המדריך למאמן המתקדם – חלק 19

עדכון המנגה נדחה לשבוע הבא, וכעת עדכון מדניאל:


טוקספקס היא פוקימון מסוג מים ורעל שהוצג בדור השביעי. היא לא פוקימון פופולארי במיוחד, אבל לדעתי היא פוקימון שיכול להיות מאוד מעניין לשחק איתו אם יודעים איך, אז היום נדבר עליה.

Toxapex SM058 e1617544908405

נתחיל כמובן באימון. טוקספקס היא פוקימון הגנתי מאוד. ההגנה הרגילה והמיוחדת שלה מצויינות, בזמן ששאר הנתונים שלה נמוכים ביחס לרוב הפוקימונים. כדי לנצל אותה כמו שצריך אנחנו נאמן את ההגנה הרגילה (שהיא קצת יותר טובה מהמיוחדת אצלה) ואת החיים. הסיבה לאימון של החיים היא פשוט כדי שהיא תוכל לעמוד ביותר מתקפות בלי קשר לסוג ההגנה שהיא משתמשת בו בזמן הקרב. 

3b2c53c9d05359ea420d6e5a0b020ab3 scaled e1617544959463

מבחינת המהלכים, אנחנו נבחר מתקפה אחת מיוחדת (אני אישית אוהבת להשתמש ב-scald), ואת המהלכים recover, haze ו-toxic spikes. recover הוא מהלך שמחזיר חצי מהחיים של הפוקימון, toxic spikes הוא מהלך שיזרע קוצים רעילים בשדה היריב ויחליף כל פוקימון שנכנס לשם ו-haze מאפס לחלוטין את הפוקימון שלכם ושל היריב (כלומר אם היריב השתמש ב-swords dance ואז אתם ב-haze הבונוס להתקפה יעלם).

 

 

קודם כל, רצוי לשלוח את טוקספקס ראשונה. כך תוכלו להשתמש ב-toxic spikes פעמיים וכל הפוקימונים הבאים של היריב בקרב יורעלו. recover משתלב טוב עם ההגנה הגבוהה ועם העובדה שאימנו את טוקספקס לחיים, ככה יהיה הרבה יותר קשה לעלף אותה בקרב. haze נועד למנוע מצב שבו היריב מנצל את ההקפה החלשה שלכם על מנת לחזק את הפוקימונים שלו, תוכלו פשוט לאפס אותם כך שיישארו בלי הבונוסים שצברו.

זה הכל להיום, מקווה שנהנתם ושוקלים לנסות להשתמש בטוקספקס. היא אמנם פוקימון מאתגר אבל מאוד מעניין וכיפי.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 2 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
8 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
גלגלוני טלטלוני

ממש אהבתי את יכולה לעשות גם על דלקטי ואיך להשתמש בוא ביעילות וגם על וולפיקס בבקשה בבקשה היאיתי ממש שמחה שתעשי על וולפיקס כי זה הפוקימון האהוב עלי אבל הוא לא חזק במיוחד טוב עם מעמנים אותו טוב הוא כן יכול להיות חזק אבל איך אני מוציאה מימנו את המיטב

רוהירו

טור מדהים!
תודה שהקשבת לתגובה שלי מהתור הקודם

Mega sceptile

את יכולה לעשות צוות פוקימונים שאת ממליצה עליהם כלומר 6 פוקימונים ביחד בצוות שטובים ביחד

Absol

טוקספקס. בבקשה אל תגידי לי שהבא יהיה פרות'ורן…

והיא כן מאוד פופולארית. כל שחקני סמוגון OU מכירים את הדבר הזה.

נערך לאחרונה 1 שנה על ידי Absol
מגה קרווקנייט

פוקימון טוב אפשר על סנורלקס?