המדריך למאמן המתקדם – חלק 26

שלום לכולם, ברוכים הבאים לחלק הבא של הטור! כאן מאנקטריק או גאלייד או איך שלא תרצו לקרוא לי…
עוד אחד מהפוקימונים האהובים עלי יופיע הפעם, האקסורוס, (וכמה מהשרת דיסקורד יכולים להעיד על זה שלי ולהאקסורוס יש איזשהו קשר…) וכתבתי חלק מהטור הזה שהפרק של אש נגד אייריס יצא, אז…
בכל מקרה לצערי האקסורוס לא כזה חזק כמו שהוא נראה. כלומר כן, יש לו הרבה (הרבה מאוד) כוח התקפה, אבל כוח זה כל מה שיש לו. ולכן כמו בולטאנד, לא קל להשתמש בו.

axel not f
ו- מתחילים! גם כן בדומה לבולטאנד הוא מוגבל לתפקיד revenge killer, אבל בזמן שלבולטאנד אין הגנות כמעט בכלל, ההגנות של האקסורוס דווקא סבירות אבל לא מספיקות בשביל שהוא יוכל להכנס לזירה על התקפה.
לפריט אני מציע focus sash, שיתן לכם לשרוד התקפה אחת על לפחות 1 hp, ותיכף תבינו למה.
הEV צריך להיות כזה –
max speed,
max attack,
4 defense.
למהלכים –
כמו קורבינייט, האקסורוס מתבסס על מהלך סטטוס אחד – dragon dance.
בטח ראיתם את הדרגונייט של אש משתמש במהלך הזה… (ריקוד דרקון)
המהלך יגביר לכם את המהירות ואת ההתקפה ב1. והנה למה המלצתי על הפריט – תוכלו לשרוד מכה אחת ולחזק את עצמכם, ואז בתור הבא רוב הסיכויים שתהיו מהירים יותר מהיריב, ותוכלו לרסק אותו עם מתקפה פיזית חזקה שמגיעה מפוקימון עם בייס 147 התקפה שבדיוק קיבל חיזוק.
המתקפה השניה תהיה outrage.
מתקפה ממש חזקה שמקבלת בונוס מSTAB… אבל הבעיה היא שתאלצו להשתמש במתקפה מסוג דרקון למשך שלוש תורות בלי יכולת להפסיק, ככה שלפני שאתם מתחילים עם המתקפה תצטרכו להוריד כל פוקימון מסוג פיה שאולי יש ליריב שלכם. בתכלס אתם יכולים לשים dragon claw במקום, שלא יעשה לכם כלום בחזרה, אבל בייס 80 הוא כלום לעומת בייס 120 לדעתי.
מתקפה הבאה poison jab או iron tail.
שניהם פה ביחד בגלל שהתפקיד של שניהם הוא להוריד סוגי פיה, אבל (והפעם זה לא לדעתי, זה פשוט נכון) poison jab הוא המהלך המומלץ בגלל שאומנם הבייס שלו נמוך יותר אבל רמת הדיוק שלו היא 100 לאומת ה75 של iron tail, וגם מבחינת סוגים הוא משתלב טוב יותר עם המהלך הבא:
Earthquake.
נגד סוגי מתכת. זה כל מה שיש לי להגיד. אולי גם אבן. ורעל. הבנתם.

Screenshot 36

היכולת שלכם תהיה בדרך כלל mold breaker. יכולת מצוינת, שתתן לכם לתקוף פוקימונים אחרים תוך כדי התעלמות מוחלטת מהיכולת שלהם.
דוגמא מצוינת תהיה רוטום וואש, פוקימון מאוד פופולארי, שהיכולת שלו levitate מתעלמת ממהלכי אדמה שחזקים עליו בדרך כלל, אבל נגד האקסורוס לא, ונחשו מה? יש לכם מהלך מצוין מסוג אדמה שישים סוף מידי למכונת הכביסה המעופפת.


זה היה הכל להיום. אני אישית מאוד אוהב להשתמש בהאקסורוס, למרות שבתכלס דרגונייט הוא פשוט גרסא משודרגת שלו, כי אני אוהב את הפוקימון בכללי, אז תגידו לי בתגובות, מה אתם חושבים על אקסל שלי? חושבים אי פעם להשתמש בו במקום דרגונייט? אולי אפילו ביחד? ואל תשכחו להציע לי פוקימונים בתגובות או בדיסקורד, לבחירתכם. כאן היה ספארקי, נתראה בטור הבא! (או בדיסקורד…)

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4 3 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
30 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
אנונימי

יש לי האקסורוס ואני מאמן אותו מבחינת מהלכים בצורה הבאה: טופר דרקון המהלך הכי טוב שיש לי מסוג דרקון ולא מוריד נזק בחזרה ( חזק במיוחד עם האקסורוס) Dual cope מהלך טוב מאוד שיכול להעוליל בעת צרה כטופר דרקון לא מתאים זה מבחינת מהלכי חובה

צבי

להשיג אותו זה הרבה עבודה בפוקימון שחור לבן אם אתה לא יודע איפה לחפש יקח לך יותר מדי זמן להשיג אותו

עומרי

כבר כמה שבועות אני משחק בפוקימון לבן 2 ואתמול פיתחתי את הפראקשור שלי להקסורוס והוא נתן חתיכת קרב במכון הדרקון שניצחתי לפני בערך שעה.

גלגלוני טלטלוני

אני יודעת שזה לא המקום לכתוב את זה אבל עכשיו שסימתם את המדריך לחרב ומגן אתם יכולים לעשות מדריך חפצים במשחק כי אני מורידה את המשחקים מוצאת כול מיני חפצים ואין לי שמץ של מוסג מה לעשות איתם אני ממש ישמח עם תעשו את זה

Ash

מדריך חפצים ספציפית לחרב ומגן? אמ.. זאת אפשרות. אבל זה לא יהיה מיד.

בינתיים אם יש לך חפצים שאת לא יודעת מה הם עושים- תרשמי את השם שלהם פה.

איתי

לא הייתי משתמש בו אבל רעיון יפה