המדריך למאמן המתקדם – חלק 6

בשבוע שעבר דיברנו על טורטרה, והיום נדבר על פוקימון אחר מדור 4- לוקאריו. לוקאריו הוא אחד הפוקימונים הכי אהובים בדור 4, והוא גם פוקימון שמאוד נוח לעבוד איתו.

 

34363 e1611781600373

 

אנחנו בטור נשתמש במגה לוקאריו. מגה לוקאריו יחסית חזק וזו בחירה לא רעה למגה שלכם. כמובן שזה אומר שאנחנו ניתן ללוקאריו את אבן המגה שלו. לוקאריו יכול לעבוד מצויין גם עם התקפה פיזית וגם עם מיוחדת, הפעם אנחנו נשתמש בהתקפה פיזית ולכן נאמן אותו להתקפה ומהירות.

 

maxresdefault 7 e1611781648530

 

מבחינת מהלכים, swords dance הוא מהלך מצוין שמעלה משמעותית את ההתקפה שלו. meteor mash היא מתקפת מתכת חזקה שגם בה נשתמש. עוד מתקפה שנלמד את לוקאריו היא close combat שאמנם חזקה אבל מורידה את ההגנות שלו, ונלמד את לוקאריו גם bullet punch, מתקפה יחסית חלשה שתיתן ללוקאריו לתקוף ראשון.

 

Korrina Lucario e1611781731699

 

היכולת של מגה לוקאריו מעלה את ההתקפה שלו כשהוא מותקף על ידי מתקפה מסוג אופל, לכן אם מופיע מולכם פוקימון שמשתמש במתקפה כזאת זה זמן מעולה להוציא אותו. תשקלו לפני כל קרב אם להשתמש ב-swords dance וקחו בחשבון שההגנה של לוקאריו לא טובה במיוחד והוא לא יחזיק הרבה, אם לדעתם הוא לא ישרוד את התור הבא תחליפו אותו החוצה או שתשתמשי ב-bullet punch כדי לוודא שיתקוף ראשון ויעשה נזק לפני שיתעלף.

 

william sgorla mllr e1611781788824

 

זה הכל להיום! מקווה שנהנתם מהטור, וכרגיל מוזמנים להציע לי רעיונות לשבועות הבאים.

שימו לב – אין באפשרותכם להגיב יותר מפעמיים לעדכון.

תמתינו בסבלנות עד שהתגובות שלכם יאושרו.

תכתבו הכל בתגובה אחת.

5 6 הצבעות
דירוג
הירשם
הודע לי
guest
שימו לב - אחרי שתגיבו תצטרכו להמתין עד שהתגובה שלכם תאושר.
32 תגובות
החדש ביותר
הישן ביותר הכי מדורג
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
עומרי בר

לוקאריו הוא הפוקימון הרביעי הכי אהוב עלי!

אליה חן

יש לציין שmeteor mash זו מתקפה שהוא יכול ללמוד רק מפוקימון סאן ואילך,בנוסף היכולת שלו במגה אם אני לא טועה היא adaptability שמחזקת לו את הסטאב, אפשר להשתמש ביתרון של justfield לפני שהופכים אותו למגה

צאריזרד

מתי היה על צאריזרד

LUKE

אפשר לדבר על פוקימונים התחלתיים
כי פרופסור אוק במשחקים אומר שאלה הפוקימונים האחרונים שלו והם לא
ראו באנימה!!!

EVYATAR

אני משוגא על לוקאריו תודה שאסיתם עלב תור שבועי