המדריך למאמן המתקדם: חלק 3

גרנינג׳ה הוא ההתחלתי הכי פופולארי בדור 6, ובצדק. בנוסף לכך שגרנינג׳ה צבר אהדה מהסדרה, מדובר בפוקימון עם עיצוב ייחודי, סוג מעניין ויכולות מגוונות. למען הסר ספק, היום בטור לא נלמד על אש-גרנינג׳ה, אלא על גרנינג׳ה הרגיל, תכף אסביר למה.

 

greninja e1609622943136

 

היכולת שאנחנו נרצה לקבל על הגרנינג׳ה שלנו היא Protean. יכולת זאת גורמת לפוקימון שמחזיק בה לשנות את הסוג שלו בכל תור בהתאם למהלך. למעשה, כך נוכל לשנות את הסוג של גרנינג׳ה באמצע הקרב ולהתאים את החזקות והחולשות שלו ליריבים שהוא מתמודד מולם. היכולת הזאת גם מאפשרת משחק קצת יותר מגוון ומעניין לדעתי.

 

Greninja is chosen as the Pokemon of the year 1024x576 1 e1609623000956

 

גרנינג׳ה מתמחה בהתקפה מיוחדת ומהירות, ולכן שם גם נאמן אותו מבחינת ev. אם אתם רוצים לנצל את 4 נקודות ה-ev הנותרות תוכלו להשקיע אותן בהגנה, אבל זה לא קריטי במיוחד. מה שכן חשוב- אנחנו נרצה לנצל את היכולת של גרנינג׳ה, עד הסוף ולכן נדאג ללמד אותו 4 מתקפות מסוגים שונים- hydro pump, dark pulse, ice beam ו- toxic spikes. אני אישית אוהבת לתת לשלי גם life orb בשביל בוסט בהתקפה.

 

unnamed 1 1

 

בקרב עצמי- חשוב מאוד לשים לב מול מי אתם נלחמים. גרנינג׳ה יוכל להחליף בין 4 סוגים שונים כל שכמעט תמיד תוכלו למנוע מהיריב יתרון עליכם. אם אתם נמצאים כבר בסוג שמתאים לקרב הנוכחי פשוט תדבקו בו. כאן גם נכנסת הסיבה ל-toxic spikes. למרות שהמהלך הוא לא מהלך התקפתי ולגרנינג׳ה אין ממש הגנה, בגלל הסוג המקורי שלו (מים ואופל) יריבים רבים ינסו לתקוף אותו עם עשב או לחימה, שחלשים על רעל. כך תוכלו גם להחליש את כל הצוות של היריב וגם לספוג ממש בקלות את המתקפה הראשונה.

 

greninja pokemon pokemon e1609623057321

 

מקווה שנהנתם מהטור של היום! מזכירה ששבוע הבא נדבר שוב על תיאוריות וקונספירציות, כרגיל אם יש נושא שתרצו שאדבר עליו יותר ממוזמנים לבקש בתגובות!

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

4.1 15 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
29 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
גנגר

איך הופכים לצורת האש גרינגה במשחקים

איוי

תוכלי אולי לעשות על איוי? וגם, טור ממש טוב על אחד הפוקימונים האהובים עלי.

דניאל

למה יש תמונה של ג'רנינג'ה עם אש מעונה 23

מגה דרגונייט X

יופי שלא רק אני שמתי לב לזה!
במסעות פוקימון (עונה 23) גרנינג'ה לא הופיע! במיוחד לא של אש…

pokeking

תוכלי לעשות פעם הבאה על אינסינרור? זה הפוקימון השני הכי אהוב עלי אחרי גרנינג'ה

חחחחחחח

יש לי תיאוריה: נכון שלמיו יש את הדנ"א של כל הפוקימונים ולמיוטו יש את הדי אן אי של מיו אז למיו יש את הגנים של עצמו ושאר הפוקימונים ולמיוטו רק של מיו אז בעצם מיוטו הוא המיו האמיתי. (לא אני המצאתי)