המדריך למאמן המתקדם – חלק 31

היי! היום אני עומד לעשות סוג של ספיישל פוקימון יונייט אבל לא באמת… אני הולך לדבר על הדמות מיין שלי במשחק. אבסול ביונייט קיבל רול של ספידסטר אבל ידעתם שבפוקימון רגיל הוא דווקא לא כזה מהיר? בכל מקרה אבסול הוא אחד מהפוקימונים היותר מגניבים לדעתי…
Pokemon unite absol 1
בואו נתחיל קודם כל EV: אבסול רוצה התקפה פיזית ומהירות. הטבע jolly. יכולת: super luck יכול להיות מאוד יעיל לדעתי, אבל justified לא כזה גרוע.

מהלכים: מהלך ראשון יהיה sucker punch, מהלך שיזוז ראשון אם היריב השתמש במהלך התקפתי אבל אם לא הוא יכשל. מהלך שני דווקא תלוי… בכללי בדרך כלל knock off עדיף, אבל בגלל היכולת של אבסול super luck המהלך night slash יכול להחליף כי המהלך יפגע עם מכה קריטית הרבה. מהלך שלישי יהיה close combat, כמו שאני תמיד אומר מהלך חזק שתמיד טוב שיש. מהלך רביעי יהיה או megahorn או play rough. אני ממליץ יותר על play rough. (אם אתם משחקים בדור שהוא לא דור 8 יש לכם את האופציה של המהלך pursuit שיכול להיות מטורף).
Screenshot 87
הפריט יהיה choice scarf אם אתם משתמשים בjustified, או scope lens אם אתם משתמשים בסט קריטים של super luck ו night slash. אבל הפריט הכי טוב הוא כמובן לא אחר מאשר absolite. תקחו בחשבון שמגה אבסול אולי מקבל יכולת מטורפת בשם magic bounce, אבל אם אתם משתמשים במגה אז תאבדו super luck ולכן night slash לא שווה עד כדי כך ועדיף knock off.

זה הכל להיום. מקווה שכל השחקני יונייט פה יודעים שכדאי לפחד מאבסול. כרגיל להצעות לטור הבא מוזמנים להציע בדיסקורד או בתגובות, אני בדרך כלל עונה.

5 1 הצבעה
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

3 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
רוהירו
רוהירו
3 באוגוסט 2021 14:24

אתה יכול לעשות על מצ'אמפ? יש לי מצ'אמפ ואני מצליח להשתמש בו כל כך טוב

EVYATAR
EVYATAR
29 ביולי 2021 18:08

תזכיר לי מה זה stab

מגה קרווקנייט
מגה קרווקנייט
28 ביולי 2021 07:26

פוקימון יונייט מגניב
מגה אבסול הוא פוקימון נחמד