המדריך למאמן המתקדם – חלק 24

שלום לכולם, כאן ספארקי/גאלייד משרת הדיסקורד של האתר. אני כנראה אעבור לכתוב את הטור על האסטרטגיות בזמן הקרוב, כי הכותבת הרגילה שלכם (וויבייל) הציעה לי לקחת אותו.
היום נדבר על פוקימון שההופעה שלו בגאלאר שינתה חלק משמעותי מהחלק התחרותי של פוקימון, כי הוא כל כך קשה להבסה אם משתמשים בו נכון. לפני שנתחיל לדעתי חשוב שתבינו שקורבינייט הוא לא פוקימון שמאוד קל להשתמש בו, לזרוק אותו בצוות שלכם ולהספים מתקפות חזקות, אלא טיפה קשה, אבל אם תשתמשו בו נכון, כמו שאני מקווה שתלמדו היום, התוצאות כל כך שוות את זה…

אז בואו נתחיל – קורבינייט מעולה בהגנה ומהירות. הEV של הקורבינייט שלכם צריך להיות מאוד מאוזן – אני ממליץ על קצת התקפה פיזית, קצת הגנה פיזית, קצת חיים, יחסית הרבה הגנה מיוחדת וכל מה שנשאר הולך למהירות. לפריט נרצה בדרך כלל leftovers או rocky helmet, או אולי אפילו shell bell כדי לקבל את ההזדמנות לברוח ממגנזון שמנסה ללכוד אתכם בפנים.

corvigif

המתקפות הם החלק הטיפה יותר מסובך – המהלך שתמיד תרצו הוא brave bird, מהלך חזק מאוד שמקבל בוסט ממכניקה של המשחק שנקראת STAB (same type attack bonus) אבל קחו בחשבון שהוא יוריד לכם נזק בתמורה. המהלך השני הוא bulk up – זה המהלך שקורבינייט מתבסס עליו לגמרי. שתשתמשו במהלך הוא יעלה לכם את ההגנה הפיזית וההתקפה הפיזית ב1. חשוב לציין שקורבינייט שווה הרבה פחות בלי המהלך הזה. המהלך הבא הוא roost או substitute לבחירתכם – substitute יקריב לכם קצת מהחיים בשביל סוג של מגן שתוכלו לחזק את עצמכם עם bulk up מאחוריו, וroost יעלה לכם את החיים כל פעם שאתם צריכים. הפריט leftovers שהמלצתי עליו קודם גם כן מעלה חיים, אבל רק קצת כל תור. ולסיום עוד מהלך התקפי – iron head או body press, שוב לבחירתכם. אני אישית (ורוב מי שמשתמש בקורבינייט) מעדיף body press, כי המהלך תוקף עם נקודות ההגנה שלכם, שגם עם bulk up נשארות גבוהות יותר מנקודות ההתקפה, והוא גם נותן לכם מהלך מצוין מסוג לחימה שבעזרתו תוכלו לתקוף פוקימונים מסוג מתכת שבלי המהלך לא תוכלו לעשות להם כלום.

Screenshot 25

זה בעצם הכל, מקווה שנהנתם מהטור… קורבינייט הוא פוקימון שאני אישית נורא אוהב, אז תגידו בתגובות, האם אתם הולכים להשתמש בקורבינייט? מה אתם חושבים על הסט שנתתי לו או על הטור בכללי? וכמו תמיד תגידו בתגובות איזה פוקימון הייתם רוצים שיופיע בטור.

4.8 4 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

23 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
עילי
עילי
7 ביולי 2021 15:07

יש לי שאלה אתם יכולים בבקשה לעשות מדריך סיום של פוקימון חרב ומגן

Ash
בעלי האתר
Ash
7 ביולי 2021 15:39
תגובה ל  עילי

אתה יכול לבקש בערוץ, לא לבקש פה 5 פעמים, זה לא ייצור 5 תגובות.

איתי
איתי
11 ביוני 2021 21:28

טור ממש טוב אפשר את הבא על קומו או

call me swampy
call me swampy
24 ביוני 2021 03:11
תגובה ל  Absol

TG

ויקטיני
ויקטיני
11 ביוני 2021 21:11

טור מעולה אפשר על עלטריה

רוהירו
רוהירו
11 ביוני 2021 20:59

ברגע שאני ייקנה את חרב ומגן אני אשתמש בוא

Mega sceptile
Mega sceptile
11 ביוני 2021 19:32

טור מעולה וכל הכבוד על ההשקעה
אשמח אם תעשה על סטיליקס או פליגון
יש לי כבר את קורבינייט בצוות השגתי אותו שייני😉