המדריך למאמן המתקדם – חלק 24

שלום לכולם, כאן ספארקי/גאלייד משרת הדיסקורד של האתר. אני כנראה אעבור לכתוב את הטור על האסטרטגיות בזמן הקרוב, כי הכותבת הרגילה שלכם (וויבייל) הציעה לי לקחת אותו.
היום נדבר על פוקימון שההופעה שלו בגאלאר שינתה חלק משמעותי מהחלק התחרותי של פוקימון, כי הוא כל כך קשה להבסה אם משתמשים בו נכון. לפני שנתחיל לדעתי חשוב שתבינו שקורבינייט הוא לא פוקימון שמאוד קל להשתמש בו, לזרוק אותו בצוות שלכם ולהספים מתקפות חזקות, אלא טיפה קשה, אבל אם תשתמשו בו נכון, כמו שאני מקווה שתלמדו היום, התוצאות כל כך שוות את זה…

אז בואו נתחיל – קורבינייט מעולה בהגנה ומהירות. הEV של הקורבינייט שלכם צריך להיות מאוד מאוזן – אני ממליץ על קצת התקפה פיזית, קצת הגנה פיזית, קצת חיים, יחסית הרבה הגנה מיוחדת וכל מה שנשאר הולך למהירות. לפריט נרצה בדרך כלל leftovers או rocky helmet, או אולי אפילו shell bell כדי לקבל את ההזדמנות לברוח ממגנזון שמנסה ללכוד אתכם בפנים.

corvigif

המתקפות הם החלק הטיפה יותר מסובך – המהלך שתמיד תרצו הוא brave bird, מהלך חזק מאוד שמקבל בוסט ממכניקה של המשחק שנקראת STAB (same type attack bonus) אבל קחו בחשבון שהוא יוריד לכם נזק בתמורה. המהלך השני הוא bulk up – זה המהלך שקורבינייט מתבסס עליו לגמרי. שתשתמשו במהלך הוא יעלה לכם את ההגנה הפיזית וההתקפה הפיזית ב1. חשוב לציין שקורבינייט שווה הרבה פחות בלי המהלך הזה. המהלך הבא הוא roost או substitute לבחירתכם – substitute יקריב לכם קצת מהחיים בשביל סוג של מגן שתוכלו לחזק את עצמכם עם bulk up מאחוריו, וroost יעלה לכם את החיים כל פעם שאתם צריכים. הפריט leftovers שהמלצתי עליו קודם גם כן מעלה חיים, אבל רק קצת כל תור. ולסיום עוד מהלך התקפי – iron head או body press, שוב לבחירתכם. אני אישית (ורוב מי שמשתמש בקורבינייט) מעדיף body press, כי המהלך תוקף עם נקודות ההגנה שלכם, שגם עם bulk up נשארות גבוהות יותר מנקודות ההתקפה, והוא גם נותן לכם מהלך מצוין מסוג לחימה שבעזרתו תוכלו לתקוף פוקימונים מסוג מתכת שבלי המהלך לא תוכלו לעשות להם כלום.

Screenshot 25

זה בעצם הכל, מקווה שנהנתם מהטור… קורבינייט הוא פוקימון שאני אישית נורא אוהב, אז תגידו בתגובות, האם אתם הולכים להשתמש בקורבינייט? מה אתם חושבים על הסט שנתתי לו או על הטור בכללי? וכמו תמיד תגידו בתגובות איזה פוקימון הייתם רוצים שיופיע בטור.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.8 4 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
23 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
עילי

יש לי שאלה אתם יכולים בבקשה לעשות מדריך סיום של פוקימון חרב ומגן

Ash

אתה יכול לבקש בערוץ, לא לבקש פה 5 פעמים, זה לא ייצור 5 תגובות.

איתי

טור ממש טוב אפשר את הבא על קומו או

call me swampy

TG

ויקטיני

טור מעולה אפשר על עלטריה

רוהירו

ברגע שאני ייקנה את חרב ומגן אני אשתמש בוא

Mega sceptile

טור מעולה וכל הכבוד על ההשקעה
אשמח אם תעשה על סטיליקס או פליגון
יש לי כבר את קורבינייט בצוות השגתי אותו שייני😉