המדריך למאמן המתקדם – חלק 6

בשבוע שעבר דיברנו על טורטרה, והיום נדבר על פוקימון אחר מדור 4- לוקאריו. לוקאריו הוא אחד הפוקימונים הכי אהובים בדור 4, והוא גם פוקימון שמאוד נוח לעבוד איתו.

 

 

אנחנו בטור נשתמש במגה לוקאריו. מגה לוקאריו יחסית חזק וזו בחירה לא רעה למגה שלכם. כמובן שזה אומר שאנחנו ניתן ללוקאריו את אבן המגה שלו. לוקאריו יכול לעבוד מצויין גם עם התקפה פיזית וגם עם מיוחדת, הפעם אנחנו נשתמש בהתקפה פיזית ולכן נאמן אותו להתקפה ומהירות.

 

 

מבחינת מהלכים, swords dance הוא מהלך מצוין שמעלה משמעותית את ההתקפה שלו. meteor mash היא מתקפת מתכת חזקה שגם בה נשתמש. עוד מתקפה שנלמד את לוקאריו היא close combat שאמנם חזקה אבל מורידה את ההגנות שלו, ונלמד את לוקאריו גם bullet punch, מתקפה יחסית חלשה שתיתן ללוקאריו לתקוף ראשון.

 

 

היכולת של מגה לוקאריו מעלה את ההתקפה שלו כשהוא מותקף על ידי מתקפה מסוג אופל, לכן אם מופיע מולכם פוקימון שמשתמש במתקפה כזאת זה זמן מעולה להוציא אותו. תשקלו לפני כל קרב אם להשתמש ב-swords dance וקחו בחשבון שההגנה של לוקאריו לא טובה במיוחד והוא לא יחזיק הרבה, אם לדעתם הוא לא ישרוד את התור הבא תחליפו אותו החוצה או שתשתמשי ב-bullet punch כדי לוודא שיתקוף ראשון ויעשה נזק לפני שיתעלף.

 

 

זה הכל להיום! מקווה שנהנתם מהטור, וכרגיל מוזמנים להציע לי רעיונות לשבועות הבאים.

5 5 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest

שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.

32 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
עומרי בר
עומרי בר
8 בפברואר 2021 21:25

לוקאריו הוא הפוקימון הרביעי הכי אהוב עלי!

אליה חן
אליה חן
4 בפברואר 2021 06:21

יש לציין שmeteor mash זו מתקפה שהוא יכול ללמוד רק מפוקימון סאן ואילך,בנוסף היכולת שלו במגה אם אני לא טועה היא adaptability שמחזקת לו את הסטאב, אפשר להשתמש ביתרון של justfield לפני שהופכים אותו למגה

צאריזרד
צאריזרד
3 בפברואר 2021 20:34

מתי היה על צאריזרד

TRAINER YS
TRAINER YS
2 בפברואר 2021 09:26

אפשר לדבר על פוקימונים התחלתיים
כי פרופסור אוק במשחקים אומר שאלה הפוקימונים האחרונים שלו והם לא
ראו באנימה!!!

EVYATAR
EVYATAR
2 בפברואר 2021 09:24

אני משוגא על לוקאריו תודה שאסיתם עלב תור שבועי