונים לתקוף את אג'יסלאש ו-swords dance יעלה משמעותית את ההתקפה הפיזית שלו.

images 1 7

בקרב נעשה שימוש בשינוי הצורות של אג'יסלאש. הוא יתחיל בצורת המגן תמיד, ישנה לצורת ההתקפה שלו כשהוא משתמש במתקפה ויחזור לצורת המגן כשהוא משתמש ב-king's shield. לכן, אנחנו נתחיל כמעט תמיד עם swords dance, ננצל את ההגנה הגבוהה כדי להעלות את ההתקפה בלי לדאוג יותר מידי מנזק. שימו לב שאם אתם במצב שצריכים לשרוד יותר, או שרוצים פשוט להעלות שוב ההתקפה עם swords dance חובה להשתמש קודם ב-king's shield, אחרת תהיו עם הגנה מאוד נמוכה ואג'יסלאש יתעלף יחסית מהר.

Dan Aegislash e1617541679168

מקווה שנהניתם מהטור, וכרגיל מוזמנים לשתף בחוויות שלכם מאג'יסלאש או להגיד לי על אילו פוקימונים הייתם רוצים לשמוע בשבוע הבא.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.4 5 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
16 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
עומרי

הוא מדור 6!!!!

Mega sceptile

את יכולה לעשות על פליגון

מגה קרווקנייט

הוא מדור שש ואני מת עליו

Absol

וואי וואי עכשיו אני צריך למצוא פוקימון אחר לחפור לך עליו… לפחות עד שהטור יהפוך לשלי… איו עדיין אחד מוכן על בלייזיקן אני מניח?

נערך לאחרונה 1 שנה על ידי Absol
מגה קרווקנייט

מה?

Absol

מה מה?

Zacian

טור מעולה! אגיסלאש אחד הפוקימונים הטובים להחזקה בצוות
אני אשמח אם בפעם הבאה יגיע תורו של לייקנרוק ו3 הצורות שלו

REL

מסכים